Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

Pozdrowienia dla bordowego forka pierwszej generacji na ul. Warszawskiej w Ursusie (podejrzewam Bartekfi) oraz Tribeccę na parkingu pod Lidlem zaparkowaną obok. Świniaki były.

 

 

Odpozdrawiam serdecznie. Dobrze obstawiasz B)

 

 

 

 

Przy okazji pozdrawiam już standardowo praktycznie warp9 spotkanego w zeszłym tygodniu tam gdzie zawsze B)

z soboty, pozdrowienia dla kierownika czarnego Forka na złotych felgach spotkanego na skrzyżowaniu Młynarska/Wolska.

z niedzieli, pozdrawiam actiona, który zaparkował Outbacka na terenie mojej dawnej szkoły B)

Edytowane przez Bartekfi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie miałem dzisaj zdarzenie:

Wisłostrada, objazd tunelu w stonę południową, 15:30, oczywiście korek

Przede mną niebieski WRX, za mną ciemnoszary ogromny (taki się wydawał) Forek, a ja w malutkiej mx-5 top-down

i tak się chwilę razem toczyliśmy...

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W mijającym miesiącu przejechałem dość dużo kilometrów będąc w większości dużych miast Polski.Stwierdzam,po obserwacji,że najwięcej subarynek (wrażenie subiektywne oczywiście) jest w Trójmieście,Lublinie (a w Lublinie i z Trójmiasta) i Wrocławiu.Pozdrawiam,więc wszystkich spotkany mimo,że już pewnie nie pamiętają,a i ja również nie pamiętam. Ostatnio spotkane subaru,wyrażnie oklejone,"przeleciało" obok mnie,na ul. Kruczkowskiego w Lublinie.Srebrny turboklasyk na złotych felgach.Wycieraczka w moim mercu nie zdążyła zebrać wody z szyby :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W mijającym miesiącu przejechałem dość dużo kilometrów będąc w większości dużych miast Polski.Stwierdzam,po obserwacji,że najwięcej subarynek (wrażenie subiektywne oczywiście) jest w Trójmieście,Lublinie (a w Lublinie i z Trójmiasta) i Wrocławiu.Pozdrawiam,więc wszystkich spotkany mimo,że już pewnie nie pamiętają,a i ja również nie pamiętam. Ostatnio spotkane subaru,wyrażnie oklejone,"przeleciało" obok mnie,na ul. Kruczkowskiego w Lublinie.Srebrny turboklasyk na złotych felgach.Wycieraczka w moim mercu nie zdążyła zebrać wody z szyby :)

 

Jest tego trochę :)

Odpozdrawiam w swoim imieniu i przekażę "oklejonemu" ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z niedzieli, pozdrawiam actiona, który zaparkował Outbacka na terenie mojej dawnej szkoły

 

odpozdrawiam :)

 

liga fanów. mecz w tyłek i kontuzja w drugiej połowie :angry:

 

pozdrawiam też panią w białym BMW ze świniami, z którą minęliśmy się wczoraj wieczorem w bramie Domaniewskiej 52... mój pilot zauważył świnie ale było już za późno na trąbienie

Edytowane przez Action
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

haha, idalna naklejka na warszawskie korki

 

No kręcenie się po Warszawie vanem z dośc długą przyczepą (dłużyca) to nie łatwe zadanie... nikt nikogo nie chce wpuścic na drugi pas <_<

i ciągle słychac klaksony :P Dobrze, że mieszkam w dużo mniejszym mieście :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krakow-Pozdrawiam dwoch przystojniakow w niebieskiej Subarynie co sie tak spieszyli ze musieli babke idaca na pasach ominac

(a i tak potem staliscie na czerwonym). Dzisiaj na Basztowej ok godz 16, jechaliscie w strone dworca/ mogilskiego moze.

Chyba na krk rejestracji ale nie jestem pewna :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozdrowienia dla kierowcy srebrno/niebieskiego outbacka, ktorego pozdrawialem dzis rano (ok. 9) na Krasickiego. Niestety odpozdrowien brak mimo, ze swinia na lusterku.

 

Oraz kierowce bialego mercedasa kombii (jakis nowy model- nie znam sie) lecacego jakies 30min temu ul. Stawki. Trzoda na klapie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przemeq widziany ze dwa dni temu na Warszawskiej w Lomiankach, niech sie czuje pozdrowionym, jechalem tatowozem, bez swinek.

Pozdrawiam tez bebna, bo przejezdzalem dzis obok jego myjni w Lowiczu - ale STI niestety nie stwierdzilem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...