Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

 

dzisiejsze dla Ygreka z którym staliśmy współnie w korku na wiadukcie w Wawrze (krótka pogawędka) a potem wolno pomkneliśmy Trasą Siekierkowską 8)

 

Odpozdrawiam oczywiscie, korek od Starej Miłosnej w morde :(

 

A Trasa pomknelismy faktycznie wolno, z naciskiem na wolno :wink: :mrgreen: bo sprzegło na "dotarciu" :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla ekipy z Mysiadła, napotkanych tam stałych bywalców i Simona z nietypowym spojlerem. :wink: :P:mrgreen:

 

Serdeczne pozdrowionka dla Vergette "niespodziewanie" napotkanej na łożu tortur w studio tatoo u Juniora. :mrgreen:

 

Podobno tylko chodzenie po bagnie wciąga... :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla kierownika jadącego za mną czarnego Forka, dzisiaj, Kraków, al. Słowackiego w kierunku Kleparza, po 9. Była odwzajemniona kiwka. :D

Byłem incognito (czarny emilowy "lanos"). Niestety nie mogłem dalej towarzyszyć, bo skręcałem w Krowoderską.

 

eMTe, odpozdrawiam. :mrgreen: W wątku o krakowskich spotkaniach znajdziesz link do wczorajszych zdjęć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla DNL'a i Allrad'a spotkanych w jednym z warszawskich serwisów.

nie ma to jak dobrze sporzytkowany dzień urlopu :twisted:

 

 

Ponadto pozdrawiam kierownika wściegłego Forka 2,5XT, za którym próbowałem się wczoraj utrzymać na ul. Słomińskiego a potem na Okopowej.. Niestety za tak wściekłym Forkiem nadąrzyć się nie udało :twisted: Pięknie ten Forek się odpycha, a jeszcze piękniej hałasuje :idea:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Serdeczne pozdrowionka dla Vergette "niespodziewanie" napotkanej na łożu tortur w studio tatoo u Juniora. :mrgreen:

 

Podobno tylko chodzenie po bagnie wciąga... :mrgreen:

 

Bardzo miło mi było Ciebie widzieć i dziękuję za pomocną dłoń w chwilach cierpienia :P, do 20 mnie maltretował, ale to nie ja miałam w końcu dość 8) - twardym trzeba być :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla DNL'a i Allrad'a spotkanych w jednym z warszawskich serwisów.

nie ma to jak dobrze sporzytkowany dzień urlopu :twisted:

 

a łodpozdrawiam, dziś też w tym serwisie zawitałem na kolejną rewitalizację Schaba i spotkałem Aerospina, Elmo i pewnie jeszcze kogoś ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...