Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

Pozdrowienia dla kierowniczki imprezy wrx 08 (ale ten samochod latwo wypatrzyc) w kolorze czarnym spotkanej z przeciwka tuz przed mysiadlem, oraz dla niebieskiego WRX-a (DW XXXX), ktory mi uciekl na wiadukt w kierunku sluzewia 20min pozniej. Wszystko ok godziny 11:40

Jestem tez niemal calkiem pewien, ze widzialem rowniez nowe Evo X w kolorze srebrnym, ok 13:00 na grojeckiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla kierownika czarnego Forka turbo, z którym spotkaliśmy się na wyjeździe świąteczno - Sylwestrowym w Bodicach koło Chopoka na Słowacji.

 

Dzieki serdeczne rowniez pozdrawiam cala Wasza ekipe -bardzo ladnie ten Twoj forek mruczal - moja dziewczyna - jako ze mielismy pokoj od strony parkingu - rano tylko otwierala oko i mowila - SUBARU jedzie - po czym szla dalej spac :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam Kolege w WRX Kąbi srebrna o rej WSCxxxx , Z którym jechalismy sobie dzis Alejami N w Wawie :cool:

Bylo rano...

Wypatrzylem kalkomanie www.klubsubaru.pl.....

Jeśli to srebrny WRX bug eye MY02 to moje ex-subaru, które sprzedałem w lutym forumowiczowi FreeQ, a kolega chyba jeszcze jeździ na moich blachach. Z kolei na www.klubsubaru.pl wisi nieaktualne zdjęcie mojego dupowozu, także dzięki za przypomnienie, postaram się niebawem zaktualizować.

 

Pozdrawiam Ciebie i nowego właściciela mojej ex-fury FreeQ

Śmiech'u

P.S. przy okazji pozdrawiam kierownika niebieskiego STi któremu radośnie machałem dziś o 8-mej rano na obwodnicy Sochaczewa (rejestracji nie zdążyłem obczaić, bo jechaliśmy dość szybko w przeciwnych kierunkach).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla czarnego GT Coupe widzianego wieczorem na grochowskiej (obmigalismy sie i obmachalismy) , podrowki rowniez dla srebrnego STI 17:30 na Rzymowskiego...i dla Srebrnego "czystego" GT Kombi stojacego na parkingu na rownoleglej do Wilanowskiej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam kierowniczkę srebrnej Impry kąbi obtrąbionej i pomachanej w Raszynie ok. 9.30 oraz kierownika srebrnego Outbacka z którym się bananowo obmachaliśmy po wyjeżdzie z McPaśnika na 17 Stycznia przed 14.00.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam serdeczenie kolegów dwóch Gala i Devlina z którymi obźarliśmy się dziś jak świnie w kawiorowej restauracji. omawialiśmy ostatnie boje w watku: zmiany moderatorskie@forum organizacyjne.

Tych, którzy nie czytali, zapraszam, bo bardzo interesująca wymiana zdań. Ja o tej dyskusji dowiedziałem się przypadkiem wczoraj. Bo kto by tam wchodził w organizacyjne...

Ukłony dla wszystkich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

srebrny zaświniony Forester WN 7...

rondo jazdy polskiej, zjazd na wisłostradę. dzis, 10.40

pozdrawiamy.

Odpozdrawiam. :mrgreen:

Troszkę sie spieszyłem. Nie widziałem Was. :roll:

 

Pozdrawiam kierowników dwóch forków XT - c.zielony WT lub WD i bordowy PO........

na Wiertniczej koło 11.30.

Z kierownikiem bordowego sobie pomachaliśmy. :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam srebrnego (lub podobny, bo był brudniejszy od mojej Zafiry, która to rzekomo biała jest) Forysia jeżdżacego po forumowemu dzisiaj około 18:30 Wołoską a potem Batorego i na wprost przez skrzyżowanie z Puławską.

Popatrzyliśmy sobie głęboko w oczy bo omijając skręcającego klienta do szpitala MSWiA, rzeczony Foryś wymusił na mnie jakąs metrową zmianę toru jazdy.

Nie pomachałem bo nie miałem toporka pod ręką. Teraz mi przeszło, więc pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...