Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

Pozdrawiam pana w bordowej nowej Jett'cie ktory snul sie dzisiaj przed 11 na Opolskiej szescdziesiatka po lewym pasie :evil:

 

i pana w Foresterze SIX ktory w Witkowicach po chwilce namyslu jednak postanowil nie opieprzyc dzieciaka, ktory rzucil w niego sniezka (ale mial cela! Szacuneczek...) :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam pana w bordowej nowej Jett'cie ktory snul sie dzisiaj przed 11 na Opolskiej szescdziesiatka po lewym pasie :evil:

 

i pana w Foresterze SIX ktory w Witkowicach po chwilce namyslu jednak postanowil nie opieprzyc dzieciaka, ktory rzucil w niego sniezka (ale mial cela! Szacuneczek...) :mrgreen:

 

Jeśli w Witkowicach to może poprostu można wszystko zrzucić na karb słabego wzroku :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia jeszcze raz dla Przemqa - prosto z toru pod Szparke 8) :mrgreen: mieszkam obok :wink:

 

Dlatego tak szybko z Miedzianiej uciekl ... Przemeq bryka klasa ! :mrgreen:

 

No właśnie Chłopaki - obowiązki wzywały :wink: :mrgreen:. Ale miejsce pod szparką trafiłem bombowe - pod samym wejściem. Ochroniarze stali i się gapili, zamiast lokalu pilnować :twisted:.

 

Było mi BARDZO miło poznać Was osobiście. Wymiatacie na torze. Mariusz - szkoda, że nie udało mi się przejechać z Tobą... :roll:

 

Przemeq - "next time" - jak mawiaja wegrzy :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrownienia dla czerwonego WRXa widzianego ok 16 w okolicy dworca Łódź Fabryczna i srebrnego Legacy z którym sobie pomrugaliśmy na Al. Politechniki o 17.

 

cześć.

 

No ja chciałbym skupić na chwilę na tym poście uwagę czarnych PR-owców z tego forum, którzy uparcie twierdzą, że Legasiowcy nie odmachują :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrownienia dla czerwonego WRXa widzianego ok 16 w okolicy dworca Łódź Fabryczna i srebrnego Legacy z którym sobie pomrugaliśmy na Al. Politechniki o 17.

 

cześć.

 

No ja chciałbym skupić na chwilę na tym poście uwagę czarnych PR-owców z tego forum, którzy uparcie twierdzą, że Legasiowcy nie odmachują :wink:

 

Odmachują, mrugają i wpuszczają przed siebie, .... a później znów mrugają :D

 

Pozdrawiam Wszystkich Legasiowców 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja nie pozdrawiam nikogo, bo leżę w domu. A takie warunki do jazdy.

Nic odbiję se na nartach. Ha ha.

Co prawda moge pozdrowić, nawet chetnie, czerwone kombi w starej takiej budzie, które czasem widuję na żoliborzu zaparkowane blisko Zajączka, a ostatnimi czasy mi mignął obywatel na DŻON POL DE SEKYND.

Sam bym se kupił czerwone. CDzy ktoś widział nowe czerwone?

pRZEMEQ, WIDZIAŁEM Z TAKSÓWKI W aTENACH, WIDZIAŁEŚ TO Z BLISKA?

Bo czerowne różne bywaja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam bym se kupił czerwone.

 

Cholera, coraz więcej klientów na czerwone i żółte Imprezy... Żeby być oryginalnym, będę musiał wymyślić coś innego :roll:

 

Jak tak dalej pójdzie - to chyba kupię bylejaki kolor i przemaluje sobie w... panterkę na ten przykład... 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...