Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

Pozdrawiam Simona, widzianego niedawno :] Dzięki za miły wieczór :D

 

 

Odpozdrawiam... trailer byl... zaaaacny, jeszcze mi sie lapki troche trzesa a usmiech nie chce zejsc z twarzy :wink:

 

 

 

Geje...

 

 

 

Zazdrosci Nam, bo pewnie siedzial caly wieczor z kotem przed telepudlem :wink: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla niebeskiego STI ze świnką na rufie spotkanego na Mazurach w Siedlisku Morena :D

 

 

Teraz już wiem że był tam Edge pozdrawiam zatem raz jeszcze :D

 

 

Odpozdrawiam FIREK.

Zakurzone bylo troszke autko, gdyz nie moglem sie powstrzymac od szybszej jazdy po szuterkach :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Morgiana

pozdrowienia dla:

- kierowniczki/kierownika niebieskiego WRX kombi, stojącego w niedzielę w Jedwabnie, świnka była, tablicy z przodu natomiast nie ;)

- saracen44 - a co, dawno nie pozdrawiałam, a od ponad tygodnia parkuję złomka obok Twojego GT ;)

 

i antypozdrowienia dla pana w wiśniowym foresterze w dieslu wczoraj ok 22:00 na krajowej 7 między Płońskiem a Łomiankami, który z lubością wielką blokował lewy pas, jadąc a to 80 a to 160 kmph bez wyraźnych przyczyn do zmian prędkości, poza złosliwym przyspieszaniem gdy ktoś chciał zjechać na lewy pas i wjechać przed niego...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bieszczadzkie pozdrowienia zbiorcze dla załóg:

- czarnego Forestera III, za którym miałem przyjemność jechać z Leska do Hoczewi;

- czarnego i srebrnego Foresterów III, karmiących się w Biesisku w Dołżycy;

- białego Outbacka z okolic Sanoka;

- beżowej Tribeci widzianej koło Smereka;

- oraz szczególnie dla kierowniczki i kierownika czerwonego Forestera I, widzianego (i okiwanego) w kilku miejscach, poczynając od okolic Leska aż do Wetliny.

 

Takoż dla załogi czarnej Imprezy WRX z okolic Sanoka, która to (załoga, nie Impreza) udawała, że nie widzi. :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla wielu subaraków mijanych wczoraj na trasie Lublin-Warszawa-Łomża-Ruciane Nida :

Wielu kierowników patrzyło, patrzyło ale kiwek nie było..... :twisted:

 

teraz nie widzę samochodzików z sześcioma gwiazdkami, gdyż przemierzam niedostępne knieje Puszczy Piskiej tylko na dwóch kółkach; nawet nie bardzo narzekam na brak klimatyzacji :mrgreen: a dzisiaj jest tutaj 33 stopnie w cieniu :shock:

i co robi z porządnego człowieka bliski (bardzo) kontakt z jego drugą piękniejszą połową :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Morgiana

- saracen44 - a co, dawno nie pozdrawiałam, a od ponad tygodnia parkuję złomka obok Twojego GT ;)

:) odpoz :)

dalej remontują parking?

to nie remont parkingu - to rozbudowa budynku.

na ten moment w miejscu parkingu mamy krater po wybuchu bomby, później będzie budowa...

ponoć za 2 lata mają oddać... więc jeszcze sobie poparkuję w reducie :|

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Litania pozdrowien:

-blob eye STI w Tarnowie oklejony w barwy SWRT w niedziele w okolicach drogi wylotowej na Kielce - były rączki :mrgreen:

-blob eye STI w kolorze czarnym na ul Armii Krajowej - był klakson i rączki (fajowo gadało :D:D )

-granatowe GT na Królowiej Jadwigi/28 Lipca - tu akurat widziałem w lusterku ale jechałem służbowym wozem

-dla młodocianego rowerzysty (5-6lat) w podgórzu który mnie puscił i krzyknął gdy przejechałem: "fajne Subaru!" :mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla forumowicza, kierującego srebrnego GTka, który chyba zabłądził w Karwiku na Mazurach (WN ….). Przepraszam za zaczepkę, ale wszystkiego mogłem się spodziewać, ale GT`ka na takim wygwizdowie :mrgreen: .

 

Pozdrowienia również dla oświniaczonego Legacy zaparkowanego w porcie w Rucianym (WN ….).

Sebastian

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla forumowicza, kierującego srebrnego GTka, który chyba zabłądził w Karwiku na Mazurach (WN ….). Przepraszam za zaczepkę, ale wszystkiego mogłem się spodziewać, ale GT`ka na takim wygwizdowie :mrgreen: .

Odpozdrawiam :) Za co tu przepraszać, wręcz odwrotnie :D Ja też nie spodziewałem się zaczepki na tym wygwizdowie :P

Na tyle byłem zaskoczony, że ledwo co zareagowałem ;)

Do Karwika zawinąłem chyba już ostatni raz :( bo ciocia chce sprzedać działkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczorajsze zaległe pozdrowienia dla Kierowników Legacy kombi D

2-ego czarnego chyba Bouler'owego spotkanego na parkingu Galerii Krakowskiej koło 20:00 :wink: zaparkowałem obok 8)

 

Jak oklejony kilkoma naklejkami to możliwe, że to ja z czternastką byliśmy na drobnych zakupach. Odpozdrawiamy! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozdr (lub antypozdr :P) dla kierownika srebrnego wrx kombi ENTRE, który to nie mógł zdecydować się którym pasem po KENie jechać, przeskakując niczym owieczka z jednego na drugi lawirując między autami przed godz. 18.00 na wysokości multikina :twisted:

jechałem skodzinką 1.4 tsi :twisted::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia znowu dla ukaszWRX, spotkanego w poniedzialek wieczorem na obowdnicy Jasla, mnie w tym czasie policja legitymowala za predkosc i czekajac widzialem jak jechales w strone Gorlic i za kilka minut wracales, na szczescie z przepisowa predkoscia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...