Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

Też fakt.

Ale porównajmy choćby Porsche.

Te auta teoretycznie też kupuje się z zamiłowania, a nie spotkałem się aby użytkownicy nowych modeli Porsche się pozdrawiali na drodze :)

Może się mylę, ale takie mam wrażenie.

te auta kupują dla lansu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sobota, 10.00, niebieskie STi jadące DK86 do Katowic, na wysokości zjazdu na Kostuchnę.

 

Niedziela, około 17.00, Czechowice-Dziedzice, niebieskie STi + złote ATS'y stojące niedaleko stacji Bliska. Kupa dzieciaków oblegała auto, po czym przejeżdżając moją Imprezą na chwilę odwróciłem ich uwagę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla spieszonego XXX*, który pomachał mi z chodnika kilka dni temu w Nowęcinie. Pewności nie mam, ale wyglądało to jakby XXX* uruchomił łapkę na widok świnki na lusterku mojego zielonego OBK ;)

 

 

 

 

 

*) tu wstawić nick'a

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spotkalem dzisiaj rano okolo 7.00 srebrnego Foresta, na swiatlach na Radzyminskiej w kierunku Marek, wydarł tak, ze nie mogłem dogonić swoją gwiazdą. I tak chciałem zapytać czy to diesel czy benzyna to była ? mogłem w sumie zjechać na stacje za nim....zakladam ze skoro zjechał zatankować to pewnie benzyna była :-)

ale jeżeli Diesel to chciałbym wiedzieć.

w kazdym razie pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla kierownika ciemno srebrnego forestera na tabl. ERW.......,

 

Ktoś ode mnie z Rawy :mrgreen: Wiochę w mieście robi, bo u Nas w Rawie to każdy parkuje gdzie chce i jak chce i to mnie wkurza. :evil:

 

 

P.S> A ja chciałem przesłać zaległe pozdrowienia dla spotkanych 31 lipca na Węgrzech na trasie z Gyoru do Balatonkali czarnego Legaca WF.... i grafitowego Forka chyba SB....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...