Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

Serdecznie pozdrawiam panią w białym legacy na niemieckich rejestracjach, była kiwka na ul. Okulickiego w Krakowie. B) B)

Cyżby białe legace nadal do kupienia ? ;)

 

Przy okazji: kto zaparkował granatowego forka DSW* na Starowolskiej? Świnka i podkładki MTS były B)

 

Pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam miłą parę w srebrnej imprezie ( logo F1 z tyłu ).Kierownik ogarniał asfalt, jego Pani machała :) . Zdarzenie miało miejsce wczoraj na trasie Toruńskiej , na wysokości Marymontu w kierunku Marek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam kierownika srebrnego forestera widzianego wczoraj w Szawnicy przy parku

 

To pewnie byliśy my,widziałem właśnie kątem oka zaparkownego srebrnego ze świnką outbacka.Odpozdrawiamy oczywiście miło spotkać świnke na drugim końcu Polski :)

 

Pozdrawiamy także niebieska imprezkę na rej KNT....widzianą dziś na Słowacji prawdopodobnei w miejscowości Kezmarok (nie pamiętamy bo byliśmy padnięci po przejściu Słowackiego Raju ;) )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mowa o Szczawnicy - też widziałem w sumie dwie świnki 2 dni temu ale kto gdzie niestety nie pamiętam bo nadmiar wrażeń z Jaworek (Owczarnia muzyczna) skutecznie wysiorbał mi pamięć... ;)

OBKiem byłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam kierownika wanny z kurnikiem (WZ, srebrna), która z właściwym dźwiękiem wyprzedziła mnie na drodze Krakowskiej, a potem jechaliśmy razem kawałek Tarczyn-Piaseczno. :drinks:

Odpozdrawiam serdecznie :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam kierownika czarnego wrxa kombi widzianego w Olsztynie na Wojska Polskiego rog Maleckiego z pol godziny temu

Odpozdrawiam. Nie zauważyłem CIę, przepraszam... :(

Spoko byłem inkognito na nogach z pieskiem wpadłem do Olsztyna na majóweczke do znajomych :)

Przy okazji pozdrowionka dla maniaka z Brąswałdu ... ładne stadko imprez stało przed domem :)

Edytowane przez xt6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...