Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

 

Pozdrowienia dla Piskoor widzianego przy Lidlu na Toruńskiej. Zdjęcie w miarę fajnie wyszło. Co prawda z komórki, ale zawsze coś...

Aaaaa odpozdrawiam - celowo tak zaparkowałem :-)  coraz rzadziej dziadki są spotykane...wszędzie tylko te nowe wyglądające jak Rav4... 

A zdjęcie gdzie ???

 

Ps. fajna tapicerka w środku - podejrzałem przez szybkę :-)

 

 

dzięki dzięki... z tyłu w samochodzie mały misz - masz, bo była wycieczka z psem nad wodę....

a zdjęcia polęcą na PW

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla kierownika czarnego legaca w kombi na wudżiemach (WGM :P), z dwiema białymi świnkami na lusterku, którego to widziałem dzisiaj pod sklepem w Żabiej Woli ok. godziny 15-15:30.
Cheers! :)

P.S. Byłem rowerem :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla pary w białym legacy kombi MY04 na blachach ze stołecznej Woli i ze świnkami na lusterku i klapie. Widziani w Natalonie (opłotki Lublina) wczoraj (niedziela) około godz. 14.

Pasujemy do miejsca, czasu i opisu, więc dziękujemy i również pozdrawiamy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja pozdrawiam kierownika srebrnej Legacy Diesel na KRA, spotkanej kilkukrotnie w ostatnich dniach w okolicach Wrocławskiej/Wybickiego oraz dzisiaj na Zakopiance - najpierw Cie wyprzedziłem a potem wpuściłem przed siebie na zwężeniu przed Myślenicami ;-) Zauważyłem czarną świnkę (a raczej same oczy) na lusterku ale kierownik na zaczepki nie odpowiadał :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Turbowanny GC czy GD?

GD

Hmmm... to może mnie widziałeś :-) Jechałeś nową 4ką (F ileś tam)? Wracałem z żoną i kotem od weterynarza i nie za bardzo zwracałem uwagę na inne auta...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lędziny

 

Pozdrówka dla kierownika Imprezy WRX STI blue mica SBL***** oświniaczonej i zaparkowanej pod sklepem w bocznej uliczce w centrum dzisiaj rano. :)

Dwa razy przejeżdżałem, ale nie było komu pomachać. :unsure:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Pozdrowienia dla granatowego Bugaa wczoraj widzianego w Oświęcimiu :-) Było machane :-)

Trzeba było obwieścić ,że się będzie w Osw :D

 

Generalnie to jeszcze tu jestem a dokladniej w Wadowicach pewnie do jutra bądź soboty :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia z wczoraj z chodnika dla Kierowniczki czarnego oświniaczonego lanosa widzianej na pilota Skarżyńskiego na Ochocie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Pozdrowienia z dziś z Olsztyna dla kierownika oświninego forka II gen przed liftowego koloru szarego lub grafitowego spotkanego na parkingu pod Tesco około 12, później znów spotkanego pod Praktikerem.

sebxyz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...