Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

kierownik niebieskiego STi MY06 rej. DW widziany przed 13 przy Arkadii został pozdrowiony, tym razem nie z samochodu ani autobusu, stałem przy przejściu dla pieszych :mrgreen: :wink:

 

To pewnie marro - zgadzałoby się miejsce, kolor i rejestracja 8).

 

I pora, bo jest leniuchem i już pewnie z pracy do domu wracał :mrgreen:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kierownik niebieskiego STi MY06 rej. DW widziany przed 13 przy Arkadii został pozdrowiony, tym razem nie z samochodu ani autobusu, stałem przy przejściu dla pieszych :mrgreen: :wink:

 

To pewnie marro - zgadzałoby się miejsce, kolor i rejestracja 8).

 

I pora, bo jest leniuchem i już pewnie z pracy do domu wracał :mrgreen:.

znakiem rozpoznawczym była rajdowa naklejka Subaru z gwiazdkami na przednich drzwiach. Właściciela nie znam więc uwierzę w to co piszesz. Pozdro dla marro :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NIE pozdrawiam pana w niebieskim Outback'u kombi, którego w sobotę ok. 16:00 ostrzegłem na trasie Łódź - Częstochowa o stojących suszarkach ... pan podziękował, a mnie za 2 km zatrzymali w drodze do Łodzi ... ślepy, czy cham? :roll:

 

 

ja jak jezdze do lodzi to jeszcze nikt z tamtejsza rejestracja mnienie ostrzegl o suszarkach, ale warszawskie i z innych wojewodztw owszem, wiec poprostu trzeba uwazac, lub na radyjku kolego sprawdzac :P

pzdr

 

Niniejszym chciałem grzecznie, aczkolwiek stanowczo :mrgreen: zaprotestować przeciwko rozpowszechnianiu negatywnego obrazu łódzkich kierowców na The Forum :arrow: widocznie obaj mieliście pecha :idea: Ja na przykład ostrzegam światłami, a mam rejestrację EL 8)

 

nikogo nie oczerniam bronBoze, naprawde, poprostu z autopsji mowie, w innych wojewodztwach tez z czyms podobnym sie spotkalem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NIE pozdrawiam pana w niebieskim Outback'u kombi, którego w sobotę ok. 16:00 ostrzegłem na trasie Łódź - Częstochowa o stojących suszarkach ... pan podziękował, a mnie za 2 km zatrzymali w drodze do Łodzi ... ślepy, czy cham? :roll:

 

 

ja jak jezdze do lodzi to jeszcze nikt z tamtejsza rejestracja mnienie ostrzegl o suszarkach, ale warszawskie i z innych wojewodztw owszem, wiec poprostu trzeba uwazac, lub na radyjku kolego sprawdzac :P

pzdr

 

Kolego, to ja wiem ... chciałem dać córce pospać, bo czasami pier**** przez to radyjko tak, że masakra.

 

Anyway - było tak mało samochodów, że to się musiało tak skończyć.

Uwielbiam jeździć w totalnym ścisku - przód i tył obstawiony ... a tak sam samiuteńki wystawiłem się jak komar na białej ścianie ... i PACH :!: :roll:

 

Jak Ty widzisz te rejestracje, skoro jest pas zieleni + barierki :?:

 

Wiem ja rowniez wylaczam radio bo bardzo klna, tylko ze z dzwiewczyna jezdze :P

 

Jak to jak widze rejestracje :?: :?: Normalnie, przeciez nie jezdze do lodzi caly czas prosto ta 8 bo to jest nadrobka 50 km, w Rawie Maz odbijam i tylami sie wloke, tam jak na dloni widac nuemery :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oO, Pozdrawiam Taxówke Subaru Legacy 09 czarną widzianą dziś w Krakowie koło godziny 13:00 na ul. Krakowskiej. Subaraka na taryfie chyba jeszcze tutaj nie było. Teraz jak bede zamawiał taxówke to będe prosił o podstawienie Legaśa:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oO, Pozdrawiam Taxówke Subaru Legacy 09 czarną widzianą dziś w Krakowie koło godziny 13:00 na ul. Krakowskiej. Subaraka na taryfie chyba jeszcze tutaj nie było. Teraz jak bede zamawiał taxówke to będe prosił o podstawienie Legaśa:D

Chyba w Łodzi jeździł na taksówce WRX, a w Szwajcarii co drugie Subaru to taksówka :wink: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oO, Pozdrawiam Taxówke Subaru Legacy 09 czarną widzianą dziś w Krakowie koło godziny 13:00 na ul. Krakowskiej. Subaraka na taryfie chyba jeszcze tutaj nie było. Teraz jak bede zamawiał taxówke to będe prosił o podstawienie Legaśa:D

 

Pochwal sie wiecej: czy na krakowskich rejestracjach (czy lokales, a nie przejazdowy goscinny wakacyjny) oraz jaka kompania, co by mozna sie wlasciwie dodzwonic. :?: :?: :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla forumowicza w czarnej Imprezie Sti Blob eye na Bankowym skręcającego w Solidarności w stronę Jana Pawła o godzinie 18.20. Niestety nie stałem na początku. Tak bym Cię strąbił :twisted:

Oraz serdeczne pozdrowienia dla lekarza uzdrowiciela Jako :D Nissanica lata jak szalona :D:twisted: Opony chyba do końca lata wytrzymają. Przynajmniej mam taką nadzieję :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowionka dla rozmachanego Kierownika niebieskiego git umalowanego WRXa WT... z którym sobie pojeździliśmy wczoraj na Wydawniczej-Patriotów Anin-Radość.. ładny bączek na nowym rondzie w Radości.. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ogromne pozdrowienia i podziekowania dla piciu z ktorym sie spotkalem po kilkunastu latach :D przejazd przez miasto rewelacja - tylko nastepnym razem musimy jechac wolniiej przy policji z suszarka...z kamera...tak z trzy razy wolniej :twisted: milo bylo sprawdzic ze moja seria nawet jezdzi :))) do nastepnego spotkania - wezme offa ze soba 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowionka dla rozmachanego Kierownika niebieskiego git umalowanego WRXa WT... z którym sobie pojeździliśmy wczoraj na Wydawniczej-Patriotów Anin-Radość.. ładny bączek na nowym rondzie w Radości.. :D

 

odpozdrawiam ,Tribecka daje radę 8) taki nowiutki asfalt a rondo szerokie to ciężko się pohamować :wink: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

koval pozdro! szkoda że jak zwykle brakowało czasu :|

luzik, dluzej i tak nie mielibysmy o czym gadac ;) 3mam kciuki za "terminy" ;)

 

również pozdrawiam, ładny ten twój STi, mój brat jeździ identycznym, niebieski kolor ma coś w sobie

thx, a jak wyglada jak jest umyty :!: :mrgreen:

 

taki nowiutki asfalt a rondo szerokie to ciężko się pohamować

no nie poznaje kolegi :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ogromne pozdrowienia i podziekowania dla piciu z ktorym sie spotkalem po kilkunastu latach :D przejazd przez miasto rewelacja - tylko nastepnym razem musimy jechac wolniiej przy policji z suszarka...z kamera...tak z trzy razy wolniej :twisted: milo bylo sprawdzic ze moja seria nawet jezdzi :))) do nastepnego spotkania - wezme offa ze soba 8)

 

Tyle lat minęło jak jeden dzień, ale miło było powspominać trochę przeszłości przy waniliowym szejku z Grzesiem. Z tymi suszarkami i kamerami nieźle się upiekło, bo tak już byśmy naginali komunikacją miejską :twisted:

Twoja wanna rewelacyjnie się prezentuje na ulicy, słychać widaći czasami czuć (przy redukcji) ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...