Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

widzialem na tylach grubej kaski)

 

Kaska wcale nie jest gruba :P :wink: :mrgreen:

 

Pozdrawiam ja tym samym, bo ja przypadkiem spotkalem pod stoiskiem z kwiatami u Blackdoga, ktorego rowniez oczywiscie pozdrawiam :mrgreen:

 

 

 

 

 

P.S A co... Szakala tez pozdrawiam, chociaz go wcale nie spotkalem. :P:mrgreen: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Subaraki odnotowane w godzinach: 8.33 - delikatny bulgot, 8.43, 8.52, 9.10, 11.00, 11.08, 11.17, 11.22, 13.00, 13.26 ktoś z forum bo ładnie przycisnął 14.08, 14.13 - w odstępach kilku sekund poleciały dwa Subaraki i też ładni ktoś przygazował ,14.18, 16.00, 16.19, 17.19, 17.38 - niebieski Gt chyba Sti startował z pole position i dał pięknie w długą ,17.42, 17.46, 18.07 - i tak mi się wydaję, że to chyba marro i 18.27.

 

specjalny notes masz do zapisywania :wink: :mrgreen:

 

i 10.01 pominąłeś :(

Szubaru nie gniewaj się, ale w tym czasie zaczeli mi prawie przy samym namiocie kopać koparką ;/ Ale dziś Ciebie złapałem i nawet widziałem ;))

 

 

To dziś znów zaczynamy moją długą listę pozdrowień :mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen: 8) :twisted:

I znów według godzin z wyróżnieniami ;)

Subaraki odnotowane na Jana Pawła 2 przy Hali Mirowskiej w godzinach: 07.57, 08.00, 08.05, 09.30, 09.37, 09.40, 09.47 - serdeczne pozdrowienia dla gwidona ;))) Ładnie pocisnąłeś :twisted::twisted: Uślizh chyba mały był co ;) Potem: 10.12, 10.30, 10.33, 10.35 - serdeczne pozdrowienia dla szubaru skręcającego z Jana Pawła w... nie pamiętam ulicy :mrgreen:, 10.37, 10.40, 10.44, 11.04, 11.15, 11.30, 11.33, 11.36, 11.41 - tak czułem, że to Hogi tak mi piłuje pod namiotem :twisted::twisted: Kurcze fajowsko wygląda i gada Twój Subarak oraz Ty też :wink: Bo też już dawno Cię nie widziałem 8), 11.45, 11.50, 12.55, 14.07 ktoś fajnie zredukował prędkość silnikiem ;), 14.56, 15.03, 15.22 ktoś bulgotał delikatnie, 16.30, 16.34 też było chyba małe przygazowanko, 16.38, 18.54 tu nie jestem pewien czy marro ;/

Oraz serdeczne pozdrowienia dla moich klientów vergette i Simona, którzy zjawili się u mnie koło 21.00. Ja zlądowałem w domu o 23 z kawałkiem. Padam na ry... ;)

tych co nie odnotowałem.. Wybaczcie. Mogłem Was nie usłyszeć przez koparki, które pracowały mi pod namiotem.

To chyba na tyle ;)

 

Kaska wcale nie jest gruba :P :wink: :mrgreen:

 

Pozdrawiam ja tym samym, bo ja przypadkiem spotkalem pod stoiskiem z kwiatami u Blackdoga, ktorego rowniez oczywiscie pozdrawiam :mrgreen:

 

 

 

P.S A co... Szakala tez pozdrawiam, chociaz go wcale nie spotkalem. :P:mrgreen: :wink:

 

Opdozdrawiam oczywiście ;)

Moja Eks kochanka pozdrowiona smsowo bo dziś się nie widzieliśmy :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11.41 - tak czułem, że to Hogi tak mi piłuje pod namiotem :twisted: :twisted: Kurcze fajowsko wygląda i gada Twój Subarak oraz Ty też :wink: Bo też już dawno Cię nie widziałem 8)

 

Odpozdrawiam. :mrgreen:

Mam nadzieję, że niedługo będzie głośniej.Fajny polarek. :mrgreen:

 

Jak zmarzniesz zapraszam na kawę. 8)

 

 

16.34 też było chyba małe przygazowanko

 

Wracałem drugą stroną do domu i auto nie rozgrzało się jeszcze... 8) :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam kierowników/kierowniczki mijanych wczoraj w Motyczu (ok. 20.20) srebrnego Forka i szarej Imprezy na odcinku drogi między Hotelem Jedlina a szkołą w Motyczu :lol: Ktoś z Forum?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozdrawiam kierowców:

 

srebrnego Forka numer boczny Plejadowy 10, widzianego we wtorek w Gdyni koło 14 na aul. Wielkopolskiej chyba

niebieskiego STI MY04 pod Hotelem Gdynia w Gdyni

srebrnego Forka ze sladem po naklejce Plejadowej rejestracja KR widizanego wczoraj po 20:00 pod McDonaldem w Poznaniu na Al. Solidarnosci

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam Morgianę w pięknym granatowym gt widzianą wczoraj w okolicach Blue City :D

odpozdrawiam :) chociaż nie wiem kogo i kiedy :wink:

 

I pozdrowienia dla kolegi w niebieskim lanosie WPR... co ze mną stał w korku na jerozolimskich do łopuszańskiej dziś ok 17:30 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11.41 - tak czułem, że to Hogi tak mi piłuje pod namiotem :twisted: :twisted: Kurcze fajowsko wygląda i gada Twój Subarak oraz Ty też :wink: Bo też już dawno Cię nie widziałem 8)

 

Odpozdrawiam. :mrgreen:

Mam nadzieję, że niedługo będzie głośniej.Fajny polarek. :mrgreen:

 

Jak zmarzniesz zapraszam na kawę. 8)

Dzięki ;) gorąco mi było no 8) :twisted:Dziękuję za zaproszenie :D To przyjdę jak będę mógł pogadać o tym i o tamtym jak będziesz miał też czas ;)

 

No to lecimy z dzisiejszymi pozdrowieniami ;))

Subaraki na Jana Pawła 2 przy Hali Mirowskiej: 06.15, 06.51, 06.58 słyszałem tylko blova jak świszczał, 07.28, 07.51 ładny bulgot ;)) 08.42, 09.03, 09.04, 09.19 gazowanie na światłach :twisted: Może ktoś z forum? ;) 09.27 ktoś delikatnie dał w pedał 8) Chyba jakieś Gt :) Potem: 11.53, 12.01, 13.03, 14.42 chyba oświniaczony hyunday dawał gazu na światłach, 15.46 ktoś też delikatnie przygazował, 15.53 ktoś z kolegą w niebieskiej kurtce z napisem na ramieniu STI i Prodrive, 16.20 i 16.41 chyba, a raczej na pewnoPrzemeq sobie syczał i zmieniał biegi tak przy 3,2tyś obr :roll: Ale ten blov syczy, gwiżdże :twisted: 16.41, 16.50 ktoś też nieźle przycisnął :)) I ostanie jaki odnotowałem bo potem na Uczelnię: 16.56, 17.11, 17.12, 17.13.

i to na tyle dzisiaj. Cały weekend będę pewnie siedział w domu więc gazówki zostawcie na te dni jak będę w pracy :wink:

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam kierownika niebieskiej Imprezy STI ze świniami zatrzymanej na ul. PCK a Zajączka w Katowicach, ładnie wygląda i mruczy te 340 KM :-)

koledzy byli pod wrażeniem :D

 

I pozdrawiam kilka widzianych subaraków w Kat, ale byłem z buta i mogłem tylko patrzeć..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam Morgianę w pięknym granatowym gt widzianą wczoraj w okolicach Blue City :D

odpozdrawiam :) chociaż nie wiem kogo i kiedy :wink:

 

I pozdrowienia dla kolegi w niebieskim lanosie WPR... co ze mną stał w korku na jerozolimskich do łopuszańskiej dziś ok 17:30 :)

 

mnie się nie da zauważyć samochód w kolorze brudnej szarości elegancko zlewam się z otoczeniem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam kierownika niebieskiej Imprezy STI ze świniami zatrzymanej na ul. PCK a Zajączka w Katowicach, ładnie wygląda i mruczy te 340 KM :-)

koledzy byli pod wrażeniem :D

 

Odpozdrawiam po tym nietypowym spotkaniu :) Trzeba bylo powiedziec, to bym kolegow zabral na przejazdzke.

 

Co prawda 340 KM w ciezkim STi to nie to samo co 320 KM w lekkim RA, ale "entry level" przyjemnosci z jazdy Subaru mozna juz zademonstrowac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Serdeczności dla :arrow: ukiman'a którego autko stało zaparkowane obok mojego na parkingu Galerii Krakowskiej dzisiaj koło 21:00 8) :wink:

 

.... a nie ukrywam, że zrobiłem to specjalnie 8)

 

odpozzdrowienia :!:

a mnie to nie odpozzdrowisz? :evil:

(z 15 postów wyżej)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam kierownika niebieskiej Imprezy STI ze świniami zatrzymanej na ul. PCK a Zajączka w Katowicach, ładnie wygląda i mruczy te 340 KM :-)

koledzy byli pod wrażeniem :D

 

Odpozdrawiam po tym nietypowym spotkaniu :) Trzeba bylo powiedziec, to bym kolegow zabral na przejazdzke.

 

Co prawda 340 KM w ciezkim STi to nie to samo co 320 KM w lekkim RA, ale "entry level" przyjemnosci z jazdy Subaru mozna juz zademonstrowac.

 

Na chłopakach wydech zrobił wrażenie, ten dźwięk to czysta muzyka ;-)

No a jak usłyszeli resztę to widziałem podziw w oczach.

Co do zabrania się na pokład to ja jak najbardziej chętnie też skorzystam przy okazji :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10.35 - serdeczne pozdrowienia dla szubaru skręcającego z Jana Pawła w... nie pamiętam ulicy ,

 

odpozdrawiam, stojąc na świtłach troszkę pogazowałem przy Twoim namiocie :wink: :mrgreen:

 

bo wyleciałem i Ciebie widziałem :D Chciałem Ci się rzucić na maskę, ale nie zdążyłem bo już odjeżdżałeś zanim dobiegłem do pasów :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...