Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

Pozdrowienia dla Goorego dziś po południu na Sikorskiego...

 

odpozdrawiam.

 

zdążyłem zauważyć Twoją podniesioną rękę. :D

 

A ja pozdrawiam chyba kovala (on ma FZ...?), który mi zaburczał jak kawałek dalej pluskałem auto na myjni ze słonikiem.

 

pozdro

goory

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam z dzisiaj:

- kierownika blue GT na skrzyżowaniu Gagarina/Czerniakowska (kiwka była) - ok. 17.00

- kierownika niebieskiego oświniaczonego na lustrze forka turbo 03-05 - Wisłostrada przy Śląsko_Dąbrowskim - ok. 14.30 co to dynamicznie w tym miejscu zawracał i znaków pozdrowienia nie zauważył...

 

Pozdrawiam z wczoraj:

- kierownika (rodzaj żeński - kierowniczka?) blue STI z rejestracją FZ... wyjazd z Konstancina ok. 17.00 - (kiwka)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam również czarnego Forka z różową świnką mijanego w Pszczynie koło 16.30.

O kurcze, nie zauważyłam :oops: . Piękne dzięki, również pozdrawiam :D

Zarejestrowałam tylko oklejonego GT-ka w stronę Katowic, i czarnego WRX przede mną, których też pozdrawiam .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam kierowcę czarnego STI (Pana Krzysztofa !!!) jadącego (za mną a potem przed mną) około 11.00 na trasie Motycz-Uniszowice-Nałęczowska-Lublin; Panie Krzysztofie,pozdrawiam zza sąsiedzkiej miedzy :lol: - jeżeli Pan czyta forum.... :?:

 

Wypadałoby jeszcze pozdrowić małżonkę Pana Krzysztofa, bo ona zdaje się jeździ/jeździła Foresterem :wink: .

 

A ja pozdrawiam...Q...i też zza sąsiedzkiej miedzy, bo z Motycza L. :D . Bo to chyba Twój Forek ma w numerze rejestracyjnym dwie cyfry, których łączna suma to 14? :wink: . Parę razy się mijaliśmy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam również czarnego Forka z różową świnką mijanego w Pszczynie koło 16.30.

O kurcze, nie zauważyłam :oops: . Piękne dzięki, również pozdrawiam :D

Zarejestrowałam tylko oklejonego GT-ka w stronę Katowic, i czarnego WRX przede mną, których też pozdrawiam .

Ja tylko kątem oka widziałem bo "po mojej stronie" był niezły młyn na tym skrzyżowaniu i musiałem się pilnować. :)

Ale dobry dzień miałem - pierwszy raz od miesiąca jechałem Forkiem do Bielska i z powrotem i aż dwa pozdrowienia z odzewem na forum :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam kierowcę czarnego STI (Pana Krzysztofa !!!) jadącego (za mną a potem przed mną) około 11.00 na trasie Motycz-Uniszowice-Nałęczowska-Lublin; Panie Krzysztofie,pozdrawiam zza sąsiedzkiej miedzy :lol: - jeżeli Pan czyta forum.... :?:

 

Wypadałoby jeszcze pozdrowić małżonkę Pana Krzysztofa, bo ona zdaje się jeździ/jeździła Foresterem :wink: .

 

A ja pozdrawiam...Q...i też zza sąsiedzkiej miedzy, bo z Motycza L. :D . Bo to chyba Twój Forek ma w numerze rejestracyjnym dwie cyfry, których łączna suma to 14? :wink: . Parę razy się mijaliśmy...

 

 

Dzięki i odpozdrawiam Waraxe :lol::lol:

 

Żona Pana Krzysztofa jeździ/jeździła białym Outbackiem, kiedyś, wcześniej Forkiem;nie pozdrowiłem jej bo ..... nie było takiej sytuacji byśmy razem jechali :mrgreen: ; Ale zrobię to "in advance" - pozdrawiam także Panią Żonę Pana Krzysztofa :!:

W mojej rejestracji faktycznie są dwie cyfry, ale ich suma wynosi 11 :twisted: Więc albo to nie mój forek, albo prędkość, albo ...z matematyki coś nie teges.... :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś z forumowiczów codziennie w godzinach południowych "daje do pieca" na ul. I Armii Wojska Polskiego w Lublinie? Słychać charakterystyczny bulgot, potem ryk, potem....cisza bo ulica jest dość krótka i za chwilę skrzyżowanie. Mimo, że nie mam dostępu od tej strony ulicy do okien, wiem, że jakaś subarynka przejeżdża; nie wiem kogo, ale pozdrawiam :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Q, nic z tych rzeczy, Sąsiedzie... :P . Forek chyba Twój (reklama z tyłu na szybie), prędkość bardziej niż przyzwoita (Uniszowice od jakiegoś czasu terenem zabudowanym), a z matematyką w moim zawodzie nie mogę być na bakier :wink: . Raczej pamięć zawodna...Ale czy po tych dwóch cyfrach kolejny znak to Y jak Yeti? :D

 

I subaru raczej nie wypatruj. Aktualnie inne auto; też niebieskie, też oświniaczone, ale jednak nie spod Plejad.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Q, nic z tych rzeczy, Sąsiedzie... :P . Forek chyba Twój (reklama z tyłu na szybie), prędkość bardziej niż przyzwoita (Uniszowice od jakiegoś czasu terenem zabudowanym), a z matematyką w moim zawodzie nie mogę być na bakier :wink: . Raczej pamięć zawodna...Ale czy po tych dwóch cyfrach kolejny znak to Y jak Yeti? :D

 

I subaru raczej nie wypatruj. Aktualnie inne auto; też niebieskie, też oświniaczone, ale jednak nie spod Plejad.

 

 

No to mam zagwozdkę... :?: będę wypatrywał "niebieskiej świnki" :lol:

Co do opisu forka i liter w rejestracji - prawie zgoda; reklama jest na szybach bocznych tylnych i klapie bagażnika, pod tylną szybą;

gdybyśmy się mijali, widziałbyś mnie, mrugnij światłami - łatwiej będzie mi Cie znaleźć, a tak jak zacznę machać każdemu mijanemu niebieskiemu autku, do dopiero będzie heca we wsi :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Q, nic z tych rzeczy, Sąsiedzie... :P . Forek chyba Twój (reklama z tyłu na szybie), prędkość bardziej niż przyzwoita (Uniszowice od jakiegoś czasu terenem zabudowanym), a z matematyką w moim zawodzie nie mogę być na bakier :wink: . Raczej pamięć zawodna...Ale czy po tych dwóch cyfrach kolejny znak to Y jak Yeti? :D

 

I subaru raczej nie wypatruj. Aktualnie inne auto; też niebieskie, też oświniaczone, ale jednak nie spod Plejad.

 

 

No to mam zagwozdkę... :?: będę wypatrywał "niebieskiej świnki" :lol:

Co do opisu forka i liter w rejestracji - prawie zgoda; reklama jest na szybach bocznych tylnych i klapie bagażnika, pod tylną szybą;

gdybyśmy się mijali, widziałbyś mnie, mrugnij światłami - łatwiej będzie mi Cie znaleźć, a tak jak zacznę machać każdemu mijanemu niebieskiemu autku, do dopiero będzie heca we wsi :mrgreen:

 

Auto powszechnie nazywane "żabą" (ze względu na kształt karoserii), ale może być i świnka :D . Przy najbliższej okazji światłami mrugnę. Generalnie codziennie pomiędzy 7.30 a 8.15 lecę od Nałęczowskiej do Motycza Leśnego. Będę wypatrywał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam kierowcę czarnego STI (Pana Krzysztofa !!!) jadącego (za mną a potem przed mną) około 11.00 na trasie Motycz-Uniszowice-Nałęczowska-Lublin; Panie Krzysztofie,pozdrawiam zza sąsiedzkiej miedzy :lol: - jeżeli Pan czyta forum.... :?:

 

Wypadałoby jeszcze pozdrowić małżonkę Pana Krzysztofa, bo ona zdaje się jeździ/jeździła Foresterem :wink: .

 

A ja pozdrawiam...Q...i też zza sąsiedzkiej miedzy, bo z Motycza L. :D . Bo to chyba Twój Forek ma w numerze rejestracyjnym dwie cyfry, których łączna suma to 14? :wink: . Parę razy się mijaliśmy...

 

 

Dzięki i odpozdrawiam Waraxe :lol::lol:

 

Żona Pana Krzysztofa jeździ/jeździła białym Outbackiem, kiedyś, wcześniej Forkiem;nie pozdrowiłem jej bo ..... nie było takiej sytuacji byśmy razem jechali :mrgreen: ; Ale zrobię to "in advance" - pozdrawiam także Panią Żonę Pana Krzysztofa :!:

W mojej rejestracji faktycznie są dwie cyfry, ale ich suma wynosi 11 :twisted: Więc albo to nie mój forek, albo prędkość, albo ...z matematyki coś nie teges.... :mrgreen:

Nie czytają forum.

Jeździła outbackiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś z forumowiczów codziennie w godzinach południowych "daje do pieca" na ul. I Armii Wojska Polskiego w Lublinie? Słychać charakterystyczny bulgot, potem ryk, potem....cisza bo ulica jest dość krótka i za chwilę skrzyżowanie. Mimo, że nie mam dostępu od tej strony ulicy do okien, wiem, że jakaś subarynka przejeżdża; nie wiem kogo, ale pozdrawiam :lol:

 

to kolega kris moją byłą wanną :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś z forumowiczów codziennie w godzinach południowych "daje do pieca" na ul. I Armii Wojska Polskiego w Lublinie? Słychać charakterystyczny bulgot, potem ryk, potem....cisza bo ulica jest dość krótka i za chwilę skrzyżowanie. Mimo, że nie mam dostępu od tej strony ulicy do okien, wiem, że jakaś subarynka przejeżdża; nie wiem kogo, ale pozdrawiam :lol:

 

to kolega kris moją byłą wanną :oops:

 

No to pozdrowienia :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lukciosti, OSY, Waraxe, kris - zajrzyjcie na podforum "Lublin spoty", a potem zjawcie się na kolejnym spocie; coś drgnelo w Lublinie :mrgreen:

może będzie więcej subaromaniaków w tym zacnym mieście.... :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ojciec Założyciel

Pozdrowienia dla rodzinki w zielonym Foresterze N/A poprzedniej generacji, którego wyprzedziłem w drodze do W-wy ok. godz 22 przedwczoraj ( 21.06) przed Radomiem.

Później kilka razy mnie wyprzedzał ( na ograniczeniach) i sumarycznie podążał za mną aż do rzeczonej W-wy (a tam znowu ogranicznie, więc dojechał do stolnicy przede mną).

Wprawdzie na pozdrowienia nie zareagował, ale cóż :roll:

Natomiast mała uwaga - na drodze szybkiego ruchu prawy pas naprawdę nie gryzie .... sprawdzone.

 

Przy okazji - OBK Diesel, Krk - W-wa 3h15min ( było prawie pusto !), zużycie paliwa 6,6.

 

Pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Specjalny jedynkowo-dwójkowy ogień dla blackdogwwl przed paroma minutami :mrgreen:

Odpozdrawiam serdecznie :D Było było :twisted: Pięknie zagrałeś 8) Wiedziałem od razu, że ktoś z forum :D Nie mogłem wylecieć żeby zobaczyć kto tak zrobił bo klientkę miałem :wink: Ale morda mi się cieszyła jak nie wiem :wink:

 

Specjalny jedynkowo-dwójkowy ogień dla blackdogwwl przed paroma minutami :mrgreen:

 

Właśnie - blackdogwwl, kup sobie większego świniacza, bo w poniedziałek przechodziłem koło namiotów i nie wyczaiłem, który Twój :wink:

Wiesz co w sumie nie mam gdzie go tak nakleić bo mi wystawę będzie zasłaniał :wink: I mamusia będzie mi psioczyć :twisted: Ale postaram się nakleić mniejszego żeby wrzucał się w oczy, a dużego nakleję na tył namiotu :) Albo nakleję wielkiego pod daszkiem jak jest napis "WARS - KWIAT" Szukaj namiotu nr.15 i tam mnie znajdziesz ;) I zrobię zdjęcie jutro namiotu z wystawą to już znajdziesz :)

To teraz przejdę do długich, ale jakże przyjemnych pozdrowień :D No to zaczynamy!:

Oczywiście teraz słynne Jana Pawła 2 przy Hali Mirowskiej :wink: 8)

Subaraki odnotowane w godzinach: 8.33 - delikatny bulgot, 8.43, 8.52, 9.10, 11.00, 11.08, 11.17, 11.22, 13.00, 13.26 ktoś z forum bo ładnie przycisnął :twisted: 14.08, 14.13 - w odstępach kilku sekund poleciały dwa Subaraki i też ładni ktoś przygazował 8) ,14.18, 16.00, 16.19, 17.19, 17.38 - niebieski Gt chyba Sti startował z pole position i dał pięknie w długą :D ,17.42, 17.46, 18.07 - i tak mi się wydaję, że to chyba marro :wink: i 18.27. Jeszcze pozdrowienia dla Blue Hawk Eye WRX/STI na Bankowym o 12.03. byłem akurat w Big Starze ;) Więcej Subaraków niestety nie słyszałem gdyż są prowadzone pracę wymiany rur i czasem nawet klienta się nie słyszy :? Oraz pozdrowienia dla Szakala, który mi się dziś pochwalił, że skopał na Cagro Audi S5 :twisted: I serdeczne pozdrowienia dla Kasiuli. Normalnie miło byłem zaskoczony i jaki szczęśliwy :D Będę miał coś jutro Subarowego żebyś łatwiej trafiła. Zresztą mamy telefony do siebie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...