Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

Warszawa godzina 17:00 ul. Sobieskiego (w stronę Wilanowa) za Sikorskiego. Srebny Outback ze świnką na klapie i nickiem (niestety nie udało mi się dojrzeć jaki nick) Pozdrawiam serdecznie. Chwile jechałem za tobą tylko sąsiednim pasem... niestty nie udało mi się dogonić bo niebawem skręcałem w prawo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie pamietam nicka stebrny Gt wrx sti WA blachy wilanowska dzis wieczorem. + za wypatrzenie swini na sluzbowozie smile.png kiwki trabienie milo. dzieki

 

odpozdrawiam :mrgreen: w szoku ciężkim byłem jak świnie na takim aucie zobaczyłem :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla dwóch niebieskich GT-eków widzianych dzisiaj na parkingach wokół TVN-u na Wiertniczej. Jeden z nich przy wyjeździe z Orlenu - oświniaczony. Niestety nie zauważyłem rejestracji. Generalnie w tym rejonie często widuję różne imprezy. :cool:

Edytowane przez sebachon
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Warszawa godzina 17:00 ul. Sobieskiego (w stronę Wilanowa) za Sikorskiego. Srebny Outback ze świnką na klapie i nickiem (niestety nie udało mi się dojrzeć jaki nick) Pozdrawiam serdecznie. Chwile jechałem za tobą tylko sąsiednim pasem... niestty nie udało mi się dogonić bo niebawem skręcałem w prawo.

Srebrny ? Jakby się okazało że jednak grafitowy to duża szansa że to byłem ja.

Niemniej jednak i tak pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie pamietam nicka stebrny Gt wrx sti WA blachy wilanowska dzis wieczorem. + za wypatrzenie swini na sluzbowozie smile.png kiwki trabienie milo. dzieki

 

odpozdrawiam :mrgreen: w szoku ciężkim byłem jak świnie na takim aucie zobaczyłem :shock:

 

no stary, tez ma turbo, poprzedni mial nawet 4x4 8)

 

BTW kto parkuje dwa subaraki na osiedlu wal miedzeszynski 4xx? Jeden blob (nie pamietam czy wrx czy sti) a drugi WR1? oba na blachach WSZ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja pozdrawiam Bułę i jego świniaka który swoim widokiem mnie na nowo cieszy w drodze do/z pracy.

:mrgreen:

 

Odpozdrawiam Sąsiada, chociaż nigdzie nie przyuważyłem :)

Świniak po dłuższej nieobecności znowu jest w moich rękach więc pewnie częściej będziemy się mijali :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...