Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

BIAŁYSTOK - Pozdrawiam kierowcę i pasażerkę srebrnej Imprezy z białą świnią na klapie, za którymi jechałem dzisiaj ul. Mickiewicza i Świętojańską :) Pozdro dla zaparkowanego srebrnego WRXa tym razem z czarną świnią na tylnej klapie zaparkowanego przy ul. Chrobrego :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla granatowej imprezy MY97+(sti?) na blachach WN z czerwoną małą świnią na klapie widzianej dzisiaj ok. 19 w Nadarzynie. Podjechałbym pogadać bo kierownik zjeżdżał na rynek Nadarzyński ale śpieszno mi było do domu!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam DAF'a mijanego dziś w Strykowicach Górnych - ładny ten Twój forek :D

 

z 11.07 pozdrowienia

dla czarnego forka sturbo na WGR machane w obie strony :D

dla czarnego forka XT w Piasecznie machane również :D

tuż za forkiem jechała Impreza z prosiakami również kiwka :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:) ADSON dzięki i odpozdrawiam serdecznie :)  tylko jakoś nie zauważyłem świniaczka na Twoim ślicznym wozidełku. Ślepym?? Co prawda trochę się spóźniłem z pozdrówkiem bo zagadałem się z juniorem:)  

Edytowane przez DAF
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:) ADSON dzięki i odpozdrawiam serdecznie :)  tylko jakoś nie zauważyłem świniaczka na Twoim ślicznym wozidełku. Ślepym?? Co prawda trochę się spóźniłem z pozdrówkiem bo zagadałem się z juniorem:)  

 

Prosiaków jeszcze nie ma ale sie pojawią :) do następnego :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BIAŁYSTOK - Pozdrawiam kierowcę i pasażerkę srebrnej Imprezy z białą świnią na klapie, za którymi jechałem dzisiaj ul. Mickiewicza i Świętojańską :) Pozdro dla zaparkowanego srebrnego WRXa tym razem z czarną świnią na tylnej klapie zaparkowanego przy ul. Chrobrego :)

Odpozdrawiamy. W tym samym czasie przed nami jechał jeszcze wiśniowy forek diesel z naklejkami z Plejad, którego też pozdrawiamy!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia z wczoraj ok. 17tej z Piaseczna dla mijanych: Jakoobcycles (chyba zajętego ustawianiem radia, bo raczej byłem niezauważony) i chyba Kubeusza, w każdym razie dla kogoś takim rzucającym się w oczy pojeździe :) - niestety też mnie nie widział...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia z wczoraj ok. 17tej z Piaseczna dla mijanych: Jakoobcycles (chyba zajętego ustawianiem radia, bo raczej byłem niezauważony) i chyba Kubeusza, w każdym razie dla kogoś takim rzucającym się w oczy pojeździe :) - niestety też mnie nie widział...

 

żabę czyli miałeś okazję zobaczyć? ;)

fakt, nie zauważyłem :(

ale serdecznie odpozdrawiam :)

 

niestety też mnie nie widział...

Z takim deklem na bereciku? ;)

 

z wycieraczką na tylnej szybie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...