Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

Pozdrowienia z dzisiaj z godziny około 10:40 dla białej imprezy new new age (2011) na ulicy Sikorskiego w Warszawie. Kiwka obustronna była :) Pozdrowiam z białej imprezy tylko jakieś 12 lat starszej :P

 

 

Odpozdrawiam,nie ma jak dwa białasy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja pozdrawiam [bo kilka dni nie bylo mozliwe]

 

Az trzy imprezy i to z jednego dnia i na jednej ulicy Estrady i z jednego dnia a takze z jednego gigakorka.

W czwartek na estrady w strone cmentarza na Wolce

- ok godz 12tej 10. impreza co korka nie wytrzymala i zawrocila na petli autobusowej wracajac na bemowo

ok 13.10 za kilometr dalej impreza co zcmentarza wracala - na zakrecie przy przejezdzie kolejowym bocznicy na stare wysyposko smieci

ok 15 [juz wracalem z cmentarza] impreza co dopiero w korku stala jakis km od tego cmentarza

I jeszcze impreze z soboty bodajze - juz gdzie nie pamietam.

pamiec mi slabnie.

 

A ja pozdrawiam [bo kilka dni nie bylo mozliwe]

 

Az trzy imprezy i to z jednego dnia i na jednej ulicy Estrady i z jednego dnia a takze z jednego gigakorka.

W czwartek na estrady w strone cmentarza na Wolce

- ok godz 12tej 10. impreza co korka nie wytrzymala i zawrocila na petli autobusowej wracajac na bemowo

ok 13.10 za kilometr dalej impreza co z cmentarza wracala - na zakrecie przy przejezdzie kolejowym bocznicy na stare wysypisko smieci

ok 15 [juz wracalem z cmentarza] impreza co dopiero w korku stala jakis 1 km od tego cmentarza

I jeszcze impreze z soboty bodajze - juz gdzie nie pamietam.

pamiec mi slabnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla pięknie bulgoczącej Imprezy, która mnie objechała w sobotę 03.11. br. po godz. 16.00 na trasie od Wilanowa w kierunku Konstancina. Trochę za nią pociągnąłem ale w związku z tym, że na pokładzie miałem małoletniego :) szaleństwa nie było. :). Pozdrawiam również parkującą pod Ikea Janki tego samego dnia rano błękitną Imprezę sedan na złotym felunku i kilka innych Subaraków widzianych 3-go na trasie Janki - W-wa. Niestety trzody nie widziałem :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam tez kogos od niebieskiego STI 06-07, ktore jechalo kolo 16.15 po Gorce Kielbasianej przed Lomiankami. Przemeq?

 

Niestety nie ja. O tej porze siedziałem w robocie i potem jeszcze długo :roll:. Ale chociaż wracając spotkałem miłą parę w OBK na Pl. Bankowym - nie machałem pierwszy, bo stałem po prawej, a na prawym siedziala pasażerka, ale gdy kierowca kiwnął, pozdrowiłem radośnie 8-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla Fitnesa od którego zakupiłem dzisiaj zimowe opony.

Za zmuszenie mnie do 3-godzinnej podróży w warszawskich korkach (i opierdziel w pracy za spóźnienie) za karę będzie musiał uczyć mnie jeździć :mrgreen:

choć ponoć nie umie :mrgreen:

Dzięki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla kierownika i pasażerki oświniaczonego czarnego WRX - PO XXXXX spotkanego wczoraj na skrzyżowaniu Umultowska/Stoinskiego - przy Intermarche. Widziałem lekkie zakręcenie jak do ucha doszedł bulgot z wydechu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia z wczoraj dla niebieskiego STi na "Parasolu" i niebieskiego WRXa piętro niżej w GalMoku.

 

Pozdrowienia z dzisiaj dla

- czarnego hawka NA na Siekierkowskiej

- niebieski bug z czarną maską na Rzymowskiego

- niebieski WRX/STi na białych na Cybernetyki

 

wszystko tak po 11tej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...