Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

Pozdrowienia z wczoraj około 19:30 dla Pana w Legasiu napotkanego na Jedności Narodowej :) ze świniaczkiem na lusterku oraz klapie :D

Na Poniatowskiego... :) Odpozdrawiam serdecznie, chociaż nie od razu zaskoczyłem.  Niezbyt często, młode, atrakcyjne dziewczyny machają w moim kierunku, a też człowiek po czterdziestce traci czujność...  ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to było tak: niedzielny wieczór na parkingu wrocławskiej Ikei. Ja już kwadrans kombinuję jak tu do bagażnika forka wstawić zawartość wózka załadowanego po sufit (zakupy moich dwóch kobiet - a co!). Co rusz słyszę przeróżne podpowiedzi, czyli tzw. bcu - więc już na wolnych obrotach nie daję rady i zaczynam się podkręcać - a tu podbiega do mnie urocze dziewczę w zwiewnych błękitach, z uśmiechem i radością taką, że mi się śniły następnej nocy (te błękity) i coś do mnie mówi (ja ciągle jeszcze na tych małych, ale już wk... bieże górę) - więc nie kumam (myślenie i słuchanie tunelowe się mi powłączało widać). Pewnie z mojej głupiej miny wywnioskowała, że trzeba powtórzyć - i dopiero wtedy usłyszałem, że to pozdrowienia od forumowiczki, która prosięta na lusterkach (z drugiego końca parkingu zapewne) wypatrzyła. Coś tam wychylając się z kokpitu odbąknąłem: z uśmiechu pewnie jakiś grymas wyszedł, bo za chwilę dziewczęcia już nie było i tylem ją widział. W zasadzie - trudno się dziwić - elokwencją nie błysnąłem ...

Dopiero po jakimś czasie, gdy wlokłem się przez miasto, dotarło do mnie co narobiłem (dziewczęciu) - no i mi łyso.

Tak więc serdeczne dzięki, niebieska zjawo, za wypatrzenie i serdeczne pozdrowienie!

Pozdrawiam zwrotnie, z nadzieją na przebaczenie za mój ociężały zaskok i szerszy kontakt w realu.

 


Nieco spóźnione pozdrowienia dla właściciela srebrnego GT'ka , wrx bloba oraz forka ze swiniaczkiem na lusterku będących w niedziele na zakupach w IKEI na Bielanach :)

:-))

Moje wersja spotkania - dwa posty niżej!

dzki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...