Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

Pozdrowienia dla niebieskiego hawka STi spotkanego dziś ok. 9.00 na Rozbrat, Ayu ???  :)

 

To byłem rzeczywiście ja byłem. Odpozdrawiam!

 

Pozdrawiam chwilę wcześniej spotkanego na Myśliwieckiej  kierownika srebrnego Bloba. Kiwka była :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam spotkanych wczoraj (luka w pamięci jeśli chodzi o ulicę)  kierowcę srebrnej turbowanny - było mrygane, motocyklistę który wjeżdżał z Niemcewicza w Grójecką i mi machał oraz dziś zamyślonego kierowcę srebrnego GT-ka stojącego na Filtrowej w mini korku, późno zauważyłem i lekko klaksoniłem :D

Edytowane przez Ayu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozdrawiam kierownika oświniaczonego ciemnego Legacy kombi nr EBE... obtrąbionego wczoraj na Płowieckiej ok. 13.30  B)

Dzięki, pozdrawiam również.

Było machane, po tym, jak usłyszałem trąbkę, ale byłeś już za daleko, by zobaczyć ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdro wczoraj (25.07) dla Forka XT przy Castoramie (opolska) ok 16.00 blachy WI, dla rodzinki z czerwonego GTka przy IKEI (KLI) przekazane face to face i z dzisiaj dla imprezy XV w Regulicach (blachy KR) już któryś raz widzę tą kierowniczkę...ale chyba nie forumowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam wszystkich posiadaczy Subaru przebywajacych aktualnie w Belgii.

Powiem Wam ze jestem w szoku. Jezdzi tu pelno Subaru i nie zdazylo sie jeszcze zeby ktos nie pozdrowil mrugnieciem lub machnieciem. 

Kultura pelna.

 

 

*z gory przepraszam ze pisze bez polskich znakow ale taka klawiatura.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla właścicielki podwójnie oświniaczonej wolnossącej imprezy i jej pasażera ratującego Panią z opresji cofania pod górkę :D Wrocław Gagarina. 

 

Już teraz Pani wie, że Subaru jeżdżą także do tyłu :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Alez ja wiem xD tylko sie nieco zirytowalalm kolejnym skrętnem w lewo hahaha Pan który wsiadł za kółko wie o co chodzi :) xD serdecznie dziekuje za pozdrowienia :) i odpoDrawiam

Nie jedna i nie jeden w tym miejscu palą sprzęgła więc decyzja jak najbardziej słuszna :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@@arnoldpe,  Jako pasażer ratujący Panią z opresji cofania pod górkę również pozdrawiam :)

 

Pozdrowienia z roweru dla :

1. Kierownika rebrnego gt'ka chyba kombi (ale nie jestem pewien) jadącego ok. 20 ul. Borowską w stronę szpitala :) Machałem i kierowca również się z orientował :) Piękny bulgot :)

2. Kierownika/Kierowniczki granatowego gt'ka sedan oświniaczonego ( mała świnka) DW812LG zaparkowanego na Al. Hallera :) Cudowna imprezka :)

3. Kierownika/Kierowniczki srebrnego forka s-turbo ze świnią na lusterku zaparkowanego na Al. Hallera lub już ul. Wiśniowej :)

4. KamilWro spotkanego na ul. Kunickiego :yahoo:  , który grzecznie i kulturalnie zatrzymał się by porozmawiać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...