Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

Pozdrawiam wszystkich z Japfest :)

 

Pozdrawiam również! :) nawet mój kombiak się załapał na zdjęcie :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam napotkanego zupełnie niespodziewanie w Tumianach STI Hawk Eye - wygląda na to, że byliśmy w tym samym czasie w Starym Folwarku, ale nie mieliśmy okazji pogadać :)

 

DrakJs4.jpg

Edytowane przez Herostrates
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam napotkanego zupełnie niespodziewanie w Tumianach STI Hawk Eye - wygląda na to, że byliśmy w tym samym czasie w Starym Folwarku, ale nie mieliśmy okazji pogadać :)

 

DrakJs4.jpg

Dobra para B)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrówka dla machającego (chyba) i oświniaczonego (chyba) OBK KNS... mijanego dziś w Nawojowej (niebieskim STI). Piszę "chyba", bo troszki zamyślony jechałem i w ostatniej chwili dostrzegłem, że tak chyba było ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam wszystkie Subaraki mijane wczoraj w drodze na Mazury i z powrotem ... ktoś mi nawet machał z czarnego Forka za Ostródą, nie zdążyłam odkiwać ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam dzisiejszych miłosników Bałtyku w kolejności przypadkowej tak jak zapamiętalem ( mózg wyjałowiony od jodu i temperatury morza idealnie zbieżnej z temperturą dobrze schłodzonego piwa )

 

- kierowniczki czarnego oświniaczoengo Forka WD....., z którym mijałem sie ok. 13 we Wladku. Machałem ale kierowniczka nie widziała :(

 

- srebrnego Forka DW..... z boxem na dachu, z którym mijalem sie ok. 1.30 w Jastarni ( kiwka w obie strony była ) 

- pomaranczowego XV, chyba na WR parkującego w Jastarni

- Czarnego Forestera III gen. z boxem na dachu WU..... w Chałupach ok. 19.00

- srebrnego OBK na czarnej feldze NOS.... parkującego na parkingu na przeciwko Statoil we Władku.

coś tam jeszcze było ale te jody i wody :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...