Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

Pozdrowienia dla ciemnego Outbacka, który mnie dziś omrygał długimi z rana na Niepodległości w stronę Ursynowa... Zostałem zauważony w moim "codziennowozie" w związku ze świnią, którą dumnie wożę.

 

Odmrygałem i oczywiście odpozdrawiam!

Luke :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla ciemnego Outbacka, który mnie dziś omrygał długimi z rana na Niepodległości w stronę Ursynowa... Zostałem zauważony w moim "codziennowozie" w związku ze świnią, którą dumnie wożę.

 

Odmrygałem i oczywiście odpozdrawiam!

Luke :D

I odpozdrawiam serdelecznie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co powiecie na oświniaczonych, którzy się dziwnie/krzywo patrzą jak im machniesz? mnie w tym tygodniu się to zdarzyło 2x. raz w Krakowie i raz w N. Sączu, ale Subarek na krakowskich numerach :P

 

dlatego przy sprzedazy Subaru nalezy sciagac swinie z lusterka (chyba, ze kupuje inny forumowicz) ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla kierowcy z Imprezy blue mica FZG (chyba), którą wyprzedziłem przed W-wą na S-8 ok. 16-tej. :)

 

No i pozdrówka dla kierownika z białej Imprezy WKZ, którą wyprzedzając ok. 21 w Kozienicach, zostałem zatrzymany przez pana z czerwoną, świecącą pałeczką. Chyba chciał tylko pogadać, bo wyprzedzanie było prawidłowe. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla kierowcy z Imprezy blue mica FZG (chyba), którą wyprzedziłem przed W-wą na S-8 ok. 16-tej. :)

 

No i pozdrówka dla kierownika z białej Imprezy WKZ, którą wyprzedzając ok. 21 w Kozienicach, zostałem zatrzymany przez pana z czerwoną, świecącą pałeczką. Chyba chciał tylko pogadać, bo wyprzedzanie było prawidłowe. :)

Na pewno była biała? Z tego co wiem to w WKZ białej Imprezy niet. Jaki model dokładnie był, bo może to byłem ja :) Z jasnych śmigają ze 3 srebrne i moja jasno niebieska. :)) Tak czy siak również pozdrawiam i cieszę się, że spotkanie ze stróżami ulic skończyło się pogawędką.

Edytowane przez DAF
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia z wczoraj dla kierownika Obk na WZ w Zwoleniu

dla kierownika niebieskiej Imprezy który wczoraj ok godz 19 skręcał z 11 listopada na Żwirki i Wigury w Radomiu (ciemno juz było wiec nie wiem czy z trzodą)

I dla Obk na WR na parkingu w Galerii Słonecznej w Radomiu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pal licho normalnych uzytkownikow. Gorzej, jak trafisz buractwo, na ktore natknal sie sebxyz, ktore na pozdrowienie reaguje agresja. :/

 

ostatnio goniłem Kameleona, mrugałem, trąbiłem, samochód oświniaczony aczkolwiek innej marki ;) na światłach okazało się że myślał że będę się chciał bić :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja pozdrawiam imprezke, forka i starszego forka, które z godzinę temu poleeeeciały w kierunku Wilanowa - przy Best Mall'u prawym pasem

 

A jakie te forki były ? :-)

 

Ja, Juniorex i Cichy_J udawaliśmy się dostojnie na spotkanie klubowe ;)

Był z nami też Kali, ale zniknął w tłumie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla kierowcy z Imprezy blue mica FZG (chyba), którą wyprzedziłem przed W-wą na S-8 ok. 16-tej. :)

 

No i pozdrówka dla kierownika z białej Imprezy WKZ, którą wyprzedzając ok. 21 w Kozienicach, zostałem zatrzymany przez pana z czerwoną, świecącą pałeczką. Chyba chciał tylko pogadać, bo wyprzedzanie było prawidłowe. :)

Na pewno była biała? Z tego co wiem to w WKZ białej Imprezy niet. Jaki model dokładnie był, bo może to byłem ja :) Z jasnych śmigają ze 3 srebrne i moja jasno niebieska. :)) Tak czy siak również pozdrawiam i cieszę się, że spotkanie ze stróżami ulic skończyło się pogawędką.

Nie wiem. Nie znam się. Zmęczony byłem. Deszcz padał. Policja straszyła. :wacko:

Zasiałeś poważną wątpliwość w serce me. Ledwie to auto zobaczyłem, wziąłem się za wyprzedzanie, a tu halt.

Było na pewno białe, bez żadnych napisów i symboli marki z tyłu, jedynie ze słusznym wydechem, dlatego właśnie chciałem je wyprzedzić, żeby się upewnić, że to Impreza.

Jutro wracam do Katowic, przez Kozienice będę leciał ok. 16-tej, więc z góry pozdrawiam. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla:

Oświniaczonego srebrnego legaca kombi na felgach od (chyba) audi widzianego w Zakopanem,

Oświniaczonej srebrnej imprezy kombi nr rej. RP widzianej tamże,

Srebrnej imprezy WRX lanos sedan (GH) na złotych felgach widzianej na bramkach autostrady A4.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja pozdrawiam imprezke, forka i starszego forka, które z godzinę temu poleeeeciały w kierunku Wilanowa - przy Best Mall'u prawym pasem

 

A jakie te forki były ? :-)

 

Ja, Juniorex i Cichy_J udawaliśmy się dostojnie na spotkanie klubowe ;)

Był z nami też Kali, ale zniknął w tłumie

 

O to to ! ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia z ostatniego tygodnia:

- pani w białym Hawku kombi chyba WRX... machane w korku na trasie WZ

- anakinsky na Rzeczpospolitej... poswiecilem długimi ale musiałem odbić w lewo

- ex-bacupno-forek wczoraj pod Zamkiem przed meczem

- Pana w Forku turbo 2001 z "cichociemnej" taryfy, który wczoraj wiózł moja dziewczynę na imprezę :) ma auto od 5 lat a o swinkach nie słyszał :/

- i wszystkich tych którym bym pomachal ale nie pomacham bo nie odmachaja :)

Edytowane przez Action
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...