Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

Pozdrowienia z wczoraj dla kierowniczki białego Lanosa GWE.... spotkanego ok. 17:30 na Grunwaldzkiej przed pętlą Oliwa. Pani na lewym pasie, zorientowała się, że stoję na środkowym. Piękny uśmiech i pomachane w moją stronę, aż się miło w tym trudnym czasie zrobiło :thumbup:

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 13.03.2020 o 19:10, kriskristoffers napisał:

Pozdrowienia z wczoraj dla kierowniczki białego Lanosa GWE.... spotkanego ok. 17:30 na Grunwaldzkiej przed pętlą Oliwa. Pani na lewym pasie, zorientowała się, że stoję na środkowym. Piękny uśmiech i pomachane w moją stronę, aż się miło w tym trudnym czasie zrobiło :thumbup:

 

dzięki wielkie! Pozdrawiam również ^_^ 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdro z dziś dla @Dj Brabus

Dzięki za spotkanko ;)

Pozdrawiam również właściciela Bloba WRX z Siemianowic z którym dziś zrobiliśmy deal na heblunek, nie wiem czy jest wśród nas ale być może :)

  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla kierownika niebieskiego  STi 15+ na blachach WN  z soboty z godz. 8.15 

Na wysokości Targowisk 

Jechałem BMW F10 i to Subaru  było jednym z zaledwie  3 widzianych na trasie liczącej ponad 1200 km .... 

 

Zdjęcie - RODO Edition :)

IMG_20200314_081428.jpg

Edytowane przez mRoZiOo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, aplam13 napisał:

@elmot pozdrawiam chyba Twoja żonę dzisiaj za późno rękę podniosłem, jechała od gaika outbackiem:D

Zgadza się, jechała :) Ogólnie zna dobrze temat machania, ale pewnie wczuwała się, bo to jej pierwsze kilometry w OBK :biglol:

 

EDIT: twierdzi, że machnęła :D

Edytowane przez elmot
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, elmot napisał:

Zgadza się, jechała :) Ogólnie zna dobrze temat machania, ale pewnie wczuwała się, bo to jej pierwsze kilometry w OBK :biglol:

 

EDIT: twierdzi, że machnęła :D

Machała machała, ja za późno rękę podniosłem, bo patrzyłem czy wolne mam i w ostatniej chwili zobaczyłem łapkę i OBK, miło tak, bo jednak nie wszyscy machają:thx:

  • Super! 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, aplam13 napisał:

Machała machała, ja za późno rękę podniosłem, bo patrzyłem czy wolne mam i w ostatniej chwili zobaczyłem łapkę i OBK, miło tak, bo jednak nie wszyscy machają:thx:

Przeszkolona została, więc wiadomo :) BTW w Krakowie nie jest źle z pozdrawianiem się, natomiast byłem ostatnio w Sączu i tam jakoś słabo, pomimo, że świnek trochę minąłem po drodze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, elmot napisał:

Przeszkolona została, więc wiadomo :) BTW w Krakowie nie jest źle z pozdrawianiem się, natomiast byłem ostatnio w Sączu i tam jakoś słabo, pomimo, że świnek trochę minąłem po drodze.

Zgadza się Kraków daję radę, o dziwo jakieś góry to już gorzej, natomiast w Bieszczadach prawie zawsze była łapka:thumbup:

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, aplam13 napisał:

Zgadza się Kraków daję radę, o dziwo jakieś góry to już gorzej, natomiast w Bieszczadach prawie zawsze była łapka:thumbup:

Górskie rejony, to troche inna bajka. Tam Subaru (głownie Forki SF i SG widuję) wybierają z czysto użytecznych względów, natomiast Sącz (oba), to jeszcze nie góry :) W Bieszczadach jeszcze nie byłem (Subaru), ale na pewno w tym roku sprawdzę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...