Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

 

pozdrowienia dla kierownika srebrnego gacka II kombi na blachach DJE widzianego w Mysłakowicach - było machane z obu stron :)  oraz pozdrowienia dla kierownika błękitnego gacka IV na trasie między Jelenią a Lubaniem , było machane ale tablic nie zauważyłem :)

 

Odpozdrawiam - jak zwykle fajne urozmaicenie w długiej trasie :) Machanie działa lepiej niż RedBull!

Przy okazji: w srebrnym outbacku przede mną jechał @bakkz :biglol:

 

A kawałek za Jelenią w przeciwnym kierunku poruszała się kolumna dwóch imprez (srebrny robal i błękitny lanos) - ktoś stąd?

 

widziałem tego obk przed Tobą kolego  tylko ze jechaliście wszyscy w kolumnie a ja grzałem do góry i wszystko tak na styk  :D

 

Pozdrowienia dla wszystkich, którym w sposób ciągły, acz niezamierzony udaje się podbudowywać moją chęć nabycia Subaru... 

 

Odpozdrawiamy.

Tylko wiedz, że to droga jednokierunkowa i z dużą ilością zakrętów ;) (no ale zakręty w subaru to przyjemność)

 

dołączam się do odpozdrowień , i pamiętaj że subaru staje się potem chorobą z której nie chce się człowiek leczyć :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

 

Uno - my nie drogówka, za wynikamy nie biegamy  ;)

Secundo - my nie "Zakopiany" co "firmowych" karzemy  :P

 

BTW - skrobnij na PW namiary. Gdy będziesz w okolicach chętnie z bliska sobie ten lakier obejrzę B)

 

 

Potwierdzam w całości :) słuszna  koncepcja.  Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Radiowóz widziałem, ale bardziej skupiłem się na chowaniu telefonu, niż na pozdrowieniach od funkcjonariuszy............ ;)

 

Uno - my nie drogówka, za wynikamy nie biegamy  ;)

Secundo - my nie "Zakopiany" co "firmowych" karzemy  :P

 

BTW - skrobnij na PW namiary. Gdy będziesz w okolicach chętnie z bliska sobie ten lakier obejrzę B)

 

Zapamiętam to jak faktycznie coś grubiej przeskrobie ;) 

To nie lakier, tylko nowy plasti lak "metallic".

Namiary masz na PW

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla kierownika bugeye Blue mica zaparkowanego na ul. Odrzanskiej koło sklepu Małpka :) stoję tu od 10 minut i się ślinie :) świnka jest, tablice subarowe też 555 i serwisowany w RMauto ;) piękności :)

Edytowane przez Krzychu91
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy jest na forum właściciel niebieskiej subarki na blachach DW ? Śmiga dość często po miejscowości Zręcin, niestety nie mogę go namierzyć :)

I druga sprawa pozdro dla właściciela, który mijał mnie na trasie do Cisnej, stałem wtedy na poboczu koło alfy 155 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj zagadnął mnie właściciel Lanosa gdzieś koło Radomia (nie wiem gdzie to dokładnie było:) koło mcdonalda. Niestety nie miałem czasu dłużej pogadać - pozdrawiam więc.

 

Dzisiaj Czeladź koło M1 - czarne Legacy 1 kombi (?) śmignęliśmy równo - pozdrawiam.

Edytowane przez lordpix
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla kierownika bugeye Blue mica zaparkowanego na ul. Odrzanskiej koło sklepu Małpka :) stoję tu od 10 minut i się ślinie :) świnka jest, tablice subarowe też 555 i serwisowany w RMauto ;) piękności :)

Dziękuje za pozdrowienia:) i rownież pozdrawiam. Cieszę sie, ze tobie sie podobało bo ludziom przy stoliku zaraz za moim wydechem jak parkowaniem to nie berdzo sie podobało:P swoją droga kto to wymyślił z tymi ogródkami w rynku na polowe ulicy?:/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Pozdrowienia dla kierownika bugeye Blue mica zaparkowanego na ul. Odrzanskiej koło sklepu Małpka :) stoję tu od 10 minut i się ślinie :) świnka jest, tablice subarowe też 555 i serwisowany w RMauto ;) piękności :)

Dziękuje za pozdrowienia:) i rownież pozdrawiam. Cieszę sie, ze tobie sie podobało bo ludziom przy stoliku zaraz za moim wydechem jak parkowaniem to nie berdzo sie podobało:P swoją droga kto to wymyślił z tymi ogródkami w rynku na polowe ulicy?:/
A no prawda nie dość, że miejsce zabierają to jeszcze utrudnia to poruszanie po i tak wąskich uliczkach :/ A co do szuwarka to jak mógł by się nie podobać :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia z dzisiaj dla Pani Kierującej Forkiem II Gen polift. na numerach WE wyprzedzonej za kościółkiem na "Piątkowej Górze" i skutecznie dogonionego w Nowym Targu WRX (wnioskuję po spojlerze, przodu nie widziałem) kol. niebieskiego z pięknymi felgami w kolorze białym, na numerach WGM... , któremu chyba bardzo się "Zakopianką" spieszyło.

 

 

Ps. Ciekawe oklejenie tylnej klapy, Kolego z WRX:)

Edytowane przez radek_shin
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Duże ANTYpozdrowienia dla kierwnika dłubniętego czarnego Evo X na legionowskich blachach które jakieś 20 minut temu bardzo szybko jechał obwodnicą Jabłonny w kierunku Legionowa i wszystkich omjał lawirując między pasami. Potem na rondzie koło Obi skręcił w pawo z pasa do skrętu w lewo na czerwonym świetle idąc bokiem pełnym ogniem... <_<

A potem się ludzie dziwią, że są tam śmiertelne wypadki... :angry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...