Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

Pozdrawiam moją dziewczynę Karmel widzianą dzisiaj o 10.00 na skrzyżowaniu Żwirki i W./ 17 Stycznia która jechała białym Legacy GT ze świnią na lusterku i na tylnej klapie (wiem bo sam naklejałem) . Machałem kiwałem dzwoniłem, ale ona mnie nie widziała nie kiwała i nie odebrała tel.

 

Wieczorem pogadamy... :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam moją dziewczynę Karmel widzianą dzisiaj o 10.00 na skrzyżowaniu Żwirki i W./ 17 Stycznia która jechała białym Legacy GT ze świnią na lusterku i na tylnej klapie (wiem bo sam naklejałem) . Machałem kiwałem dzwoniłem, ale ona mnie nie widziała nie kiwała i nie odebrała tel.

 

Wieczorem pogadamy... :evil:

 

:biglol:

bo gadałam przez telefon :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam moją dziewczynę Karmel widzianą dzisiaj o 10.00 na skrzyżowaniu Żwirki i W./ 17 Stycznia która jechała białym Legacy GT ze świnią na lusterku i na tylnej klapie (wiem bo sam naklejałem) . Machałem kiwałem dzwoniłem, ale ona mnie nie widziała nie kiwała i nie odebrała tel.

 

Wieczorem pogadamy... :evil:

 

:biglol:

bo gadałam przez telefon :P

 

podczas jazdy??!! :o

:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia z dzisiejszego poranka dla

- kierownika Legaca, z którym wymienilismy kiwki na Wiertniczej

- forumowicza Fala, którego Outback odpoczywał na tyłach CH Sadyba

- kierowniczki niebieskiego GT, która chyba regularnie przyjeżdża pod szkołę na Limanowskiego bo widzę auto (i włascicielkę) po raz kolejny

Edytowane przez Lynx
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla wlasciciela niebieskiego STi 06-07, ktore prawie zawsze stoi w okolicy pracowni krawieckiej p. Zaremby na Kruczej.

I jeszcze dla kogos od bialego Legacy najnowszej generacji ze swinka na klapie, ktore stalo przy Al Jerozolimskich na wysokosci dawnego (a moze obecnego tez?) biura Samoobrony - mam nadzieje, ze to jedynie przypadek :mrgreen:

Edytowane przez Mikad
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam moją dziewczynę Karmel widzianą dzisiaj o 10.00 na skrzyżowaniu Żwirki i W./ 17 Stycznia która jechała białym Legacy GT ze świnią na lusterku i na tylnej klapie (wiem bo sam naklejałem) . Machałem kiwałem dzwoniłem, ale ona mnie nie widziała nie kiwała i nie odebrała tel.

 

Wieczorem pogadamy... :evil:

 

:biglol:

bo gadałam przez telefon :P

 

podczas jazdy??!! :o

:P

 

Zestaw glosnomowiacy, oryginalny McIntosh:) bardzo kiepski z reszta:) BARDZO BARDZO KIEPSKI!!!!!

Moze Dzial Techniczny pomoglby rozwiazac problem?

 

Pozdrowienia dla wlasciciela niebieskiego STi 06-07, ktore prawie zawsze stoi w okolicy pracowni krawieckiej p. Zaremby na Kruczej.

I jeszcze dla kogos od bialego Legacy najnowszej generacji ze swinka na klapie, ktore stalo przy Al Jerozolimskich na wysokosci dawnego (a moze obecnego tez?) biura Samoobrony - mam nadzieje, ze to jedynie przypadek :mrgreen:

 

Tym bialym to ja bylam:)

Dziekuje za pozdrowienia i odpozdrawiam :)

:) w koncu mnie pozdrowil ktos:) dziekuje:) miesiac juz jezdze tym bialym i nic:) juz mialam sie z forum wypisac:) bylam zrozpaczona:)

Edytowane przez Karmel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrownienia dla 'takiego niebieskiego, ładnego" subaru od mojej żony...za późno skapowała o co chodzi. Powiedziała tylko, że ktoś jej migał światłami i machał -jechała w czarnym legacy ze świnią na lusteru...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tychy.

Pozdrowienia dla załogi gęsto zaludniającej wnętrze oświniaczonego Forka, z którą mijaliśmy się na zwężce na 86 o 9.20. Zdążyłem machnąć i złapać odzew w CB. :)

Wisła.

To samo dla załogi Czarnego Forka S-Turbo SZY****, który jechał za mną kilkanaście km. ok. 14-tej. Migane i machane było, ale bez odzewu. :mellow::)

No i hurtowe pozdrowienia dla dziesiątków Subaraków spotkanych dzisiaj w okolicy Wisły, Szczyrku i trasie z i do Katowic. :)

Edytowane przez suberet
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Amstaf a Ty dzisiaj nie śmigałeś za mną na marysinie ?

 

Ba :) jeszcze jakiś Outback chyba przed Tobą leciał? Mówiłem właśnie do zony, ze chyba Forek forumowy, ale coś mi niedowierzała :)

 

Tak , coś tam jechało. Ja to nie ma trzody z tyłu a tą na lusterkach słabo widać.

Głupi kolor tego auta , nic nie pasuje :-P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia z dziś z godziny około 14 .

Warszawa ul.Powstańców Śląskich,szampański Forek 2.5XT SG przedlift z świnkami i wlepkami 4T na rej.KNS.

Z godzinkę później czarna impreza na złotych felgach z rej chyba WPN mijała nas gdy staliśmy do skrętu na Palmiry z 7 na światłach ,trąbiliśmy i mrygaliśmy ale chyba niezauważeni :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla widzianej przed kilkoma minutami na parkingu na środku Placu Konstytucji czarnej imprezy z dużym skrzydłem o rejestracji chyba RPR.
RRS drogi Panie, RRS ;)

 

Odpozdrawiam ;)

 

Sorry, szedłem drugą stroną ulicy, więc nie widziałem dokładnie... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gt na arkuszowej machane mrygane pozdrawiam

ps ladne chlapacze chyba czerowne

 

a i zapomnialem w okolicy metra mlociny w sobote chyba na kasprowicza jechal sobie Pan srebrna "fabiom rej WY.. " swinia na klapie klanialem sie kilka razy jadac obok ale chyba bez zrozumienia czulem sie nieco zmieszany no coz bywa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrownienia dla 'takiego niebieskiego, ładnego" subaru od mojej żony...za późno skapowała o co chodzi. Powiedziała tylko, że ktoś jej migał światłami i machał -jechała w czarnym legacy ze świnią na lusteru...

 

Na 1000-lecia Państwa Polskiego :)

Serdecznie odpozdrawiam żonę, jednocześnie dołączając życzenia, gdyż spotkanie zdarzyło się 8go marca ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...