Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

Ktoś z forum w Białymstoku śmiga Forkiem w jedynym słusznym kolorze? Zdaje się że z kurnikiem, a świnki były na pewno. Obejrzeliśmy się za sobą wczoraj na skrzyżowaniu Piłsudskiego - Sienkiewicza. Nie zdążyłem podnieść łapy. Parkujesz zdaje się przy księgarni na Radzymińskiej. Ja czarnym MY05 również oświniaczony. Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla  czarnego VW Golfa (albo Polo...) ze świnkami, z którym sobie pomachaliśmy na skrzyżowaniu Gagarina i Belwederskiej dzisiaj około 14tej,

A to ja byłem , nie znamy się bo na spoty nie przyjeżdzasz ;-) to był Golf mojej żony. Zażyczyła sobie

świnie.

Przy okazji pozdrawiam spotkane w Galerii Unii Lubelskiej ;

- szaro-srebrny metalik Foresterk XT

- zielone legacy 2 lub Obk

- srebrna Impreza Sti Lanos , kręciła sie po parkingu , prowadziła jakaś Pani

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawienia dla kierownika niepowtarzalnego Legaca kombi Emil Frey - zostałem otrąbiony wczoraj po 16:30 na Bora Komorowskiego na wysokosci McDonalda a ze okno mialem otwarte to odmachalem łapą:-)

Odpozdrawiam :) jednocześnie pozdrawiam spotkane wczoraj około 20-tej na trasie Kraków-Olkusz dwie oświniaczone Imprezy kombi. Chyba nie zostałem zauważony :(
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Katowice

Pozdrowienia dla czarnego Forka (rej. SR cośtam) zaparkowanego po 19-tej pod CH Silesia. Świnka na lusterku była. :)

 

A-4 gdzieś pod Chrzanowem.

Pozdrowienia dla srebrnego, nowego Forka mknącego ok. 10-tej A-4 w kier. Katowic. Mignęła mi świnka na lusterku. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sobotnie pozdrowienia z Kozienic dla:

 

- bordowego Forestera II gen. na WZW parkującego na Oś. Pokoju ok. godz. 13.00

- czarnego Forestera I gen. z wiatrakiem po lifcie tankującego paliwo do zapalniczek na Statoil ok. 14.00

- bliżej nie określonego autka ( widziałem tylko przez ułamek sekundy tylną klapę z różowym prosiaczkiem ) parkującego w głębi posesji przy ul. Młyńskiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

udana pojeżdzawka? miałem w planach jechać, ale niestety nie wyszło :/

  Udana choć dla mnie skończyła się o 13-tej bo jakiś kłopocik sprzętowy i wolałem nie ryzykować. Dziś "lekarz" i zobaczymy co tam, ale to nic poważnego po objawach mam nadzieję, ewentualne zmiany wyjdą autu tylko na lepsze. No i szkoda, że Cię nie było!

 

 

Ayu, pozdrowienia. :) Zapiernicza ten Twój sprzęcior :) Dzięku jeszcze raz !

Odpozdrawiam i też dziękuję za pokaz świetnej jazdy! :yahoo:

Edytowane przez Ayu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będzie dobrze

Będzie będzie :D

 

Pozdrowienia dla maciej123414 zaparkowanego na Hlonda pod 10 - tką wczoraj jakoś około 21:30 i wcześniejsze dla kierownika ładnego czarnego buga WK skręcającego ze Śmigłowca w Aleje około 16:30.

Edytowane przez Ayu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla wszystkich subarowiczow napotkanych/ widzialnych :13.07.2014 :) w Bolesławcu i okolicach ;)

Pozdrowienia dla czarnego hawka na DJE widzianego na drodze wyjazdowej z Bolesławca w kierunku JG. Srebrnego Buga oraz Forestera stojących pod kościołem zielonoświątkowym , zielonego Forestera na rodzie przy obwodnicy ( często we Wrocławiu widzianego) oraz białego Forestera widzianego pod wiaduktem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...