Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

Pozdrowienia dla czarnego wolnossącego Forka, z którym się pozdrawialiśmy przed Zegrzem,

a potem obmachany zostałeś przez mego Tatę w zielonym Turbo Forku na końcu Zegrza :D

Odpozdrawiam :) A Tata jakiś zamyślony był, trąbiłem, próbowałem nawiązać kontakt wzrokowy i nic... A Mama chyba nie wiedziała czemu trabię ;) Ale oczywiście serdecznie pozdrawiam! I chyba muszę znowu oświnić klapę bagażnika bo z tyłu taki incognito jestem...

I jeszcze pozdrowienia dla kolegi z czarnej Imprezy WL...., za którą jechałem później po Modlińskiej do zjazdu na most północny - kolega mnie nie widział, chyba nie patrzy w lusterko ;)

A, i jeszcze pozdrowienia dla rowerzysty w Drążdżewie (po drodze z Mazur), machane było z jego strony ale tak mnie zaskoczył, że jak cham ostatni nie odmachałem, pierwsze wrażenie było, że mnietylko z kimś pomylił, ale kto wie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozdrowienia dla kapitana niebieskiego STI o rej.DZA ???? przelatującego dzisiaj około godziny 15 nastej przez Racibórz . Dla takich chwil warto ŻYĆ !!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I jeszcze pozdrowienia dla kolegi z czarnej Imprezy WL...., za którą jechałem później po Modlińskiej do zjazdu na most północny - kolega mnie nie widział, chyba nie patrzy w lusterko ;)

 

Jeśli była w kombi to pewnie ja, tak czy siak odpozdrawiam! ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeszcze pozdrowienia dla kolegi z czarnej Imprezy WL...., za którą jechałem później po Modlińskiej do zjazdu na most północny - kolega mnie nie widział, chyba nie patrzy w lusterko ;)

 

Fakt, nie zauważyłem ... :facepalm: .

Akurat dziś nie śledziłem tego co się dzieje za mną =D

 

 

 

 

 

 

Jesli sedan;-)

 

Edytowane przez Mike85
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozdrowienia dla kierowcy i pasazerki Forestera, ktorzy suneli przed godzina wzdluz osiedla Zielony Zoliborz :)

 

Jeśli Forek był srebrny i II to My :)

 

Pozdrawiamy także z dziś srebrną imprezę z świnką z którą machneliśmy sobie przed Radomiem ,niestety nie mam pewności chyba robak ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam grygo, ktorego auto pare minut temu widzialem i slyszalem z okien mojego hotelu w Toruniu (a spie w Hotelu Bulwar, grygo skrecal wiec gdzies w strone Starowki)

 

To nie byl grygo, tylko ja :)

 

O wlasnie, zapomnialem sprostowac. grygo juz chyba sprzedal zreszta swoje Subaru.

Pozdrawiam! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli była w kombi to pewnie ja, tak czy siak odpozdrawiam! ;)

 

Fakt, nie zauważyłem ... :facepalm: .

Akurat dziś nie śledziłem tego co się dzieje za mną =D

 

 

 

 

 

 

Jesli sedan;-)

No jednak sedan ale tak czy inaczej obu Panów pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozdrowienia dla kierowcy i pasazerki Forestera, ktorzy suneli przed godzina wzdluz osiedla Zielony Zoliborz :)

 

Jeśli Forek był srebrny i II to My :)

 

Pozdrawiamy także z dziś srebrną imprezę z świnką z którą machneliśmy sobie przed Radomiem ,niestety nie mam pewności chyba robak ;)

Robak Robak serdecznie pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam kierowniczkę srebrnego Forka S-turbo EL 13.... oklejoną w "subarak.com.pl" z którą to miałem okazję dzisiaj podróżować od Częstochowy do Piotrkowa. :D

Edytowane przez zamer
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla kierowcy czarnego nowego legacy kombi KWI.... z łapką siemanko na klapie, dzisiaj pod kinem Kijów. Miły widok stojąc w deszczu w korku. I drugie, godzinę później, wirtualne dla kierowcy wrx black hawk z naleśnikiem wyjeżdżającego na Aleje z pod Wawelu, na blachach TSK...

 

Jechałem incognito granatowym służbowozem Peżo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdro dla kierownika niebieskiego STI na blachach naszego zachodniego sąsiada, podkładki z four turbo, lecielismy "przepisowo" od Czeladzi aż do Ikei w Katowicuf. Kiwka była na koniec :-)

 

ps. ciekawe czy jakies zdjęcie przyjdzie :biglol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdro dla Szakala, z którym wymieniliśmy kiwki na trasie W-Z a także pozdrowienia z podziękowaniami za wpuszczenie na suwak w tym samym miejscu dla załogi nowego forka na złotych felach. Nie ma to, jak brać subarowa 8-).

 

 

pozdrawiam też panią w białym BMW ze świniami, z którą minęliśmy się wczoraj wieczorem w bramie Domaniewskiej 52... mój pilot zauważył świnie ale było już za późno na trąbienie

 

Żona moja 8-). Odpozdrowiła? Uczę i proszę, by zwracała uwagę. Parkuje tam regularnie, bo pracuje w biurowcu Domaniewska 52.

 

Przemeq widziany ze dwa dni temu na Warszawskiej w Lomiankach, niech sie czuje pozdrowionym, jechalem tatowozem, bez swinek.

Pozdrawiam tez bebna, bo przejezdzalem dzis obok jego myjni w Lowiczu - ale STI niestety nie stwierdzilem.

 

Dziękuję i wierzę, że Cię w końcu kiedyś złapię 8-). Pozdro!

 

pozdrawiam kierowce bialego BMW z trzoda na klapie i podpisam "booyakasha" (?). Lecialem za Toba dzis przed godz. 9 na Pulawskiej.

:)

 

Nie zauważyłem? W każdym razie odpozdrawiam. Dziś mam dzień odrabiania zaległości odpozdrowieniowych :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...