Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

Pozdrowienia dla kogoś kto chyba mi machał dziś w okolicach Ojrzanowa. Katem oka zauważyłam coś jakby kiwkę, co to za auto zabijcie ale nie pamiętam chyba coś ciemno zielonego, i niesubaru.

 

 

 

I dla Pana w Pruszkowie, w białym GT kombi bez swinek ale z duża nakleją WRC czarną, i jakimiś naklejkami na zderzaku. Machałam ale bez odzewu. :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Serwus dla Hogiego, za którym jechałem jakiś czas dzisiaj po 18-tej na Niepodległości w W-wie, ale był tak zajęty rozmową z pasażerką, że (prawie) nie spoglądał w lusterko ;)

Nieczęsto nawiązuje się tak serdeczne relacje z własną żoną... :P

 

Odpozdrawiam, świniacza zauważyłem i w końcu pomachałem. 8) :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla kierowika z rodzinką widzianego dziś, ok. 20.00 przy rondzie Górczewskiej i Prymasa Tysiąclecia. Pan kierownik zamachał ze swojego wiśniowego turbo forestera do czarnego foresia z rodzinką na numerach PZ :)

 

 

Odpozdrawiam serdecznie :idea:

Zamachałem z pewną nieśmiałością, bo świnek na ładnym czarnym Forku nie ma :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdro dla właściciela niebieskiego legacy ze świnkami widzianego o 17.52 na Radzikowskiego, oraz wypatrzonej w korku 10 minut później niebieskiej imprezy na Conrada. W obu przypadkach były kiwki! 8)

Jeśli jechałeś niebieską imprezą to Cie widziałem. Jeśli nie, to musiał tamtędy jechać jeszcze jeden niebieski legac :D

Pozdr.

Tak, jechaliśmy niebieską Imprezą :) . Odpozdrawiam serdecznie! 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla kierowika z rodzinką widzianego dziś, ok. 20.00 przy rondzie Górczewskiej i Prymasa Tysiąclecia. Pan kierownik zamachał ze swojego wiśniowego turbo forestera do czarnego foresia z rodzinką na numerach PZ :)

 

 

Odpozdrawiam serdecznie :idea:

Zamachałem z pewną nieśmiałością, bo świnek na ładnym czarnym Forku nie ma :twisted:

 

eee, świnek??

 

OMG, dziś jakiś przymulony jestem :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla Q. Dziś 7.20 na Nałęczowskiej w Lublinie.

 

Dzięki, odpozdrawiam :mrgreen: a mrugnięcia chyba nie było :?:

 

Ano nie było... :wink: . Ty Forkiem w stronę miasta. Ja, korzystając z ładnej pogody, rowerem do Motycza. I do tego chodnikiem. Tak, wiem, chodnik dla pieszych. Ale już raz na Nałęczowskiej w rowie z rowerem leżałem (nie po alko! :twisted: ), więc wolę teraz chodnikiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NIE pozdrawiam pana w niebieskim Outback'u kombi, którego w sobotę ok. 16:00 ostrzegłem na trasie Łódź - Częstochowa o stojących suszarkach ... pan podziękował, a mnie za 2 km zatrzymali w drodze do Łodzi ... ślepy, czy cham? :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...