Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

dobra sprostuję sprawę wycieraczek, jak pada a wycieraczki za długo pracują to silniczek ma skoki napięcia i wywala bezpiecznik :P a w deszcze nawet ze sprawnym wycieraczkami mogę jeździć tylko spokojnie :D

 

pozdrawiam lożę szyderców :mrgreen:

 

Znaczy się masz taki hamerykański ogranicznik prędkości i dynamiki jazdy :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdrówki dla Hogiego, który mnie prawdopodobnie minął dziś o 20.30 skręcając z Niepodległości w Batorego... Leciałem lewym i zauważyłem Cię dopiero jak skręcałeś, więc nie miałem szansy zamachać. Ale macham teraz :mrgreen:

 

Luke

 

 

Odpozdrawiam serdecznie, to ja. 8) :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozdrowienia dla koleżanki w niebieskim STI dziś Aleja Krakowska w stronę centrum (świnka na klapie)... długo mi machałaś zanim zobaczyłem? :P

 

..i pzdr dla Pana z lizakiem, którego oślepiłem światłami przeciwmgielnymi... a skoro już gaworzyliśmy to przypomniał mi, że raz na rok trzeba po taką pieczątkę do dowodu rejestracyjnego jechać :twisted: bez konsekwencji tym razem :D cytat: "prowadzi pan działalność gospodarczą to na pewno dużo na głowie i mogło wylecieć" :idea:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23-10-2012 Warszawa:

16:30 ul. Belwederska jechałem w stronę centrum a niebieska impreza gen 2 z białym swiniaczem na lusterku w przeciwną. Serdecznie pozdrawiam. Kiwka była obustronna chociaż ja późno zauważyłem ów imprezę bo byłem zajęty kręceniem gałkami od nawiewu bo jakiś listek wpadł i denerwująco "tyrkocze".

 

17:40 ul. Tadeusza Boya Żeleńskiego. Pozdrowienia dla złotego Forestera z świnką na lusterku. Kiwka obustronna była.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Katowice

Pozdrowienia dla kierownika Imprezy STI SK***** w przepisowym kolorze, który mnie wpuścił z bocznej na Katowicką. :D

Machanko wzajemne się odbyło. :D

Wyjeżdżałem akurat z warsztatu po wymianie płynów ustrojowych, rozrządu i paru innych drobiazgów a tu na pierwszy ogień miły akcent się trafił. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...