Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

Pozdrawiam fajskie STI WWL... na parkingu hotelu Meridian w Chałupach i złotego Outbacka, który opuszczał rzeczony parking gdy zbliżałem się do STI :) Wpatrzony w blue mica, nie zobaczyłem świnek :( Sąsiad z Chałupy 6

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla bordowego turbodziadka z nr GD...., bez świniacza, który fajnie burczał w Gdańsku na Wyspiańskiego.

 

Oraz niepozdrowienia dla wariata w starym legasiu z nr GA..., który urządził sobie na Trakcie Konnym slalom gigant bez kierunkowskazów, aż mu dupa na boki chodziła....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widzialem na tylach grubej kaski)

 

Kaska wcale nie jest gruba :P :wink: :mrgreen:

 

Pozdrawiam ja tym samym, bo ja przypadkiem spotkalem pod stoiskiem z kwiatami u Blackdoga, ktorego rowniez oczywiscie pozdrawiam :mrgreen:

 

 

 

 

 

P.S A co... Szakala tez pozdrawiam, chociaz go wcale nie spotkalem. :P:mrgreen: :wink:

Opozdrawiam :lol: , jak tu czasami robi sie romantycznie :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdro dla kierowcy srebrnego Evo, z którym wymieniliśmy uprzejmości wczoraj około 16:00 na Pl. Konstytucji, oraz dla kierowcy chyba STI blob-eye spotkanego na Puławskiej gdzieś na wysokości Grabowa jakieś 15 minut później.

 

I dla innych osób spotkanych tam, dokąd żaden forumowicz z Forum SIP nie jeździ, a już tym bardziej ex-mod :mrgreen:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mkur, również pozdrawiam, miło się rozmawiało. Byłem prawie pewien, że ludzie od OBSD to gatunek wymierający a tu proszę, na dodatek w subaru ;-)

Co do uciekania to tylko na żwirkach nie mogłem sie powstrzymać, poza tym to miał być wspólny przejazd 8)

Szkoda, że to R8 nie wyjechało razem z nami :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdro dla właściciela niebieskiego legacy ze świnkami widzianego o 17.52 na Radzikowskiego, oraz wypatrzonej w korku 10 minut później niebieskiej imprezy na Conrada. W obu przypadkach były kiwki! 8)

Jeśli jechałeś niebieską imprezą to Cie widziałem. Jeśli nie, to musiał tamtędy jechać jeszcze jeden niebieski legac :D

Właśnie wyrwałem się z EFP po godzinnym oczekiwaniu w kolejce na wydanie auta z serwisu... Panowie litości, oprócz odbioru auta ludzie mają jeszcze inne rzeczy do zrobienia :idea: :!:

 

Pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...