Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

Simon Ty myślałeś, że się nastałeś... żebyś widział co się działo na dole jak chińczykowi parkomat pisze, że jeszcze 3 zł a ten mnie pyta "juź"? i stoi przed tym urządzeniem a mnie krew zalewa bo ochrona mówi że na 100% będę płacił a maszyna potem pisze "szrokiej drogi" czy jakoś tak...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam wszystkich zespotowanych i poznanych dzisiaj w Galerii Mokotów. Udało się w końcu wyjechać :) bez płacenia :P Ciekawy jestem jak reszcie wyszedł wyjazd wjazdem bo my z Hogim grzecznie odczekaliśmy swoje...

 

odpozdrawiam!

mrówa, fura kozak. Ci mówię rób felgi pod kolor, "ten" kolor albo chociaż zbliżony ;)

 

pod prąd poszło bardzo sprawnie, wyjazd trwał jakieś 5 minut i to tylko dlatego, ze jakaś blĄdynka zablokowała ruch przy samych bramkach :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozdrawiam niebieskiego sti chyba z czerownymi swinakami na luterkach, mijalismy sie na bronowskiej (miedzy walem a traktem) ok 13.30. nie bylo sznas na machanie (volvo bardzo przgladalo sie mojemu tylnemu zderzakowi) wiec ta droga pozdrawiam

Edytowane przez cieba7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Warszawa godzina 17:00 ul. Sobieskiego (w stronę Wilanowa) za Sikorskiego. Srebny Outback ze świnką na klapie i nickiem (niestety nie udało mi się dojrzeć jaki nick) Pozdrawiam serdecznie. Chwile jechałem za tobą tylko sąsiednim pasem... niestty nie udało mi się dogonić bo niebawem skręcałem w prawo.

Srebrny ? Jakby się okazało że jednak grafitowy to duża szansa że to byłem ja.

Niemniej jednak i tak pozdrawiam :)

Bardzo możliwe że był grafitowy :) już było ciemno i ciężko dostrzec różnice między srebnym a grafitowym. Jeżeli miejsce, godzina i świnka z nickiem na klapie się zgadzają to był grafitowy :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla niebieskiego WRXa ok 14.40 na Płowieckiej w stronę Czecha.

 

 

a nie wcześniej ze 20 minut to mogłem być ja, odpozdrawiam :cool:

 

Cholercia może i tak.

 

Dzisiejsze pozdro dla niebieskiego forka WPI na Okrężnej. Ladnie to tak gadać przez tel podczas jazdy? :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze ale sie zdziwilem dzis nieco. Probowalem pozdrowic dwa forki ok 20. pierwszy w okolicy metra mlociny uturbiony chyba 2.0, oraz wolny ssak w okolicy kepy potockiej. Na czym polega zdziwienie oba forki pracowaly dla tej samej korporacji przewozu osob!!!!!!!!

zatem pozdrawiam raz jeszcze tu albowiem tam ciemno bylo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...