Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

michal, to oczywiscie byl zart - daj znac jezeli mam ci usunac ostrzezenie. Ja swoje zostawie sobie na pamiatke :mrgreen:

 

Dawac moga tylko moderatorzy i administratorzy (ci ostatni moga dawac ostrzezenia rowniez moderatorom, wiec..... :twisted: hehe ).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam Macieja Drelichowskiego, ktory juz tradycyjnie "wyrwal sie z depresji holenderskiej" i odwiedzil Mazury w okresie swiateczno-noworocznym :wink:

 

No i pozdrawiam tego goscia w Forysiu :wink: , z ktorym urzadzilismy sobie "spacer przeprawowy" w Nowy Rok. Bylo niezle.

 

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cholera ta curcia to z przejecia

 

Tyle lat żyję, a jeszcze żem nie widział, żeby się dzieci z przejęcia rodziły... :shock:

 

"Z przyjęcia", to jeszcze - o ile przyjęcie było udane, nie skończyło się za szybko, a poza jadalnym były do dyspozycji sypialnie na górze... albo chociaż stół w kuchni... :twisted:

 

Pisanie o młodej kobiecie "cÓrcia", zamiast "cUrcia" - jest tak bajdełej głęboko nielogiczne, nie wydaje się Wam...? Ta polska ortografia za grosz nie ma wyobraźni przestrzennej.

 

A teraz serio:

 

VERT - GRAAATUULACJEE!!! Niech Ci się chowa zdrowo i na pociechę! A jak już postanowisz zostać dziadkiem kiedyś, daj znać. Mam syna :mrgreen: , ubijemy geszeft...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cholera ta curcia to z przejecia

 

Tyle lat żyję, a jeszcze żem nie widział, żeby się dzieci z przejęcia rodziły... :shock:

 

"Z przyjęcia", to jeszcze - o ile przyjęcie było udane, nie skończyło się za szybko, a poza jadalnym były do dyspozycji sypialnie na górze... albo chociaż stół w kuchni... :twisted:

 

Pisanie o młodej kobiecie "cÓrcia", zamiast "cUrcia" - jest tak bajdełej głęboko nielogiczne, nie wydaje się Wam...? Ta polska ortografia za grosz nie ma wyobraźni przestrzennej.

 

A teraz serio:

 

VERT - GRAAATUULACJEE!!! Niech Ci się chowa zdrowo i na pociechę! A jak już postanowisz zostać dziadkiem kiedyś, daj znać. Mam syna :mrgreen: , ubijemy geszeft...

z pierwszego malzenstwa mam juz 14 letnia CORCIE wiec jak masz syna na wydaniu to mozemy jakis interesik ubic :mrgreen:

ps.dzieki za graaaaatulacje.dzidzius bajka spi je spi je spi je i zero plakania :!: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z pierwszego malzenstwa mam juz 14 letnia CORCIE wiec jak masz syna na wydaniu to mozemy jakis interesik ubic

O, w morde... To rówieśniczka mojego - akurat za kilka godzin Juniorowi stuknie okrągła czternastka... Ale spox - wyrośnięty jest, skubaniec :lol:, tylko lojalnie uprzedzam - wredny bywa, nie wiem, po kim... :roll:

 

dzidzius bajka spi je spi je spi je i zero plakania

Ja się tam na pediatrii teoretycznie nie znam, a praktykę przez 14 lat conieco zapomniałem... ale wydaji mi się, że takie dzidzi to jeszcze kupkę powinno robić w przerwach między spaniem a jedzeniem... - może zajrzyj w te pieluchy... 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam, że się wcinam w wątek z on-topem :wink:, ale chciałem pozdrowić kierownika niebieskiego WRX-a MY'03-05 z naleśnikiem, nr rejestracyjny WY ***33, spotkanego najpierw na JPII niedaleko Dw. Centralnego. Skręcił na Rondzie ONZ w stronę Woli, ja pojechałem prosto i skręciłem w stronę Woli w Al. Solidarności. W każdym razem za kilka minut spotkaliśmy się na Młynarskiej/Obozowej. Dość wolno jechał (szukał drogi?), bo ja go wyprzedziłem swoim tymczasowym, antycznym "mondeło" :twisted:. Oczywiście po dokonaniu tak karygodnego i szczeniacko głupiego czynu natychmiast zjechałem na prawo, co by pokornie dać się wyprzedzić (założyłem chwilową niedyspozycję kierownika 8) ), ale kierownik z tego gestu nie skorzystał i za paredziesiąt metrów skręcił z Obozowej w lewo :twisted:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

michal, to oczywiscie byl zart - daj znac jezeli mam ci usunac ostrzezenie. Ja swoje zostawie sobie na pamiatke :mrgreen:

 

Zwiazalem juz sie z nim emocjonalnie :)

 

Dawac moga tylko moderatorzy i administratorzy (ci ostatni moga dawac ostrzezenia rowniez moderatorom, wiec..... :twisted: hehe ).

 

To kicha, zadnej wojny sie nie da rozpetac ... :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam krótko obciętą kierowniczkę srebrnego forysia 2005 z czarną trumną na dachu, którą wpuściłem (trochę w związku z jej wymuszeniem) na parkingu w galerii mokotów. Tam proszę Pani pierwszeństwo mają ci, którzy zjeżdżają ślimakiem w dół. Ale nich tam, kobieta i w forysiu - cała przyjemność zostaje po mojej stronie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisanie o młodej kobiecie "cÓrcia", zamiast "cUrcia" - jest tak bajdełej głęboko nielogiczne, nie wydaje się Wam...? Ta polska ortografia za grosz nie ma wyobraźni przestrzennej.

Pan piszesz jak rzeźnik albo inżynier jaki: "Przekrój (zróB), a potem popatrz".

 

Pan weźmiesz kiedy się tematowi eee... en face, że tak się wyrażę, przypatrzysz, to Pan zobaczysz. I to "O", i takie małe fikuśne " ' " nad nim.

 

O.

 

pzdr,

M.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zwiazalem juz sie z nim emocjonalnie

Hmmm, chyba trzeba bedzie tantiemy za rozdawanie ostrzezen pobierac. Normalnie nienormalne jest to forum... ale ciezko sie dziwic ... majac tak pokreconego admina :mrgreen: hehe

 

To kicha, zadnej wojny sie nie da rozpetac ...

...przynajmniej na poziomie uzytkownikow :twisted::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...