Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

Chyba pierwsze pozdrowienia z Nowego Miasta Lubawskiego. Niebieski WRX albo STI rej. NOxxxxx, ustrzelony pod Mlekovitką. Nie zauważyłem jaki model dokładnie, za dużym szokiem był sam widok blue Imprezy po 2 miesiącach :mrgreen: (wyłączając emotowe cmentarzysko :wink: )

 

 

Gurmi, następnym razem Cię podtruję.... :mrgreen: Cmentarzysko....raczej pozimowy plac boju.... :twisted: albo kuźnię podstarzałych beztalenci.... :P znaczy w sensie kuźnię młodych talentów.... :)

 

 

Poztrafiam sistkich Polakofff... :lol:

znaczy Harviego i DeeNeLa, w Waszym towarzystwie koryto smakuje jak rzadko, i mozna zapomnieć o jakiejkolwiek diecie.... :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla kierownika i pasażerki oświniaczonego srebrnego Forka I-wszej generacji, spotkanych na ul, Głogowskiej w Poznaniu , wczoraj około 21.00. Niestety byłem "inkoguto", ale awaryjkami pozdrowiłem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba pierwsze pozdrowienia z Nowego Miasta Lubawskiego. Niebieski WRX albo STI rej. NOxxxxx, ustrzelony pod Mlekovitką. Nie zauważyłem jaki model dokładnie, za dużym szokiem był sam widok blue Imprezy po 2 miesiącach :mrgreen: (wyłączając emotowe cmentarzysko :wink: )

 

 

Gurmi, następnym razem Cię podtruję.... :mrgreen: Cmentarzysko....raczej pozimowy plac boju.... :twisted: albo kuźnię podstarzałych beztalenci.... :P znaczy w sensie kuźnię młodych talentów.... :)

 

 

Poztrafiam sistkich Polakofff... :lol:

znaczy Harviego i DeeNeLa, w Waszym towarzystwie koryto smakuje jak rzadko, i mozna zapomnieć o jakiejkolwiek diecie.... :P

 

Oj tak mi też smakuje - zwłaszcza jak "darmowe" :mrgreen::mrgreen:

 

Pozdro ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdro dla wszystkich Forków i Legasiów widzianych wczoraj po 3-ciej na Wiślance pomiędzy Katowicami i Mikołowem, jadących w obie strony. Szczególnie Forka za którym prawie do domu dojechałem ;) Dodatkowo Legasia bardzo-dziadka zaparkowanego w Mikołowie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia z wczoraj dla oświniaczonej czerwonej turbowanny na siódemce za Ostródą w strone Warszawy. Leciałeś w stronę Gdańska.

 

Oraz pozdrowienia dla niebieskiego drop eye'a na Bartyckiej, w Warszawie.

 

 

jeżeli drop-eye to 2004 i był on widziany na bartyckiej chwilę przez 10:00 to odpozdrawiam

 

goory

 

Tak jest dokładnie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurna co forum wawki :twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted:

Mnie tu nikt nie pozdrawiam do kija pana!!!!! Kolo mnie 3 turbiszcze kiwam macham a tu lipa jacyś napięci, dziś nawet za jednym jechalem (sasiadem notabene z kilka domków obok ...moze wreszcie odezwiesz sie chłopie!!)

 

 

Normalnie zaraz szczele focha :evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pzdr dla Harvestera z ktorym wczoraj wymienilismy kiwki na Sobieskiego/Naleczowska ok 1700

Odpozdrawiam :]

 

Pozdro dla goorego, którego samochód dosyć często oglądam od tyłu, gdy stoje na światłach a on skądś wyjeżdża. Tak ze 3x ostatnio :P

 

No i pozdro dla Szubaru, z którym widziałem się całkiem niedawno ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pzdr dla Harvestera z ktorym wczoraj wymienilismy kiwki na Sobieskiego/Naleczowska ok 1700

Odpozdrawiam :]

 

Pozdro dla goorego, którego samochód dosyć często oglądam od tyłu, gdy stoje na światłach a on skądś wyjeżdża. Tak ze 3x ostatnio :P

 

No i pozdro dla Szubaru, z którym widziałem się całkiem niedawno ;)

 

z przedszkola wraca na zawadach po odstawieniu córki :-)

 

odpozdrawia

goory

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i pozdro dla Szubaru, z którym widziałem się całkiem niedawno

 

odpozdrawiam i przekazuje dalej do Kapic1 :mrgreen:

 

dzisiejsze dla Ygreka z którym staliśmy współnie w korku na wiadukcie w Wawrze (krótka pogawędka) a potem wolno pomkneliśmy Trasą Siekierkowską 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...