Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

Pozdrowienia dla kierowniczki/kierownika błękitnego RSa zaparkowanego przy biedrze na tarchominie w Wwie:)

 

Pozdrowienia dla kierowniczki/kierownika błękitnego RSa zaparkowanego przy biedrze na tarchominie w Wwie:)

Nala znowu robi zakupy w biedrze , no cóż koniec miesiąca ;-P

 

To już wolnossące tylko z budy :)

 

Odpozdrawiam ! :-)

 

Koniec miesiąca końcem miesiąca - teraz można płacić kartą - musiałam to sprawdzić :P

Edytowane przez nala
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla Panów w niebieskiej imprezie STI na złotych felgach w Paczółtowicach - nie wiem czy odmachiwałeś czy osłaniałeś się przed słońcem (byłem w niebieskim polarze ze znaczkiem subaru), ale bulgot słyszałem dużo wcześniej:). Piękna sztuka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 i skutecznie dogonionego w Nowym Targu WRX (wnioskuję po spojlerze, przodu nie widziałem) kol. niebieskiego z pięknymi felgami w kolorze białym, na numerach WGM... , któremu chyba bardzo się "Zakopianką" spieszyło.

 

 

Ps. Ciekawe oklejenie tylnej klapy, Kolego z WRX:)

 

Bujnych loków kierowniczki też więc nie widziałeś ;)  Żona jeździ raczej spokojnie, zwłaszcza Zakopianką, bo kręta :D

Pozdrawiamy !

 

A przy okazji pozdrowienia dla białego Legacy kombi (najładniejszy model !) obmachanego w Zakopcu już zdaje się.

Edytowane przez warp9
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Bujnych loków kierowniczki też więc nie widziałeś ;)  Żona jeździ raczej spokojnie, zwłaszcza Zakopianką, bo kręta :D

Pozdrawiamy !

 

Więc jeśli żona prowadziła, to patelnia byłaby moja  :)  :yahoo:

Niestety zauważyłem Was już w rajdzie pod górkę przed Sołtysią Doliną ;)  Starałem się jak mogłem, żeby pozdrowić osobiście, lecz akurat łapnęliście zielone za ślimakiem ;)

Do zobaczenia :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...