Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

10.35 - serdeczne pozdrowienia dla szubaru skręcającego z Jana Pawła w... nie pamiętam ulicy ,

 

odpozdrawiam, stojąc na świtłach troszkę pogazowałem przy Twoim namiocie :wink: :mrgreen:

 

bo wyleciałem i Ciebie widziałem :D Chciałem Ci się rzucić na maskę, ale nie zdążyłem bo już odjeżdżałeś zanim dobiegłem do pasów :mrgreen:

 

w takim razie musisz trenować sprint na setkę :wink: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10.35 - serdeczne pozdrowienia dla szubaru skręcającego z Jana Pawła w... nie pamiętam ulicy ,

 

odpozdrawiam, stojąc na świtłach troszkę pogazowałem przy Twoim namiocie :wink: :mrgreen:

 

bo wyleciałem i Ciebie widziałem :D Chciałem Ci się rzucić na maskę, ale nie zdążyłem bo już odjeżdżałeś zanim dobiegłem do pasów :mrgreen:

 

w takim razie musisz trenować sprint na setkę :wink: :mrgreen:

 

Sprint na setkę i w dodatku z przeszkodami :mrgreen: I tak się wszyscy dziwnie patrzą, że nagle startuję jak szalony :mrgreen::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdro z dzisiaj:

- Biała Impreza klasyk z dużym napisem "WRX" na tyłku, koło 12.30 na Marszalkowska/Świętokrzyska

- Niebieskie STI przed 19 na pl Konstytucji

- Kolejne niebieskie STI, ale tym razem hawkeye (to że zdania wyżej to bug albo blob), przed 20 na rogu Łazienkowskiej i Wislostrady, zlote felgi i blachy WB

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Warto. Oczywiście, że to bajka, co druga scena przekombinowana i raczej mało realna, film miejscami strasznie głupi, miejscami śmieszny ale klimat serialu jest, a to jest w tym najważniejsze! Nowi aktorzy są ok. Jak ktoś był fanem serialu (jak ja) to musi iść, jak dla kogoś serial był marny, to wyjdzie z kina po 5 minutach. Mi się podobało! 8) :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla Bartekfi z lepszą połową oraz dla AllRad, a także dla wszystkich innych Forumowiczów spotkanych na Cynie. :mrgreen:

 

Szczególne pozdrowienia dla Pana Andrzeja. :mrgreen:

 

 

 

Odpozdrawiamy i dziękujemy za bardzo fajne sobotnie popołudnie i szkoda, że dziś się nie wyrobiliśmy, ale to głównie moja wina :twisted:

 

Dołączam się do pozdrowień dla wszystkich forumowiczów spotkanych na Cynie i gratulacje dla zwycięzców :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gościnnie przebywam w Krakowie. Około godz. 19.30 na ul. 29 Listopada ujrzałem niebieskiego GT-ka, który nadjechał od strony miasta, nawrócił na światłach i poleciał w stronę miasta. Gadał pięknie, świniacze obecne, niniejszym pozdrawiam!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam Forka z blachami WF .... zaparkowanego dziś popołudniu na ulicy Syreny, na warszawskiej Woli, kilka samochodów od mojej bordowej Lodóweczki :wink: .

Świnki nie było, ale za to naklejka VII Plejad i jak to skwitowała moja lepsza połowa: " jest taki wymuskany, że musiał jechać turystyczną" :twisted::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia niedzielne dla kierownictwa białego wueriksa na numerach LPU 09-z-resztą, oświniaczonego zgodnie z przepisami, zaparkowanego niedaleko sklepu Warus przy Grenadierów (W-wa Grochów dla niezorientowanych). Stałem kilka samochodów bliżej wjazdu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam gpruszko mijanego wczoraj kilka razy na Wisłostradzie

odpozdrawiam :)

forek? srebrny bodajże?

 

Również pozdrawiam sobotnich festCYNArzy :twisted: Było mega hiper zajedwabiście :mrgreen: , jak zwykle zresztą. Dla mnie cyna mogłoby byc co dwa miesiące 8)

beben, woooooow obrazf.gif hehe, się podpisuję pod tą petycją wszystkiema ręcoma :D

 

 

Paweł Uchymiak jesteś na forum? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gościnnie przebywam w Krakowie. Około godz. 19.30 na ul. 29 Listopada ujrzałem niebieskiego GT-ka, który nadjechał od strony miasta, nawrócił na światłach i poleciał w stronę miasta. Gadał pięknie, świniacze obecne, niniejszym pozdrawiam!!

 

Odpozdrawiam :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia niedzielne dla kierownictwa białego wueriksa na numerach LPU 09-z-resztą, oświniaczonego zgodnie z przepisami, zaparkowanego niedaleko sklepu Warus przy Grenadierów (W-wa Grochów dla niezorientowanych). Stałem kilka samochodów bliżej wjazdu.

 

to ogorass :) ale od jakiegoś czasu nie zagląda na Forum

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...