Jump to content

JobForACowboy

Użytkownik
 • Posts

  169
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by JobForACowboy

 1. Czy jeździ ktoś Katowice-Wrocław raz, dwa razy na miesiąc?
 2. Dlatego bym wziął mk3 i trzymał oraz jeździł. Fun factor, to rzecz za bardzo subiektywna, żeby porównywać Twoje i moje odczucia. Powiem więcej... Nawet bym wolał 3 Rs'y w garażu, jak jedno nowe STI, jakiekolwiek będzie.
 3. Kurde... Gdybym miał kupić obecne WRX czy STI, to raczej poszedłbym po Forda RS...
 4. Fiu fiu. Nawet trójnik z mosiądzu dają... Mi nawet nie o upalanie chodzi, tylko bardziej o szybką jazdę autostradową, bo w marketingowym opisie człowiek informuje, że 180-250 km/h niestraszne. Tylko po to bym się skusił.
 5. Ale nie będzie logo Fuji Racing A jak jeszcze taniej to: LOL
 6. Jednak można taniej z wysyłką nawet... Ebay.co.uk ale bez termostatu...
 7. Hahaha! 2 minuty wcześniej założyłem ten sam temat
 8. Pochwalony, Chciałbym zapytać tu wiernie zgromadzone bracia i siostry, czy ktoś miał styczność z poniższym zestawem i czy w ogóle to warte uwagi? Cena za termostat i rurkę z kolankiem jakaś taka wysoka mi się wydaje... 600 PLN Zestaw Fuji Racing wspomagający chłodzenie silnika Subaru serii EJ TURBO. Został zaprojektowany w celu zmniejszenia "martwego punktu" przepływu płynu chłodzącego, który znajduje się w lewej głowicy. Udrożnienie magistrali wodnej lewej głowicy pozwala zwiększyć cyrkulacje płynu chłodzącego, co zdecydowanie wpływa na jej lepsze chłodzenie. Jak powszechnie wiadomo w silnikach SUBARU EJ Turbo występuje problem przegrzewającej się lewej głowicy co w rezultacie może doprowadzić do stopienia się czwartego tłoka. Aby tego uniknąć Japońska firma Fuji Racing stworzyła zestaw, który ma zapobiegać przegrzewaniu się lewej głowicy. Termostat sportowy firmy Mishimoto do Subaru Impreza WRX STI 2001 + zapewnia większą wydajność chłodzenia silnika. Termostat ma niższą temperaturę pracy w stosunku do seryjnego termostatu przez co szybciej się otwiera (przy 68°C) zapewniając lepsze chłodzenie. Pasuje w miejsce seryjnego termostatu Specyfikacja Fuji Racing 1. Udrożnienie magistrali wodnej w lewej głowicy 2. Wyrównanie temperatur w obydwu głowicach 3. Zmniejszenie ryzyka wystąpienia spalania stukowego 4. Zminimalizowanie ryzyka stopienia czwartego tłoka w skutek np. jazdy z dużą prędkością ( 180 -250 km/h) na dłuższym odcinku drogi.
 9. Jejku, jak w latach 90-ych byłem wczesnym nastolatkiem, to się jarałem power metalem, ale przeszło szybko. Dzisiaj w życiu bym nie włączył tych piejących niemieckich heavymetalowców. Szacun za senstyment Maciek [emoji846][emoji6]
 10. Kurła, gdzie wy takie rzeczy znajdujecie? Ebay.jp?
 11. Dobre pytanie... Wydaje mi się, że to spuścizna komuny [emoji6]
 12. Jakoś mi ciężko zrozumieć przekaz kolegi... Czyli dobrze, że lewym jadą, czy źle?
 13. Nie no... Dzisiaj się przekonałem, jak ludzie PO zdaniu prawa jazdy, mają w nosie update przepisów, o których trąbią w każdych mediach. Leciałem dzisiaj S3. Przed Polkowicami jak zwykle zatwardzenie, bo zwężenie dołożyli. Obowiązuje jazda na suwak, prawda? Wyobraźcie sobie, że co starsi ludzie z prawego pasa, trzymają się tyłka auta poprzedzającego, żeby tylko cham z lewego co nie czekał grzecznie na prawym, nie wjechał? Kurła SZOK! A najlepsi byli ci, którzy udawali, że nie widzą... Drama.
 14. Jeszcze trochę i w Polsce takie będą [emoji846]
 15. Wrocław - Głogów po 14:00.
 16. Czy tylko ja odnoszę wrażenie, że jest strasznie nudny? W środku pewnie zabija wyposażeniem, no ale buda też musi być na miejscu....
 17. Jak to się mawiało za czasów Counter Strik'a: "HF" [emoji846] http://uzurpator.com.pl/new_blog/documents/Mit_masy_rotowanej.html
 18. Dobra... Kurła spędziłem 3 h dzisiaj googlajac. Sorki za głupie pytanie. Jest tyle czynników, że fizyka teoretyczna w połączeniu z komputerem kwantowym może by coś powiedziała. [emoji846] Może! Przepraszam za kolejną kompromitację i miło mi, że nie było chłosty.
 19. Aż tak to chyba nie, bo to nie jest skomplikowana matematyka. Jedynie muszą być jakieś dane wejściowe
 20. Panowie, a macie może jakieś informację odnośnie wagi felg czy kompletu z oponą, jak ich waga wpływa na przyspieszenie? Nie wiem, wyrażone w procentach, sekundach, milach etc.
 21. Boże, nie wiem czy spytać o cenę. One kozie death. Skolko? Streetrallye fajne, bo w miarę dobre, ładnie się prezentują i cenowo przystępne.
 22. Cholera... A już widziałem światełko w tunelu [emoji853]
 23. A nie chciałbyś tak sprzedać może? [emoji846]
 24. Ważyłem w firmie gdzie malowałem. Naprawdę, nie mam powodów kłamać, ale byłem pewny, że będą poniżej 9 kg ważyć. Zgadza się. Dlatego lekka opona by się zdała Poza tym one długo nie pojeżdżą. Na aucie mi się nie podobają. Ustrzelę jakieś szprychy i te idą na sprzedaż od razu. Bardziej wzór na GC8 niż GD.
×
×
 • Create New...