Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

że to nowe wcielenie Booyakash'y

 

Booykasha żyje i ma się dobrze - pogłoski o jej śmierci są przedwczesne 8).

 

Pozdrowienia mimo wszystko!

 

Dziękuję i opozdrawiam 8). Przeprowadziłem w domu pogadankę, ale poległem sromotnie: żona na pytanie, dlaczego nie macha innym, oświadczyła, że nie rozgląda się za innymi facetami. To powiedziałem, że za facetami nie musi, ale za samochodami - jak najbardziej. Na to z kolei odpowiedziała, że nie jest blacharą i za samochodami też się nie rozgląda. I weź tu z babą dyskutuj :wink:.

 

Beemwu widziane ostatnio poprzedniej niedzieli na ulicy Głębockiej lekko po południu.

 

Tym razem ja kierowałem, wszystko się zgadza. Uciekaliśmy od korka przy M1.

 

Pozdrawiam serdecznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja chciałbym serdecznie pozdrowić [you] :wink:

 

A dziękuję i odpozdrawiam - gdzie się minęliśmy?

 

-- Cz paź 25, 2012 12:06 pm --

 

A ja chciałbym serdecznie pozdrowić [you] :wink:

 

A dziękuję i odpozdrawiam - gdzie się minęliśmy?

 

sam się też złapałem "YOU"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozdrowienia dla koleżanki w niebieskim STI dziś Aleja Krakowska w stronę centrum (świnka na klapie)... długo mi machałaś zanim zobaczyłem? :P

 

To zdaje się moja narzeczona więc odpozdrawiam w jej imieniu :) Narzeczonej doświadczenie za kółkiem to 6 miesięcy a za kólkiem STi tydzień - już zdążyła się zakochać w aucie i nie chce wrócić do swojego seja :P Ja już w sumie przestałem się stresować ale jakby co to proszę o wyrozumiałość dla blondynki w niebieskim oświniaczonym hawku :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozdrowienia dla kolegi "piszony" o ile dobrze przeczytałem z oświniaczonego avensisa którego wczoraj spotkałem na trasie zamkowej w Szczecinie oraz dla "dzixa" który to włożył karteczkę z pozdrowieniami za wycieraczkę pod ZUT w Szczecinie, akurat moja małżonka użytkowała auto i była mile zaskoczona:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozdrawiam kierownika Legaca GX, na blachach WOT i z ramką Subaru Luxemburg widzianego dzisiaj na Wiertniczej ok 22

Legac oswiniony na klapie bagażnika i na lusterku a pomimo to ... kierownik stoi za mną na czerwonym, patrzy na moją trzodę na bagażniku i nic, na następnych światłach wjeżdżam za niego, pozdrawiam długimi ... dalej zero reakcji :( chyba jestem niewidzialny :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdroienia dla Kierownika srebrnego Forestera na numerach BIA XXXX. Pozdrawia kolega z czarnego Legacy - stałem na światłach na Al. Piłsudkiego w Białymstoku po Twojej prawicy. Było lekkie kiwnięcie głową i takiżsam nieśmiały gest kierwnika Forestera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla :

1. Kierowniczki bordowego OBK-a z wczoraj z drogo Wilanów => Konstancin.

Oświniaczony, kierowniczka w tym samochodzie stała do skrętu w prawo.

2. Dzisiaj rano - ok 7:30 - srebrne Clio jadące od Ogrodu Botanicznego w Powsinie , potem na rondku skręt w lewo i dalej śmigamy do Warszawy / Wilanów. Na zderzaku z tyłu różowa "zła" świnka.

Obmrugane awaryjnymi ale odzewu nie zauważyłem.

3. Niebieska Impreza classic na Puławskiej ok. 14:30, ja jechałem w kierunku Piaseczna, kierownik Imprezy dokładnie odwrotnie - skręcajec w jakąś małą uliczkę w lewo. Dość późno zauważony ale machanko w ostatniej chwili. Mam wrażenie że dostrzeżone :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...