Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

Ja miałam dzisiaj wysyp oświniaczonych i nieoświniaczonych ale machanych, tak więc pozdrowienia w kolejności występowania dla:

 

- grafitowy albo taki beżowawo-grafitowy (a może przykurzały) forczysław ze świnią na lustrze, co to mnie pędem minął w Klaudynie na Estrady około 13:10;

- grafitowy hawk, też na Estrady w Klaudynie, też koło 13:10;

- biały getek na Wisłostradzie koło 14:45, było machane;

- grafitowy hawk (nie wiem, czy nie ten sam co wcześniej) lśniący jak psu jajki na wiosnę na skrzyżowaniu Kaliskiego z Kocjana koło 15:10, było machane (sorry za opóźniony zapłon :)).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

grafitowy hawk (nie wiem, czy nie ten sam co wcześniej) lśniący jak psu jajki na wiosnę na skrzyżowaniu Kaliskiego z Kocjana koło 15:10, było machane (sorry za opóźniony zapłon ).

 

Odpozdrawiam :lol: Wcześniej to musiał być ktoś inny :) Weekend sprzątania, mycia i od razu efekt. Auto stało się zauważalne :biglol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

grafitowy hawk (nie wiem, czy nie ten sam co wcześniej) lśniący jak psu jajki na wiosnę na skrzyżowaniu Kaliskiego z Kocjana koło 15:10, było machane (sorry za opóźniony zapłon ).

 

Odpozdrawiam :lol: Wcześniej to musiał być ktoś inny :) Weekend sprzątania, mycia i od razu efekt. Auto stało się zauważalne :biglol:

 

Ta jest :D. Ale gdybyś tej łapki tak mocno nie wystawił to pewnie skumałabym, że było Subru jak bym Cię widziała już w tylnym lusterku - bo ja ślepa jestem straszliwie :). Ale wreszcie, wreszcie, wreszcie ktoś do mnie pomachał! Dziękuuuuje :D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja miałam dzisiaj wysyp oświniaczonych i nieoświniaczonych ale machanych, tak więc pozdrowienia w kolejności występowania dla:

 

- grafitowy albo taki beżowawo-grafitowy (a może przykurzały) forczysław ze świnią na lustrze, co to mnie pędem minął w Klaudynie na Estrady około 13:10;

- grafitowy hawk, też na Estrady w Klaudynie, też koło 13:10;

- biały getek na Wisłostradzie koło 14:45, było machane;

- grafitowy hawk (nie wiem, czy nie ten sam co wcześniej) lśniący jak psu jajki na wiosnę na skrzyżowaniu Kaliskiego z Kocjana koło 15:10, było machane (sorry za opóźniony zapłon :)).

 

Odpozdrawiam koleżankę z Wisłostrady o 14:45, fajne różowe felgi i wlepy na tylnej szybie :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozdrawiam wszystkich kierowcow Foresterow:

 

35475714_2.jpg

 

 

;):biglol:

 

Niezłe masz przełożenie :D Z przodu koronka 8 zębów?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zauwazylem 'forestera' na wycieczce weekendowej. Niestety nie zdarzylem zrobic zdjecia wiec znalezlem w internecie.. :)

 

Mi sie bardziej podoba dzwonek i siodelko ;)

Zauwazylem 'forestera' na wycieczce weekendowej. Niestety nie zdarzylem zrobic zdjecia wiec znalezlem w internecie.. :)

 

Mi sie bardziej podoba dzwonek i siodelko ;)

 

Chyba ma rozrząd do wymiany :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...