Jump to content

Seb_ek

Użytkownik
 • Content Count

  179
 • Joined

 • Last visited

About Seb_ek

 • Rank
  ..:: Bywalec :..

Profile Information

 • Gender
  mężczyzna
 • Skąd
  Lubin, Poznań
 • Auto
  Forester SG 2,0 NA

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Przeźmierowo P.H.U Luma Przeźmierowo P.H.U Luma
 2. Wersja 1 - BIAŁE nicki z flagami na szybę plus mniejsze CZARNE z flagami na błotniki 
1.Artu/ Hubert,/Hanka/Rutek 2. 

Wersja 2 - BIAŁE nicki z flagami na szybę plus mniejsze BIAŁE z flagami na błotniki 
1. PLATON/Platon 2. BEA/EMI 3. Waldek/Aga 4. Kowal/Gumiś/Patka 
Wersja 3 - BIAŁE nicki z flagami na szybę BEZ mniejszych na błotniki 1. Czarne_Koronkowe/Enia 2. Pablok/Kasia 3. Adrian/Andrzej 4. Sabaru/Guliwer 5. Jumpman/ Maćko 6. pablonas/Wiolka 7. Kambol / Andrzej 8. Przemek / Ola / Ignaś / Julek (opłata i przesyłka wspólnie z "7. Kambol / Andrzej") 9. chojny / zoui 10. Seb_ek/Magda Wersja biały Kosmit - tylko mniejsze BIAŁE z flagami na błotniki 1.Dziedzic/Roz 2. 

Wersja czarny Kosmit - tylko mniejsze CZARNE z flagami na błotniki 1.Dziedzic/Roz 2 .
 3. Seb_ek

  Box dachowy

  Cześć, ma ktoś sprawdzony, godny polecenia box na dach do Forka MY17? Chodzi mi to aby był maksymalnie duży ale za bardzo nie wystawał.
 4. http://www.kenwood.eu/car/navigation_multimedia/navigation/KNA-G520/?view=support installation Manual
 5. Wersja 1 - BIAŁE nicki z flagami na szybę plus mniejsze CZARNE z flagami na błotniki 1. Maciek/Maciek 2. Andremil/Szwagier 3. radix99/Lucy 4. Adrian/Andrzej 5. marivip / Paula 6. alx / Kasia / Joolinka / Misiu / Filip 7. Beavis / Dr Ink 8. FilipBB / Grzeniu / Maks / Karol 9. Leszek+Justyna+Kornelia Wersja 2 - BIAŁE nicki z flagami na szybę plus mniejsze BIAŁE z flagami na błotniki 1. Bęben/Kasia 2. ratinal/Kami/Misia/Tymek 3. Natalia/Golfstrom/Gosia 4. pumex1/świerszczu 5. Justi/przemekka/Natalia/Marcin (małe na błotniki - Justi/przemekka) 6. Nader/Satan 7. Rutek/Hania/Hubert/Artur 8. na szybę (czyli te większe): Bambosz/Żyleta; a na błotniki (czyli te mniejsze) Julianek/Juleczka - jak wyjdzie drożej to niech wyjdzie 9. Seb_ek/Magda Wersja 3 - BIAŁE nicki z flagami na szybę BEZ mniejszych na błotniki 1.Madziara/Ama 2.Jawert/Ewa 3.Buchu/Filip 4.Piotr/Hania/Alicja 5.Sambor/Beata 6. Bielej/Aś 7. martrix/shinkansen 8. Kambol / Ania 9. Ola / Przemek / Ignaś / Julek 10. jamesbondzio (naklejki : JAMES / PATI / OLA & MIŚ) 11. Jumpman / Maćko 12. Toks/Hani/Miły 13. PRIMAR/Krystyna 14. Czarne_Koronkowe/Enia 15. Pablok/Kasia (Czarne_Koronkowe płaci) 16. piotruś / Gosia 17. MARO / OXI 18. Olusia / Aga / Mari 19. Subary / Alek / Arleta / Dżej 20. Janek / Bartek 21. Ayo / Mauy 22. CooCer/Kuba 23. Maciej / Marek / Natalia 24. Bango/Damian/Zosia 25. Bagginssss/Bagginsssses 26. Kriss / Didi 27. kriskristoffers / Wiewiórka / Przemo Wersja biały Kosmit - tylko mniejsze BIAŁE z flagami na błotniki 1. Rafaelo / Hokej / Irmina 2. alx / Kasia / Joolinka / Misiu / Filip 3. MarcinK & Marta/Pola & Borys 4.PedroAlvaro/Dankolo 5. Jastazen / Paulo / Grażka Wersja czarny Kosmit - tylko mniejsze CZARNE z flagami na błotniki 1. Jastazen / Paulo / Grażka 2.
 6. Seb_ek

  Check Engine

  u mnie białe są od programowania centralnego zamka
 7. Nie dalej jak tydzień temu miałem to samo u siebie. Po zdemontowaniu lamp oryginalny klej ewidentnie już nie trzymał i praktycznie rękoma rozdzieliłem klosz od obudowy. Przy okazji zrobiłem polerkę klosza bo był już matowy i pomalowałem wnętrze na czarno. Teraz wyglądają kozacko. Stary klej poszedł won. Nałożyłem nowy taki jak ten: https://hidretrofit.pl/sklep/klej-butylowy/ potem na 20 min do piekarnika na 70 stopni, połączyć klosz z lampą i gra.... Gdyby jednak rozklejenie nie szło tak łatwo jak u mnie to też trzeba rozgrzać w piekarniku. Aha, opalarki nie polecam... łatwo przesadzić z temperaturą.
 8. interesują mnie konkretne wymiary, są podane na ateście który okazujesz na przeglądzie, moja butla mieści 40L, i starcza na 300km, i już mnie to wykańcza edit to pewnie masz: ZTW 680/240-71L a raczej ZTW 650/270-73L
 9. Diamond, wróciłeś z urlopu? podasz info jaki to producent i model butli?
 10. moim zdaniem nie będzie pasować, na zdjęciu jest napisane xt (turbo) 03-05, to jest przed liftem, a w opisie aukcji jest błąd. po lifcie jest od 2006, a od 2008 nowa buda. Jeśli masz po lifcie jak ja, to płyta jest inna. Mam w garaż swoją oryginalną, poczekaj do soboty to pstryknę foto i zamieszczę to sobie porównasz.
 11. Po co zakładasz drugi taki sam wątek? w poprzednim podałem Ci dokładne zdjęcia przeróbki z modelem sprężyn....
 12. Ja zrobiłem tak, godzinka roboty, profile aluminiowe, wycięte byle jak na próbę będą poprawiane. Sprężyny zamontowane do góry nogami (powinno być cylindrem od góry-aby było smarowanie), bo uszczelka przeszkadzała, a nie chciałem ciąć. Do błotnika mocowanie jest zrobione z tego: http://sprezyny-gazowe.com/home/1473-podpora-katowa-z-kulka-fi-10-mm.html sprężyna krosno, masz numer na zdjęciu. Siła jest akurat.
 13. LISTA NAKLEJKOWA Wersja 1 - BIAŁE nicki z flagami na szybę plus mniejsze CZARNE z flagami na błotniki 1. Maciek/Aga 2. Filip / Grzeniu 3. Barteq/ Lux 4. Andremil / Szfagier 5.FOREK08/Jolka/Franek 6. dzioba / guma / wątły 7.DZIOBNIK / kfiatek / Ktoś 8. kriskristoffers (szer. max 50 cm z flagą) / Wiewiórka / Przemo Wersja 2 - BIAŁE nicki z flagami na szybę plus mniejsze BIAŁE z flagami na błotniki 1. Bęben/Kasia 2. pumex1/świerszczu 3. Jac.ek/A.ga 4. Marcio / Marlencia / Misio 5.Rafaelo / Maciej 6. Bamse/Włodi 7. Zelazny x3 (tak jak napisane, a nie że trzy sztuki czy coś ) 8. Seb_ek/Sylwia Wersja 3 - BIAŁE nicki z flagami na szybę BEZ mniejszych na błotniki 1. dunlop/Ivona 2. Toks/Hani/Miły 3. sebekian/Apacz 4. Alek / Arleta 5. Alicja / Piotr / Hania 6. Buchu / Filip 7. PRIMAR / Krystyna 8. skuterJet / Ania 9. Bagginssss / Bagginsssses 10. Czarne_Koronkowe / Enia 11. Saval / Lutek 12. Ayu / Bejbe 13. Kambol / Ania 14. Ola / Przemek / Ignaś / Julek 15. przemekka/Justi/Natalia/Marcin 16. Pedro/Dankolo 17. DerickB/Malyna 18. Cervellos/Gosia Wersja biały Kosmit - tylko mniejsze BIAŁE z flagami na błotniki 1. Jastazen / Paulo / Grażka 2. przemekka/Justi Wersja czarny Kosmit - tylko mniejsze CZARNE z flagami na błotniki 1. Jastazen / Paulo / Grażka 2. MDsuperstar / KERAM
×
×
 • Create New...