Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

Pozdrowienia dla kierownika/czki z niebieskiej Imprezy, która towarzyszyła mi na odcinku Mogilany-Libertów do zjazdu na A4.

I serdeczne pozdrowienia dla kierownika z drugiej Imprezy kombi, z którym miałem przyjemność przegonić pół Krakowa (Od Tischnera do Ronda Mogilskiego)!:superhero:

Owe Serdeczne pozdrowienia przesyła kierownik z Niebieskiego Legacy IV

Edytowane przez Yato004
Zapomniałem dopisać :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam:

 

Pana i Panewkę za kierą, obwiązaną szalami i czapkami w lanosie z nr rej. DKA dziś na trasie na s8 w okolicach stadionu we Wrocławiu - czemu jechaliście cały czas środkowym pasem i wszyscy was mijali z prawej strony? Nie wiem...

 

Srebrnego bloba który tankował się dziś ok. godz. 13 na orlenie we Wrocławiu na maślicach;

 

Oraz cudeńko widziane wczoraj na Gaju we Wrocławiu:

 

20211225_171805.jpg

Edytowane przez makos89
  • Super! 3
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, makos89 napisał:

obwiązaną szalami i czapkami w lanosie z nr rej. DKA dziś na trasie na s8 w okolicach stadionu we Wrocławiu - czemu jechaliście cały czas środkowym pasem i wszyscy was mijali z prawej strony? Nie wiem...

może tak się dobrze obwiązali, że nie widzieli którym pasem jadą

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam kierownika na podwyższonym legacy/imprezie (sorry ale nie wyłapałem dokładnie czym jechałeś), który na Grunwaldzkiej, zwrócił mi uwagę, że mi się nie palą dwa z trzech świateł stopu.

Podjechałem do mechanika i mi te żarówki wymienili ale dziękuję za zwrócenie uwagi bo byłem nieświadomy. Piwko ode mnie!

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam kierowcę ciemnego Forestera SJ, który dziś około 11.40 uprzejmie wpuścił mnie na lewy pas gdzieś na drodze 91 (prawdopodobnie w okolicy Centrum Handlowe Ptak) w kierunku do Łodzi. :hi:

Było miganie światłami awaryjnymi. :)

Jechałem białym Foresterem SJ do serwisu Subaru Rzgów. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dużo paliwa, mało awarii, niech nam Subaru daje moc frajdy!!! :superhero:

Najlepszego w 2k22 :clinking-glasses:

  • Super! 6
  • Dzięki! 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, gourmet napisał:

To z cyklu "Pokaż lekarzu co masz w garażu"?:biglol:

Bardziej "mięśniak i chłopczyk" :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, _akir_ napisał:

pozdrawiam granatowego Outbacka z dzis z 15 trasa S7 przy węźle Wypędy - była świnka i było migane

i kierowce outbacka W1 ENEOS widzianego pod punktem szczepień na Sosnowskiego w Warszawie 

 

Odpozdrawiam serdecznie.

Twoje pozdrowienia (z drogi) były mi bardzo potrzebne. Na trasie KRK-WAW miałem "hit rate" 0/7. Wszyscy mnie ignorowali. Pasażerka kąśliwie się spytała czy kiedy wychodzę na miasto w czarnej czapce to pozdrawiam wszystkich w podobnych nakryciach głowy. :)

  • Haha 14
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   2 użytkowników

×
×
  • Dodaj nową pozycję...