Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

Jako ze caly dzien przez Polske jechalem PKSem to pozdrawiam napotakne na trasie SETRY (fajnie tam bulgocze silniczek :lol: ) Subarki: w Warszawie Granatowe GT TST... zaparkowane na ulicy Popiełuszki jak dobrze z tabliczki wyczytalem oraz chwile pozniej ok 9.40 widzianego kolo dworca centralnego Outbacka fioletowego ze srebrnymi zderzakami, Legaca z boxem na dach i rejestracja GD ktory o 12.02 wyprzedzal Setre :) oraz zielonego forestera widzianego w Kielcach ok 13.35. Aha i w Krakowie jakies GT niebieskie KT... na rondzie mogilskim ok 15.50 Więcej Subaru nie pamietam..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajne! Jak mozna robic ostrzezenia?

Michal - jak chcesz to pokaze ci jak sie to robi :mrgreen: Moge nawet od razu dwa dac - tak na zachete :wink:

 

Flipper prosiłem Cię przed świętami żebyś już więcej tego świństwa nie palił, a Ty kurde jeszcze chłopakom z forum wysłałeś pod choinkę Mr. Green wstydź się Mr. Green

Cicho tam ! Zaczniesz to rozpowiadac i wszyscy beda chcieli, a rozprowadzac to ci sie nie chcialo pierwszej partii! :mrgreen: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja nie mówiłem, że mi się nie chce tylko, że tej pierwszej "malutkiej" partii nie wcisnę do malucha bo mam za mało miejsca (szczególnie teraz jak w końcu wpakowałem kubełka :mrgreen: ) ale spoko, pogadamy jutro z mattem bo ma więcej miejsca w swoim to będzie za kuriera robić, a jak dalej będzie mało to Thana się kupi i kameleon będzie zioło wozić :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikogo nie pozdrawiam, bo nikogo nie widzialem. Widocznie Subaru nie wyjezdzaja z domu w proletariackich godzinach.

Juz od dawna nie mialem okazji pozdrowic nikogo, pokonujac w miescie setki kilometrow.

I ja sie pytam, czy to dlatego, ze aut nie ma?

Nie.

To dlatego, ze ludnosc nie probuje nawiazac kontaktu wzrokowego. Zamykaja sie, uciekaja ze strachu - bo może to wstyd machnac, mrugnac? Kompleksy.

Co robic, usmiechnac sie. We will persevere.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...