Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

A ja z apelem :D

 

Dzisiaj popołudniu moja żonka będzie jechała trasą Bełchatów-Wrocław. Jutro popołudniu....

 

 

 

 

.....Apeluję o machanie i mruganie :)

 

Myślałem, że ostrzegasz forum, coby się nikt nie narażał na tej trasie, a tu o machanie chodzi.... :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla zielonego GT-ka na białym kole i rej. WE, z którym jechaliśmy w korku do Piaseczna po 18 Kiwka była

 

Odpozdrawiam! Uwielbiam te korki na Puławskiej! :mrgreen:

Mieszkasz gdzieś przy Geodetów..? mijałem Cie potem przy światłach w Mysiadle :twisted:

 

Ja też :D Kiedyś mieszkałem w Józefosławiu ale właśnie przez korki się z tamtąd wyprowadziłem :) Rodzice jednak pozostali i jechałem wczoraj w odwiedziny :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla:

:arrow: Czarny OBK WI w poprzedniej budzie w poniedziałek ok 16.30-17.00 z dużą świnią na klapie po lewej stronie. Jechałem za Tobą Towarową, potem skręciliśmy razem w prawo w Wolską i dalej w Karolkową. Ty skręciłeś w lewo na światłach w Grzybowską, ja pojechałem dalej prosto. Na moje parokrotne mruganie zero reakcji.

:arrow: Srebrny Forek z wiatrakiem dziś rano o 9.00 wjeżdżający na parking podziemny pod Warsaw Trade Tower (Chłodna 51). Świnia czarna na lusterku i klapie. Pracujemy w tym samym budynku? To byłby już czwarty forumowicz. :)

:arrow: Srebrny Forek w poprzedniej budzie - rejestracja RJA (chyba) z trzodą na klapie. Wczoraj minął mnie na Kasprzaka przy rondzie Wolnego Tybetu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też Kiedyś mieszkałem w Józefosławiu ale właśnie przez korki się z tamtąd wyprowadziłem Rodzice jednak pozostali i jechałem wczoraj w odwiedziny

a ja szukam tam swojego pierwszego mieszkania :mrgreen:

chyba dlatego z 4t blisko :twisted:

 

 

Nie rób tego! Chyba, że nie musisz dojeżdzać na 8-9 i wracać po 17 do i z pracy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla Kierownika nowego białego Legasia w sedanie, na krakowskich blachach, ze świnką z tyłu, obmachanego dwukierunkowo wczoraj około 17:50(?) na wawerskim końcu Siekierek w korku :-) Miły akcent po pracowitym dniu :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla Kierownika nowego białego Legasia w sedanie, na krakowskich blachach, ze świnką z tyłu, obmachanego dwukierunkowo wczoraj około 17:50(?) na wawerskim końcu Siekierek w korku :-) Miły akcent po pracowitym dniu :-)

 

Odpozdrawiam, dźwięki miłe dla ucha i kilka wymachów ręką skutecznie pobudziły do dalszego przemieszczania, dzięki! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też Kiedyś mieszkałem w Józefosławiu ale właśnie przez korki się z tamtąd wyprowadziłem Rodzice jednak pozostali i jechałem wczoraj w odwiedziny

a ja szukam tam swojego pierwszego mieszkania :mrgreen:

chyba dlatego z 4t blisko :twisted:

 

 

Nie rób tego! Chyba, że nie musisz dojeżdzać na 8-9 i wracać po 17 do i z pracy :)

Eeeeetaaam ... Przesadzasz :) Nie jest tak dramatycznie - na pewno nie gorzej niż w innych częściach Wa-wy z porannymi dojazdami w kierunku Centrum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdro dla:

- jasnoniebieskiej imprezy WB na Orlenie na Łazienkowskiej

- zielonego legasia (jadącego w stronę Lotników) ze świnią na Łazienkach

- stalowego legasia na złotej feldze (zjeżdżającego z Łazienek na Wał w stronę zoo)

 

Wszystko dziś ok 13.20-13.30 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...