Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

36 minut temu, adish24 napisał:

@Dj Brabus Również pozdrawiam :dance:

Alleluja, chwalmy Pana! Raz na tysiąc pozdrowień ktoś się zgłosi w temacie! :yahoo:

 

Przy okazji - zapraszam na jutrzejszego spota pod Plazę:

https://forum.subaru.pl/topic/27180-kraków-spotkania-forumowe/page/291/?tab=comments#comment-2891462

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam kierownika/kierowniczkę srebrnego buga w kombi najpierw usłyszanego a później dostrzeżonego na Bobrowieckiej. Chyba jesteśmy sąsiadami, bo już kiedyś go tutaj widziałem :)

Edytowane przez gomis
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A kto jeździ z kanapkami do miejsca mojej pracy niebieską imprezą na białych felgach z ciekawie brzmiącym wydechem? Tablice zgierskie, wóz turbo bardzo ładnie się prezentuje.

Edytowane przez woocash2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Pozdrawiam" kierownika forka SH spotkanego w piątek przed Lidlem na Strażackiej.

Ptysiu malinowy, jak widać było jazda autem i trzymanie telefonu w łapie to nie jest najlepszy pomysł bo nawet moja żona się z Ciebie śmiała jak można na tyle razy z parkingu się łamać.

A po drugie to wyjazd jest jednokierunkowy więc skręcając w prawo stajesz przy prawej krawędzi a w lewo przy lewej, nie uczyli na kursie czy prawko z Lays'ów? :scenic:

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam kierownika srebrnego Legacy Kombi z powstańczą kotwicąna na blachach WE widzianego wczoraj rano na parkingu przy Szkole na Ostródzkiej - Białołęka. Piękne zadbane auto, znam dwóch poprzednich właścicieli :thumbup:

Kolejne pozdro dla kierowniczki ciemnego Outbacka WU... spotkaną dziś rano na Głębockiej :D

IMG_20200213_165608.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...