Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

Serdeczne pozdrowienia dla Pan bioracych udzial w 3 edycji imprezy Grobla Inside Street Games we Wroclawiu. Panie swienie poprzebierane w niebieskim STi na bialych felgach byly nieugiete szczegolnie przy wykonywaniu zadania ze zdjeciem z kladki nad ul. Legnicka... Ekipa nr 20 Forfiters dziekuje, ze Pani tak pieknie zablokowaly wyjazd przez co musielismy lamac przepisy tu i tam... ;) Bylo pieknie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowionka dla rozmachanego Kierownika niebieskiego git umalowanego WRXa WT... z którym sobie pojeździliśmy wczoraj na Wydawniczej-Patriotów Anin-Radość.. ładny bączek na nowym rondzie w Radości.. :D

 

odpozdrawiam ,Tribecka daje radę 8) taki nowiutki asfalt a rondo szerokie to ciężko się pohamować :wink: :mrgreen:

rozumiem, że już blisko mety byłeś :idea: bo jakiś malutki w lusterku się zrobiłeś na Izbickiej :wink:

Miłego i do zobaczyska.. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdro dla Szakal`a z którym miło się rozmawiało w Blue. :wink:

Odpozdrawiam, miło było poznac.

Pozdrowionka dla Vergette którą zauwazyłem w ostaniej chwili na ursynowie w czwartek i Simona, którego dogoniłem w drodze na cargo :mrgreen: , masz tez pozdrowienia od mojej drugiej połówki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdro dla owoca, spotkanego dzisiaj w kinie na The A Team :)

 

 

To ja wyszedłem po 30 minutach :mrgreen: .

 

A co - liczyłeś na to, że chłopaki z A-Team będą się całować? :mrgreen:

 

 

Nie, po prostu film był tak słaby, że nie chciałem sobie psuć dobrego zdania n/t serialu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rozumiem, że już blisko mety byłeś bo jakiś malutki w lusterku się zrobiłeś na Izbickiej

 

pierwsza w prawo skręcam :idea: daleko Izbicką masz do domu :?:

całą Izbicką.. + jeszcze ~2 mile - do Alexandrowa The Great.. :D po prostu lubię tę prostą no i nowe rondo.. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla srebrnego Legacy WZ 73....., który dzisiaj stał w Kuźnicy i podziwiał Zatokę Pucką. We trójkę pomykaliśmy cichobiegami, ale kółeczko wokół autka zrobiliśmy :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla Edge, który w piątek po południu jechał koło Bomi na Bukowińskiej. Ja kupowałem czereśnie od pana z białego van-a, a podjechałem tam granatowym cooperem (obecnie poruszam się tym wozem, gdy STI w Poznaniu).

 

Yo!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam Panią, która prowadziła dziś srebrnego Forka My06 N/A w Krakowie na ulicy Dietla koło godziny 20:30.

 

Pozdrawiam również kierowce i pasażerke czarnego STI blobeye widzianego koło godziny 20:40 jadącego przez Plac Bohaterów Getta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla czerwonej imprezy na obcych blachach (chyba swiezo sprowadzona) ze swinka na lusterku i z konkrentym wydechem, spotkanej w zajezdzie Jas Wedrowniczek kolo Rymanowa Zdroju.

dzieki Korton ,to bylem wlasnie ja :mrgreen::twisted: odpozdrawiam rowniez 8) :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla Edge, który w piątek po południu jechał koło Bomi na Bukowińskiej. Ja kupowałem czereśnie od pana z białego van-a, a podjechałem tam granatowym cooperem (obecnie poruszam się tym wozem, gdy STI w Poznaniu).

 

Yo!

 

Dzieki i odpozdrawiam Przemeq :)

 

PS w bialym vanie sa rowniez niezle truskawki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

oraz późniejsze pozdrowienia dla :arrow: Oskara którego GT-eka najpierw usłyszałem a potem zobaczyłem koło 20:30 na rondzie Grzegórzeckim 8)

 

Znaczy wydech działa :mrgreen: Nie mieliśmy jak odmachać ale widziałem że miałeś otwartą szybę więc pozdrowiliśmy dźwiękowo :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...