Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

Pozdrawiam kierowce zielonego forestera, ktory stoi codziennie w okolicy ul. Suwak, najczęściej na trawie:) świnka na lustrze obowiązkowa. Jak była zima, to 4x4 w tym miejscu to spora przewaga w parkowaniu :)

 

Pozdrawiam też kierowcę Outbacka, który na powązkach stał pod kościołem ok 11 w piątek... świnka była...

 

...

 

B.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozdro dla czarnego WRX sedana MY 00 dziś/niedziela o koło 11 mijającego Sadybę Best Mall. Świnia na miejscu była.

 

Przy okazji mijał Terrano z przyczepką i mnie z rodzinką inside.

Tyran oświniony tak, że się nie da nie zauważyć :-)

 

pozdro

goory

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla kierownika oświniaczonego legacy diesel (DJ******) z którym jechaliśmy wspólnie od Częstochowy do Siewierza koło 20-21. Pozdrawia srebrny WRX kombi KR*****

 

Również pozdrawiam :D Miło mi się jechało. Patrzyłem za świnką na lusterku ale nie widziałem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdro dla forumowiczow z weekendowej Goraszki :)

Vergette, tradycjnie wielkie dzieki za przywiezienie, odwiezienie i afterek, na ktorym rzadzil Harvester. :mrgreen: (akcja z czolgami mnie rozwalila doszczetnie) :mrgreen::mrgreen:

Maciek, dzieki za zdjecia 8)

 

Aaaa i pozdrowienia dla zaginionego w akcji Devlina :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yo dla Forumowicza z Outbacka - pozdro dziś z rana z Dobrej :)

Dzięki i odpozdrawiam, a przy okazji wyrazy uznania za za#$^!stego boxa w kolorze nadwozia. Świetnie wygląda.

Wygląda też na to, że często podróżujemy w tym samym kierunku o tej samej porze (Puławska -> Powiśle) ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia z rana koło 8:30 ze skrzyżowania Nowowiejskiej z Chałubińskiego dla kierownika czerwonej Imprezy sedan z gazem MY94-95 wypakowanej po sam dach chlebem i bułkami. :mrgreen: Fajne auto dostawcze :P

 

I drugie pozdrowienia, dla kierownika lawety MANa na niemieckich blachach, który wiózł 4 sztuki EVO X, spotkanego w Legionowie koło 13, a jadącego w kierunku Wawy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdro dla forumowiczow z weekendowej Goraszki :)

Vergette, tradycjnie wielkie dzieki za przywiezienie, odwiezienie i afterek, na ktorym rzadzil Harvester. :mrgreen: (akcja z czolgami mnie rozwalila doszczetnie) :mrgreen::mrgreen:

Maciek, dzieki za zdjecia 8)

 

Aaaa i pozdrowienia dla zaginionego w akcji Devlina :wink:

 

pozdrawiam, pozdrawiam... zielona szkoła zaczyna się za tydzień, szykujcie płuca :P:mrgreen:

 

Devlin, miło było w końcu poznać 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla:

-Sympatycznej kierowczyni srebrnego Gt z niebieskimi pasami i świnią na lusterku spotkana koło dworca centralnego koło 10:30... Myslałem ze ja mam głośny wydech :shock:

- Niebieskiego Gt spotkanego koło 13 w okolicach górczewskiej i Leszna

-Pieknego granatowego Gt kombi zaparkowanego na koszykowej :D

 

A i dla GS-a z znanej warszawskiej firmy tuningowej na V któremu musiałem pokazac gdzie raki zimują gdy próbował mnie

zdominowac jakims tam evo 9 z klatką, kubełkami i karbonami wszedzie :twisted::lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- potem Subaraki za moim namiotem pod Halą Mirowską godziny: 11.50, 12.11, 12.24, 12.49, 12.52,

 

Jednym z nich, tym o 12:52 mogłem być ja - specjalnie teraz przygazowuję na wysokości namiotów :).

8) Chyba to byłeś Ty :))))

Właśnie Przemuś. Oszczędzaj motór!

Ja teraz siedzę w domu, ale dam znać jak znów będę siedział w namiocie 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozdrowienia dla

 

Widzianego dzis srebrnego Gl na ładnej feldze w trumniaku z świnka na lustrze koło 13 na toszeckiej w Gliwicach

 

Dla 2 sąsiadów czy sa na forum to nie wiem czyl

 

-ładny klasyczny Gt kombi niebieski

-srebrnego WRX buga co mi buczy i syczy pod domem :twisted::twisted:

 

jak jestescie moze kiedys wreszcie pogadamy!!:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yo dla Forumowicza z Outbacka - pozdro dziś z rana z Dobrej :)

Dzięki i odpozdrawiam, a przy okazji wyrazy uznania za za#$^!stego boxa w kolorze nadwozia. Świetnie wygląda.

Wygląda też na to, że często podróżujemy w tym samym kierunku o tej samej porze (Puławska -> Powiśle) ;)

na to wygląda - trzeba się zespotować w Coffee Heaven w BUWie :mrgreen:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...