Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

Pozdrowienia dla Q. Dziś 7.20 na Nałęczowskiej w Lublinie.

 

Dzięki, odpozdrawiam :mrgreen: a mrugnięcia chyba nie było :?:

 

Ano nie było... :wink: . Ty Forkiem w stronę miasta. Ja, korzystając z ładnej pogody, rowerem do Motycza. I do tego chodnikiem. Tak, wiem, chodnik dla pieszych. Ale już raz na Nałęczowskiej w rowie z rowerem leżałem (nie po alko! :twisted: ), więc wolę teraz chodnikiem.

 

 

A rower masz porządnie oświniaczony :twisted::twisted::twisted: :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NIE pozdrawiam pana w niebieskim Outback'u kombi, którego w sobotę ok. 16:00 ostrzegłem na trasie Łódź - Częstochowa o stojących suszarkach ... pan podziękował, a mnie za 2 km zatrzymali w drodze do Łodzi ... ślepy, czy cham? :roll:

 

 

ja jak jezdze do lodzi to jeszcze nikt z tamtejsza rejestracja mnienie ostrzegl o suszarkach, ale warszawskie i z innych wojewodztw owszem, wiec poprostu trzeba uwazac, lub na radyjku kolego sprawdzac :P

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla Q. Dziś 7.20 na Nałęczowskiej w Lublinie.

 

Dzięki, odpozdrawiam :mrgreen: a mrugnięcia chyba nie było :?:

 

Ano nie było... :wink: . Ty Forkiem w stronę miasta. Ja, korzystając z ładnej pogody, rowerem do Motycza. I do tego chodnikiem. Tak, wiem, chodnik dla pieszych. Ale już raz na Nałęczowskiej w rowie z rowerem leżałem (nie po alko! :twisted: ), więc wolę teraz chodnikiem.

 

 

A rower masz porządnie oświniaczony :twisted::twisted::twisted: :?:

 

Rower nie, ja za to jak najbardziej tak :D . Na sobie różowa koszulka kolarska grupy zawodowej Once. Ten róż wybitnie może się kojarzyć z umaszczeniem subarowego zwierzęcia :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla :arrow: powerz'a spotkanego dzisiaj koło 16:00 w korku na Powstania Warszawskiego :wink:

 

oraz późniejsze pozdrowienia dla :arrow: Oskara którego GT-eka najpierw usłyszałem a potem zobaczyłem koło 20:30 na rondzie Grzegórzeckim 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NIE pozdrawiam pana w niebieskim Outback'u kombi, którego w sobotę ok. 16:00 ostrzegłem na trasie Łódź - Częstochowa o stojących suszarkach ... pan podziękował, a mnie za 2 km zatrzymali w drodze do Łodzi ... ślepy, czy cham? :roll:

 

 

ja jak jezdze do lodzi to jeszcze nikt z tamtejsza rejestracja mnienie ostrzegl o suszarkach, ale warszawskie i z innych wojewodztw owszem, wiec poprostu trzeba uwazac, lub na radyjku kolego sprawdzac :P

pzdr

 

Niniejszym chciałem grzecznie, aczkolwiek stanowczo :mrgreen: zaprotestować przeciwko rozpowszechnianiu negatywnego obrazu łódzkich kierowców na The Forum :arrow: widocznie obaj mieliście pecha :idea: Ja na przykład ostrzegam światłami, a mam rejestrację EL 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NIE pozdrawiam pana w niebieskim Outback'u kombi, którego w sobotę ok. 16:00 ostrzegłem na trasie Łódź - Częstochowa o stojących suszarkach ... pan podziękował, a mnie za 2 km zatrzymali w drodze do Łodzi ... ślepy, czy cham? :roll:

 

 

ja jak jezdze do lodzi to jeszcze nikt z tamtejsza rejestracja mnienie ostrzegl o suszarkach, ale warszawskie i z innych wojewodztw owszem, wiec poprostu trzeba uwazac, lub na radyjku kolego sprawdzac :P

pzdr

 

Kolego, to ja wiem ... chciałem dać córce pospać, bo czasami pier**** przez to radyjko tak, że masakra.

 

Anyway - było tak mało samochodów, że to się musiało tak skończyć.

Uwielbiam jeździć w totalnym ścisku - przód i tył obstawiony ... a tak sam samiuteńki wystawiłem się jak komar na białej ścianie ... i PACH :!: :roll:

 

Jak Ty widzisz te rejestracje, skoro jest pas zieleni + barierki :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NIE pozdrawiam pana w niebieskim Outback'u kombi, którego w sobotę ok. 16:00 ostrzegłem na trasie Łódź - Częstochowa o stojących suszarkach ... pan podziękował, a mnie za 2 km zatrzymali w drodze do Łodzi ... ślepy, czy cham? :roll:

 

 

ja jak jezdze do lodzi to jeszcze nikt z tamtejsza rejestracja mnienie ostrzegl o suszarkach, ale warszawskie i z innych wojewodztw owszem, wiec poprostu trzeba uwazac, lub na radyjku kolego sprawdzac :P

pzdr

 

Niniejszym chciałem grzecznie, aczkolwiek stanowczo :mrgreen: zaprotestować przeciwko rozpowszechnianiu negatywnego obrazu łódzkich kierowców na The Forum :arrow: widocznie obaj mieliście pecha :idea: Ja na przykład ostrzegam światłami, a mam rejestrację EL 8)

 

Też mrugałem światłami ... do czasu, kiedy w drodze na Plejady A.D. 2005 "panowie" ni stąd ni zowąd ustawili się dwoma samochodami w odległości jakiegoś kilometra z lornetkami na dumnie wypiętych torsach i czekali na tego "łosia", który zechce sobie pomrygać ... :roll:

 

Także, żeby było jasne - JUŻ NIE MRYGAM :!: Nie ważne, czy w Łodzi, Krakowie, czy w Poznaniu ... NIE i JUŻ 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heja ho dla:

 

:arrow: kashmere z ktorym sie zesotowalem w Gdyni

 

:arrow: dwoch lanosow mijanych na 7, obaj "niewidomi"

:arrow: niebieskiego STi z przyciemnionymi szybami widzianego na BP miedzy Plonskiem a Lomiankami

:arrow: srebnego STi na Zwirkach z ktorym sobie pomachalismy (dzieki za wpuszczenie ;)

:arrow: niebieskie cos na Top floor w GalMoku

i calej innej bandy spotkanej onegdaj :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też mrugałem światłami ... do czasu, kiedy w drodze na Plejady A.D. 2005 "panowie" ni stąd ni zowąd ustawili się dwoma samochodami w odległości jakiegoś kilometra z lornetkami na dumnie wypiętych torsach i czekali na tego "łosia", który zechce sobie pomrygać ... :roll:

 

Także, żeby było jasne - JUŻ NIE MRYGAM :!: Nie ważne, czy w Łodzi, Krakowie, czy w Poznaniu ... NIE i JUŻ 8)

 

A co oni Ci za mruganie mogą zrobić? Jakiś zakaz jest? Przecież zawsze mogłeś znajomego pozdrawiać, albo zwracać uwagę, że świateł nie zapalił :) Nie dajmy się zwariować... Łojezu, jak ja chciałbym spotkać takiego, co mnie będzie chciał za mruganie ukarać :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdro dla Kaski, ktora mi mignela na Pileckiego bialymi (jak moje zeby uprane w perwolu) felgami, chwile potem napadl mnie Szakal zmierzajacy tradycjnie tam gdzie zwykle (mam nadzieje, ze widziales jak zjezdzalem w dol wiaduktem z BMWee gej-cabrio na plecach) :P oraz dla Harviego, co mnie bezczelnie obtrabil i minal z ponadswietlna predkoscia (50km/h w tym miejscu sie chlopaku jezdzi!!) jak kulturalnie czekalem zeby sobie cole kupic 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozdro dla Hogiego i JUSTY za przejażdźkę wczoraj po KEN'ie 8)

Odpozdrawiam. :mrgreen:

Ale wypucowałeś forka na myjce. :P

 

 

Yo! dla Hogiego spotkanego pod Atrium. On jechał nogami, ja siedziałem w knajpie :)

Pozdrowienia również, 8)

wracałem z Mille Gusti a mam jeden rzut beretem z biura. (Durbos, pozdrawiam i dziękuję za lunch). 8) :mrgreen:

Pozdrowienia dla kierownika zielonego GTka, dziś wczesnym wieczorem na Al. Ken. :mrgreen: Kiwka była. 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heja ho dla:

 

:arrow: kashmere z ktorym sie zesotowalem w Gdyni

 

:arrow: dwoch lanosow mijanych na 7, obaj "niewidomi"

:arrow: niebieskiego STi z przyciemnionymi szybami widzianego na BP miedzy Plonskiem a Lomiankami

:arrow: srebnego STi na Zwirkach z ktorym sobie pomachalismy (dzieki za wpuszczenie ;)

:arrow: niebieskie cos na Top floor w GalMoku

i calej innej bandy spotkanej onegdaj :mrgreen:

 

również pozdrawiam, ładny ten twój STi, mój brat jeździ identycznym, niebieski kolor ma coś w sobie :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla vergette obmachanej wczoraj około 20.30 tuż przed skrótem do powsina :D

 

Odpozdrawiam serdecznie 8)

 

Pozdro dla Kaski, ktora mi mignela na Pileckiego bialymi (jak moje zeby uprane w perwolu) felgami, chwile potem napadl mnie Szakal

 

 

Wracałam z myjni, dlatego takie czyste felgi... no i pozdro dla Szakala, który również mi mignął i Harva, który podjechał na plotki :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...