Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

a ja pozdrawiam srebrno/grafitowa impreze wagon spec c ktora dzis kilka razy przejezdzala przez plac dabrowskiego obok restauracji w ktores pracuje i bardzo umilila mi czas swoimbulgotem :)

nie wiem czy to forumowicz ale co tam - pzdr!

 

W "Nine" pracujesz, czy w sushi obok? :wink:

 

Ja pozdrawiam kogoś od niebieskiego GT-ka na złotych, koło 13 przy Bogusławskiego na Bielanach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś pozdrawiam: 8) Znów długa lista :mrgreen:

Subaraki na Jana Pawła tam gdzie zawsze ;)

Czarny Legac w sedanie o 9.50. Ładnie doginałeś :twisted: Potem Subaraki o: 10.13, 10.20, 12.30, 12.40, 13.07, 13.19

Oraz Pozdrowienia dla Srebnego Forka Tubro ze świnią i złotymi zaciskami od Sti na PL.Bankowym o 10.54

To chyba na tyle ;) Jutro też może będę pod Halą na chwilę bo mam sesyjkę :evil:

A tak już od poniedziałku będę siedział i notował czy jeździcie Jana Pawła 2 ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia z soboty dla:

 

- Elberotha pędzącego trasą warszawską przed Rykami przed godziną 9

 

- zielonego GTka z nr rej WG...na obwodnicy garwolińskiej, po 9 rano

 

- niebieskiego STI 03-05 na lawecie, na stacji benzynowej w miejscowości Kaweczyn pod Toruniem, godzina ok. 13

 

- niebieskiego buga kombi na blachach GD ze świnką na lusterku, kręcącego się w pobliżu Motoareny na Pera Jonssona w Toruniu, po godzinie 17.

 

- wszystkich uczestników pojeżdzawski w Toruniu, których miałem przyjemność obserować z wału wokół toru RC.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja pozdrawiam srebrno/grafitowa impreze wagon spec c ktora dzis kilka razy przejezdzala przez plac dabrowskiego obok restauracji w ktores pracuje i bardzo umilila mi czas swoimbulgotem :)

nie wiem czy to forumowicz ale co tam - pzdr!

 

W "Nine" pracujesz, czy w sushi obok? :wink:

 

Ja pozdrawiam kogoś od niebieskiego GT-ka na złotych, koło 13 przy Bogusławskiego na Bielanach

 

Obok, Sushi Zume :wink:

 

Ponadto poazdrawiam srebrnego WRX WSZ.... ktoremu machalem w okolicach grojca jak wracalem z rallycrossu :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla czarnego WRXa o rejestracji PP XXXX forumowego spotkanego dzis o 14:30 na stacji BP w Chojnicach

 

 

Odpozdrawiam - tylko nie wiem komu (znaczy o pojazd chodzi ;-))

:-)

 

ehhh :D Stałem za tobą popielatym legacy czekając aż zwolnisz dystrybutor paliwa ale mnie chyba nie zauwazyłes :D

 

P.S. Jak zabulgotał pieknie WRX to wszyscy stali zachwyceni na stacji tym przepięknym dzwiekiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla czarnego WRXa o rejestracji PP XXXX forumowego spotkanego dzis o 14:30 na stacji BP w Chojnicach

 

 

Odpozdrawiam - tylko nie wiem komu (znaczy o pojazd chodzi ;-))

:-)

 

ehhh :D Stałem za tobą popielatym legacy czekając aż zwolnisz dystrybutor paliwa ale mnie chyba nie zauwazyłes :D

 

P.S. Jak zabulgotał pieknie WRX to wszyscy stali zachwyceni na stacji tym przepięknym dzwiekiem

 

 

Kurka - sorki ale jakoś nie przyuważyłem :oops: - chociaż raczej bez problemu "wyłapuje" auta z plejadami w znaczku - za bardzo "padnięty" chyba byłem ;-)

 

Jeszcze raz odpozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam kierowcę niebieskiego STI 06-07, pięć minut przed 13 widzianego na pl. Konstytucji.

To chyba Przemeq, bo miał głośny wydech, blachy WZ i... dostał wciry od jakiegoś BMW 3 :twisted:

 

To nie ja, choć opis wskazywałby na to, że ja :mrgreen:.

 

Yo! dla kierowcy srebrnej imprezy, z którym wczoraj jechaliśmy Puławską - przed jego skrętem w prawo ja zatrąbiłem, on zrobił kiwkę.

 

Oraz dla:

- kierowcy srebrnego WRXa lanos-z-kufrem, którego wpuściłem dziś na Puławskiej

- białej turbowanny zaparkowanej pod sushi na Bukowińskiej

- Sieli i jego legaca spotkanych w Józefosławiu :mrgreen:

- Adam.-a i załogi firmy na indeksie - spotkanych wczoraj tam, gdzie nie mogę napisać :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...