Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

Pozdrawiam kierowcę niebieskiego STI 06-07, pięć minut przed 13 widzianego na pl. Konstytucji.

To chyba Przemeq, bo miał głośny wydech, blachy WZ i... dostał wciry od jakiegoś BMW 3 :twisted:

 

To nie ja, choć opis wskazywałby na to, że ja :mrgreen:.

 

Akurat! No, przyznaj się... wiemy, że docierasz silnik :roll: :mrgreen::twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla 2 Imprez spotkanych w piątek ok 18-tej na zatłoczonej niemożebnie ul. Gąsek pod skarpą ... Jechałem dostojnie w korku czarnym Forkiem od strony Ursynowa (i kląłem głośno ... ale przy zamkniętych oknach, coby zgorszenia nie czynić :wink: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdro z wczoraj dla Lanka mijanego jak zwykle koło ułańskiego, dzis dla oklejonego WRXa na Kunickiego i błękitnego nju ejdza który sympatycznie bulgotał po janowskiej a w czwartek dla Forka mijanego i obmruganego kilka razy poznym wieczorem na Krakowskim

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozdrawiam kierowce czarnego forka ERW..... ktory jechal za mna o 12 po al. prymasa tysiaclecia w strone woli na wysokosci ordona:)

 

Odpozdrawiam w imieniu kolegi, który niestety nie jest na forum. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam kierowcę czarnego STI (Pana Krzysztofa !!!) jadącego (za mną a potem przed mną) około 11.00 na trasie Motycz-Uniszowice-Nałęczowska-Lublin; Panie Krzysztofie,pozdrawiam zza sąsiedzkiej miedzy :lol: - jeżeli Pan czyta forum.... :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozdrawiam :

 

- Panią w błękitnej Imprezie Lanos przed 11.00 kiwka była 8)

- kierownika Legacy niebieskiego ze świnką przed 19.00 na Zwoleńskiej kiwka była 8)

 

Również pozdrawiam, to moja żonka leciała gdzieś na zakupy

pozdr,

Malonek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdro dla kierowcy legacy kombi ze swinią na klapie stojącego wczoraj rano w korku na trasie siekierkowskiej, kiwka była 8)

oraz dla właściciela Outbacka zaparkowanego na super parkingu przy Rosoła/Mandarynki, oryginalny żółty świniacz :-)

 

również pozdrawiam

Malonek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla Goorego dziś po południu na Sikorskiego, jechałeś w przeciwnym kierunku (na Ursynów), zobaczyłeś mnie chyba jak już się minęliśmy. :mrgreen:

 

 

I dwie minuty później dla Durbosa, z którym pogadaliśmy chwilę na światłach przy Sobieskiego, oraz kilka sekund później dla Hellera jak skręcał w Idzikowskiego. Widziałem tylko Twój tyłek... :P :wink: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla GRAFa który gada z chłopakami od myjni (mieszkam obok) i daje ogniem na ul. Torfowej :twisted: chyba coś testują 8)

 

No to jestesmy sasiadami...

Mowisz o tej czerwonej turbowannie na poznanskich numerach, ktora budzi mnie codziennie o 13:00 rano?

 

Errata... to chyba ty Oskarze nie masz sumienia i budzisz mnie tak wczesnie??? :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...