Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

Pozdrowienia dla czerwonego kombiwara 1.8 z naklejka forumowa ktory zjechal na krakowska:-)

 

A pozdrawiam również kolegę, w końcu ktoś z forumowiczów dostrzegł moje machanie łapami które wykonuję przy każdym mijanym subaru :D

 

P.S. To 1.8 na tylnej klapie, to oczywiście dla zmylenia przeciwnika... fajnie, że ludzie się na to łapią :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia jeszcze raz dla Przemqa - prosto z toru pod Szparke 8) :mrgreen: mieszkam obok :wink:

 

Dlatego tak szybko z Miedzianiej uciekl ... Przemeq bryka klasa ! :mrgreen:

 

No właśnie Chłopaki - obowiązki wzywały :wink: :mrgreen:. Ale miejsce pod szparką trafiłem bombowe - pod samym wejściem. Ochroniarze stali i się gapili, zamiast lokalu pilnować :twisted:.

 

Było mi BARDZO miło poznać Was osobiście. Wymiatacie na torze. Mariusz - szkoda, że nie udało mi się przejechać z Tobą... :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego tak szybko z Miedzianiej uciekl ...

 

 

Nawte się z kolegami nie pożegnał :-/

 

pożegnał, wjechał na tor i powolutku przejechał obok sznuru aut czekających na start ładnie machając :lol:

może wtedy akurat śmigałeś

 

Tak właśnie było 8).

 

Przy okazji pozdrawiam srebrnego legaca, z którym jechałem dziś ok. 14 Wólczyńską. Nie reagował na "zaczepki" :roll:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozdrawiam wszystkich forumowiczów spotkanych dziś w Miedzianej Górze, a szczególnie Przemqa

 

Pozdrawiam Cię bardzo serdecznie, malutki (acz, jak zdążyłem zauważyć wielki duchem i humorem 8) ) oraz Szanowną Małżonkę. Było mi bardzo miło Was poznać.

 

Gratuluję przy okazji możliwości przejechania się z Kuzim 8).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli auto się nadaje do swojego głównego zastosowania?

 

Do podrywania ochroniarzy...!?

:shock: :twisted: :roll: 8) :twisted: :shock:

 

 

Excusez moi, nie mogłem sobie darować... :wink:

 

WiS - lubię ostrch, twardych facetów, dlatego w Kielcach musiałem bardzo walczyć ze sobą, żeby się nie rzucić na Ciebie!

 

:shock: :twisted: :roll: 8) :twisted: :shock:

 

Excusez moi, nie mogłem sobie darować... :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozdrawiam kolumne imprez i forysia zamykajacego peleton widzianych wczoraj ok 20.30 na radiowej/ksiezycowej...

 

fajnie to wygladalo... :)

 

ps. migalem chlopakom swiatlami, ale legasiow to chyba ignor tylko czeka, juz ktorys raz z kolei, ehhhh......

 

Ja nie zdążyłem. I tak spocony starałem się za nimi nadążać 8) Ponadto zastanawiałem się, gdzie jedziemy. Wychowałem się na Chomiczówce, ale ten lokal to musieli niedawno otworzyć. Ja pamiętam, jak tam był teren zamknięty i wojsko nas ganiało za wchodzenie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A i jeszcze pozdrowienie dla Piotora. Dziś mijałem go na Wybrzeżu Kościuszkowskim, ale schowany był za ciężarówką i zauważyłem w ostatniej chwili.

Dziękuję i wzajemnie :D . Nawiązałem kontakt wzrokowy w ostatniej chwili, ale poznałem Cię po tych "fikuśnych" halogenikach :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...