Jump to content

michal 75

Użytkownik
 • Content Count

  281
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutralny

About michal 75

 • Rank
  ..:: Bywalec :..

Profile Information

 • Skąd
  JAWORZNO
 1. Pozdrowienia dla Panów ze srebrnego STI KR*****, spotkanego w korku na A4 przed Katowicami dziś rano oraz dla Kierownika niebieskiego chiba STI SY****, spotkanego dziś ok. południa w Będzinie.
 2. zaraz się obrażę................. i znowy ikony nie chodzą
 3. Z doświadczenia wiem, bierz 2.0.
 4. subaru to subaru zawsze dobrze służy
 5. nie znam się ale choćby ze względu na koszty proponowałbym to dokładniej zdiagnozować np. w sewrisie
 6. dobrze, że to żarty bo ktoś by pomyślał że to je www. forum.subarusti.pl
 7. Szczerze mówią idąc tym tokiem rozumowania to lepiej dozbierać i kupić...STI. problem w tym, że nie każdego na takie "dozbieranie" stać. Sam to wiem najlepiej. Poza tym jeśli ktoś kupuje Szuwarka z tego rocznika, to go kupuje bo autko jest niezawodne, 4-łapne itp. a sam silnik choć rzeczywiście bez rewelacji przechodzi na plan dalszy i chyba nie ma co Człowieka dołować stwierdzeniami "dozbieraj". Swojego czasu nie mając zbyt dużego budżetu sam kupiłem 1.6 i muszę powiedzieć, że auto spisywało się świetnie, (mam nadzieję, że nadal tak jest-pozdrowienia dla pitera), i prawdę powiedziawszy silni
 8. ie wystarczyć Zestaw naprawczy jest do kupienia od człowieka w Krakowie, wystawiał się nawet na allegro, koszt 210 zł. Problem tylko w tym, że jak już cieknie to zestaw naprawczy może nie wystarczyć. Chyba sa dwa :samej "glowki" i calej maglownicy. AK W Krakowie srzedaje z tego co wiem komplet wszystkich uszczelniaczy, ale nie jestem do końca pewien, bo nie widziałem.
 9. ie wystarczyć Zestaw naprawczy jest do kupienia od człowieka w Krakowie, wystawiał się nawet na allegro, koszt 210 zł. Problem tylko w tym, że jak już cieknie to zestaw naprawczy może nie wystarczyć.
 10. używkę kupisz za 300-600 zł, problem tylko w tym, ze nie wiesz w jaki stanie, regenaracja kosztuje w Katowicach 450 zł z 6 miesięczną gwarancją. Naprawdę dobrze zrobiona.
 11. Pozdrowienia dla Kierownika OBK-a spotkanego i obmruganego dziś na Kościuszki w Katowicach ok. 13.30.
 12. mnie niestety też to spotkało. dam znać jak się dowiem co za ustrojstwo.
 13. Pozdrowienia dla wszystkich Foresiów, Legasia oraz Imprezy spotkane w serwisie w Mikołowie Szczególne pozdrowienia dla jarmaja i jego wisienki.
 14. Pozdrowienia dla: 1. niebieskiego WRX-a widzianego na A4, dziś ok. południa 2. zółciutkiej Baji stojącej dziś przy Mogilskim, cirka ok. 14.00 3. OBk-a KCH***** spotkanego w okolicach Krzeszowic 4. "ślubnego" Legasiaka skręcającego na drogę wolbromską z ul. chyba już opolskiej
 15. A może to nie o ten wehikoł chodzi? ps znowu ikony nie dziłają????
×
×
 • Create New...