Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

Pozdrowienia dla wszystkich mijanych Subaraków w poniedziałek wielkanocny na drodze Warszawa-Gdańsk. Z tych ze świnką na lusterku to pamiętam niebieskiego Lanosa i Forestera.

A także pozdrowienia dla białego Hawka STI, widzianego zaparkowanego w Olsztynie przy Al. Wojska Polskiego 20A - bez świnki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Serdeczne pozdrowienia Tołek, to już robi się pomału tradycja, z naszych spotkań ;) . sebxyz

To fakt ostatnio często na siebie wpadamy ale to dobrze przynajmniej tradycja kiwek nie ginie :) Ostatnio obserwuję że coraz więcej jest Subaru na ulicach ale kiwek brak :mellow:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla właściciela srebrnej Imprezy zaparkowanej dziś na ul. Mieszczańskiej w Krakowie (parkowalem obok) oraz kierowniczki mijanej na drodze do Sułkowic , też srebrną

 

Wysyłane z mojego GT-N7000 za pomocą Tapatalk 2

 

 

 

Odpozdrawiam :D

 

Dzisiaj zamotana byłam , ale dojrzałam ( Zembrzyce ok. 14 tej) machającą rękę , potem białą świnkę na lusterku, i odmachałam, ale nie wiem czy zdążyłeś zauważyć :)

ładny most tam zbudowali :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla prowadzacego wrx beżowego ok. 14-15 na wysokosci hali kopinskiej jechalismy od zachodniego potem krotka pogawedka na swiatlach milo bylo poznac.

zmienilem szyk moze teraz bedzie "jasniej" ;-) ze bezowy byl samochod a nie kierowca

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia wczorajsze dla kierownika srebrzystego Forestera III skręcającego z Al. Niepodległości w Rakowiecką ok. 16:40 - bardzo charakterystycznie naklejona świnka na lusterku - na krawędzi, wygląda trochę tak jakby ja pęd powietrza zdmuchiwał :)

Ja stałem na Rakowieckiej czekając na światło do skrętu w lewo - w Aleje w kierunku Ursynowa.

Pomachane, pomrugane :)

 

Lekko spóźnione odpozdrowienia! Wreszcie kogoś spotkałem! Przez chyba rok nic - dużo subaraków, ale be zkiwek :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla srebrnego S-forczysława z dużą czarną świnią na klapie stojącego właśnie w CH Arkadia(wejście przy pizzaH).

I niebieskiego Outa ze Statoil na Solidarności :)Mrugane, obtrąbione ale zlane :(

Edytowane przez obcy17
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak tak: wczoraj na Arkuszowej kolo 22:15 chyba widzialam Impreze GC, dzisiaj niebieska Impreze GD w wersji wyposazenia lazienek, co to testowala AFR u mistrza gazownika na Tuzyckiej :-) . Pozdrawiam kierownictwo :-) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś po 18 na wjeździe do Konstancina od Wawy minęła mnie oświniaczona Tribeca. TBC widuję wiele, ale ze świnkami do dziś nigdy! Pozdrowienia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...