Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

pozdrowienia dla widzianych dziś:

 

8:00 - Białe STI bugeye z fajnym wydechem :-) skrzyżowanie przy dw. centralnym :-) skręcał w z jana pawła w jerozolimskie - jak na byga to piękny :-D

17:00 - niebieskie GT oklejone + naklejka PL z nazwiskiem - widziany jak zawraca na ulicy Bytnara Rudego + Joliot-Curie :-) - nie odwazylem sie kiwnąć idąc pieszo :-D

17:25 - niebieski type R na jdm widziany dziś jak i kiedys tam jak zawsze na ul. Tagore'a

 

do tego wszystkie subaru ktore mi buczą pod oknem w robocie na ul. joliot-curie !!!!! codziennie ktos mi buczy po kilka razy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to teraz ja :). Pozdrawiam kierownika/kierowniczkę bordowego Forka, którego niemal codziennie widuję rano zaparkowanego na przeciwko pętli autobusowej na Gwiaździstej :).

 

Pozdrawiam też miłego kolegę, co to zainteresował się mym Getekem dziś u Zbyszka wulkanizatora. Okazało się, że kolega mimo tego, że podjechał Audi to jest nasz forumowy, Geteka miał i upalał :). Dziękuję za miłe spotkanie :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gorąco pozdrawiam piękną koleżankę w czarnym forku ze świnką na lusterku widzianą dzisiaj koło godziny 15 przy wjeździe na reala od strony szyszkowej na al. krakowskiej. Mrugnąłem, patrzyliśmy długo na siebie ;) , ale koleżanka nie odmrugała, nawet nie pomachała :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam ludzi z niebieskiego klasyka kombi z BOV i wydechem, objeżdząjącego wczoraj Wasilków. To ja machałem na podjeździe do garażu na Sportowej, stałem obok swojego auta.

I z dzisiaj - klasyk sedan bordo na giżyckich blachach, widziany w Białymstoku na światłach. Było machane, pomimo braku świnki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla:

Tomulus, maciej123414, Tranquilizer, kowal, szubaru, Mike85, adamm_mk1, filipozz, Fx, vergette, GRB, blackdogwwl, przemu i reszty

wp000494o.jpg

Hej bylo super :)) Odpozdrawiam serdecznie wszystkich i kolege co fundowal pizze :)) Byla pycha :D.. Znow mi auto przynioslo radoche...

 

pozdrowienia dla kierowcy i pasazerki srebrnej vectry kombi (WE...) oklejonej prosiakami. Widzialem Was przy hali Mirowskiej :)

 

przy okazji pozdrawiam blackdogwwl oraz mila Pania u ktorej kupowalem tulipany pod hala Mirowska :)

Hej pozdrawiam :))) Gdzie mnie wypatrzyles :))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pożyczyłem samochód mamusi bo chciała gdzieś podjechać. Po powrocie mówi mi że jakiś matoł ją obtrombił, wjechał przed nią i jechał zygzakiem. Zapytałem czy to było Subaru - "nie wiem ale było głośne". Podejrzewam że to bardzo możliwe, zobaczył świniaka na klapie lub lusterku i obtrombił. W imieniu mamuśki pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

blackdogwwl, Ciebie nie widzialem, ale swiniaka, ktorego nakleiles na stoisku z kwiatami :) a od przemilej Pani kupilem tam tulipany :)

Aha :)) W sensie od mojej mamy :D Odpozdrawiam w jej imieniu rowniez ;)

Jeszcze pozdrowienia dla Juniora i Gosi ;) Dzieki za wsparcie i wszystko ecie za co ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...