Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

Serdeczne pozdrowienia dla Kierowniczki i Pilotki Kierowniczki srebrnego,wolnossącego legasia kombi,napotkanych wczoraj około 17:30 w Lublinie,na skrzyżowaniu Al.Solidarności i Sikorskiego.

Jeszcze nikt i nigdy tak miło mnie nie pozdrawiał jak Wy Panie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam wszystkich właścicieli subarkow napotkanych na trasie Wroclaw -Karpacz , Karpacz - Wroclaw w dniu wczorajszym

Odpozdrawiam !!

 

Pozdrawiam wszystkich kierowników subarek spotkanych na trasie Gliwice - Karpacz i widzianych w samym Karpaczu !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia z wczoraj dla ekipy z czarnego po liftingowego forka 2.5 XT na LLE z prosiakami w Kazimierzu Dolnym - machane było :yahoo:

Pozdrawiam tego samego forka widzianego na skrzyżowaniu w Puławach. Zobaczyłem tylko tył, więc nie miałem okazji pomachać :angry::).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozdrowienia dla kierownika srebrnego gacka II kombi na blachach DJE widzianego w Mysłakowicach - było machane z obu stron :)  oraz pozdrowienia dla kierownika błękitnego gacka IV na trasie między Jelenią a Lubaniem , było machane ale tablic nie zauważyłem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Pozdrawiam z nad Bałtyku

 

ImageUploadedByTapatalk1408115783.200890.jpg

na miejscu dla inwalidy? :|

 

Po pierwsze dziękuję za zdjęcie i odpozdrawiam. Co do komentarzy, że na miejscu dla inwalidy to czy jak ktoś jeździ Subaru i jest z inwalidą to nie może zatrzymać się na takim miejscu??? Zanim zaczniemy oceniać, warto wcześniej zajrzeć za przednią szybę :-( Chętnie bym się zamienił na miejsca  z osobą zdrową jeśli oddałaby też swoje zdrowie ;-(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Co do komentarzy, że na miejscu dla inwalidy to czy jak ktoś jeździ Subaru i jest z inwalidą to nie może zatrzymać się na takim miejscu???

 

Dlatego wstrzymałem się z drążeniem tematu bo nie widziałem przedniej szyby... Ale jeszcze raz goraco pozdrawiam z sam wiesz skąd ;-)))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...