Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

Od wczoraj zaczęły mnie w Radomiu prześladować Subaraki, z czego się niezmiernie cieszę :D  A tymczasem pozdrowienia dla:

- niebieskiego bloba STI na złotej feldze ruszającego ze skrzyżowania Mireckiego/Wernera, Pani za sterem :D
- białą wannę (blob) stylizowaną na STI, skręcającą z Wernera w Szarych Szeregów
- czarnego Forka XT na dużej złotej feldze (jeśli dobrze kojarzę z forum - ex Tomulusowy? :)) skręcającego z Mireckiego w Wernera

- srebrnego Legacy I kombi na parkingu pod OBI, często z resztą w tamtych okolicach widywanego :)

Tyle z obserwacji podczas spotu pod OBI :D  A później jeszcze mijałem się z tą samą białą wanną "STI" i jakiś blob/hawk migał mi długimi, ale że szybko przeleciał i ciemno było to szczegółów nie zidentyfikowałem :D

A z dzisiejszego dnia pozdrowienia dla kierownika z niebieskiego bloba STI (prawdopodobnie ten sam co wczoraj, machane było :D) i Lanosa STI, który przepuścił mnie do skrętu w lewo, za co przy okazji dziękuję :)  Obydwa na ul. 1905 roku. No i jeszcze jakąś godzinkę temu mijana z naprzeciwka ta sama biała wanna "STI" :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj widziałem chyba najpiękniejszego outbacka na świecie. Koło basenów w Zakopanem, kolor grafitowy mat, świnka oczywiście była. Pozdrawiam...

Dzięki za miłe słowa :) , odpozdrawiam  ;)

Pozdrowienia dla wszystkich w Zakopanem :)

pozdro  :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...